Karton archiwizacyjny zbiorczy

Symbol artykułu:
Pudełko kartonowe z pokrywką

  • Opakowanie wykonane z mocnej tektury trzywarstwowej
  • Boki opakowania posiadają dodatkowe wzmocnienie w postaci trzech ścianek
  • Istnieja możliwość złożenia opakowania, tak aby wyglądało jak zamknięta książka, w takiej formie jast ono dostarczane
  • Podwójne dno i unikalna konstrukcja umożliwiają wysokie składowanie opakowań ( min. 6 warstw)
  • Opakowania można łączyć z kartonem do archiwizacji BOX 2042 lub BOX 2033

Zastanawiasz się, jak skutecznie zabezpieczyć dokumenty w Twoim biurze przeznaczone do archiwizacji lub zapakować przedmioty przed wysłaniem ich kurierem albo pocztą? A może szukasz pudełka kartonowego z pokrywką do swoich drobiazgów, które nie są już Ci potrzebne i zamierzasz je komuś podarować lub odłożyć na strych? W każdym z tych przypadków ważne jest odpowiednie opakowanie, aby zabezpieczyć zawartość. Aby zrobić to dobrze, proponujemy wytrzymałe pudełka tekturowe z pokrywką.

Pudełko kartonowe z pokrywką – bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy

W naszej ofercie znajdziesz wytrzymałe, trzywarstwowe pudełka tekturowe z pokrywką wykonane z mocnej oraz stabilnej tektury, które skutecznie zabezpieczają zawartość przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem. Doskonale sprawdzą się zarówno, jako opakowania do towarów sprzedawanych za pomocą e-commerce, jak i w tradycyjnych sklepach. Każde dostępne w naszej ofercie pudełko tekturowe z pokrywką posiada podwójne, mocne dno. Dzięki temu możesz pakować w takie kartony zarówno żywność, odzież, dokumenty, książki, jak i wyroby ceramiczne.

Pudełko tekturowe z pokrywką – rozwiązanie na gubiące się zabawki

Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania, na wiecznie gubiące się zabawki Twojego dziecka? Zaproponuj mu przechowywanie swoich skarbów w pudełku tekturowym z pokrywką. W nim Twoja pociecha może schować swoje ulubione przedmioty czy małe elementy zestawów do zabawy i gier bez obaw, że się gdzieś zgubią. Szare pudełko kartonowe z pokrywką można przyozdobić naklejkami lub kolorową krepą. Takie kartony również przydadzą się w przedszkolach i szkołach do przechowywania artykułów do malowania oraz innych potrzebnych przyborów.

Specyfikacja produktu dostępna po wybraniu koloru i wymiaru opakowania.

Karton archiwizacyjny zbiorczy idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2023 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by