Karton do archiwizacji

Symbol artykułu:
Kartony do archiwizacji 356x106x255
Razem:
23
 zł netto
za sztukę:
2,52 zł za sztukę (netto)
netto
Do zapłaty:
0,00
 zł  brutto

Specyfikacja produktu dostępna po wybraniu koloru i wymiaru opakowania.

Karton do archiwizacji, który pomoże ci utrzymać porządek w dokumentach

Masz dość bałaganu w papierach? Szukasz rozwiązania na bezpieczne przechowywanie faktur, umów, listów i innych dokumentów biurowych? Sprawdź nasze kartony do archiwizacji.

Czym jest karton do archiwizacji?

Karton do archiwizacji służy do przechowywania i organizacji różnego rodzaju dokumentów. Jest grubszy i bardziej wytrzymały niż zwykły karton. Prosta konstrukcja sprawia, że bez problemu można go złożyć i rozłożyć. Nasze kartony do archiwizacji stworzone zostały z materiału pochodzącego w 100% z recyklingu.

Karton do archiwizacji - zalety

Karton do archiwizacji z naszej oferty wyraźnie wyróżnia się wśród dostępnych na rynku kartonów. Dlaczego? Oto 5 zalet naszego kartonu do archiwizacji:

  • jest bardzo wytrzymały, bo stworzony z grubej tektury trzywarstwowej fala B
  • jest ekologiczny, pochodzi z recyklingu
  • można w nim bezpiecznie przechowywać dużą ilość dokumentów
  • łatwo go złożyć bez użycia nożyczek i taśmy klejącej
  • dostarczony w formie płaskiej, zajmuje niewiele miejsca

Dlaczego warto wybrać nasz karton do archiwizacji?

Karton archiwizacyjny z naszej oferty kupisz w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli więc jesteś wymagającym klientem, dla którego ważna jest dobra cena, przy zachowaniu wysokiej jakości, nasz karton do archiwizacji jest produktem właśnie dla ciebie! Nasze kartony archiwizacyjne pozwolą ci bezpiecznie przechowywać różne rodzaje dokumentów. Bez problemu zmieszczą się w nich duże listy, teczki, segregatory oraz inne dokumenty w rozmiarze a4.

Zobacz instrukcję składania:

Większość mniejszych i większych firm boryka się przechowywaniem dużej ilości ważnych dokumentów. Oprócz tych, które aktualnie są w użyciu, składuje się również stare umowy oraz kontrakty, których z różnych względów nie można się pozbyć. Zasady dotyczące składowania dokumentów, zwłaszcza tych zawierających dane osobowe, są dość rygorystyczne – dlatego ważne jest ich właściwe przechowywanie. Paxit to sklep internetowy, który w swojej ofercie ma także kartony do archiwizacji, dzięki którym utrzymasz nienaganny porządek w swoich drukach.

Praktyczne pudła do archiwizacji dokumentów

Dobrze zorganizowany system archiwizowania pomaga w utrzymaniu dokumentów w należytym porządku, dzięki czemu wszystko ma swoje miejsce oraz żaden ważny papier czy umowa nie giną. Odpowiednią praktyką jest między innymi oddzielanie papierów aktualnie potrzebnych od tych, które trzymane są ze względu na przepisy czy jako zabezpieczenie przedsiębiorstwa. Nasze pudełka archiwizacyjne pomogą Ci we właściwym oddzieleniu ważnych i ważniejszych papierów. Dzięki czemu część dokumentów będzie można przenieść do innego pomieszczenia, by było więcej miejsca na te, które są ciągle używane.

Archiwizacja papierów a RODO

Dobrze opisane pudło archiwizacyjne na segregatory z dokumentami pomaga w zachowaniu standardów dotyczących przechowywania danych osobowych. Wystarczy, że zostanie ono właściwie opisane, a dużo łatwiej będzie można określić, jak długo powinny być konkretne informacje przetrzymywane. Bazy danych dotyczące klientów, numery telefonów, adresy e-mail znajdują się nie tylko w dokumentach cyfrowych, ale również w umowach czy innych drukach papierowych, które przez jakiś czas należy składować, a następnie zniszczyć tak, aby nikt nie miał do nich dostępu.

Karton do archiwizacji 356x106x255 — bezpieczeństwo dokumentów

Osoby, które w firmie odpowiedzialne są za dokumentację, dobrze wiedzą, że powinna być ona jak najlepiej zabezpieczona, nie tylko przed dostępem osób trzecich, ale również przed sytuacjami, w których mogłyby one ulec przypadkowemu zniszczeniu czy zanieczyszczeniu. Pudło archiwizacyjne na segregatory zapewnia dodatkową ochronę przed poplamieniem czy zakurzeniem się ważnych umów i kontraktów, której nie dają same segregatory. W zależności od preferencji można wybrać karton w kolorze białym lub naturalnym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Paxit. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszego asortymentu, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Karton do archiwizacji idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2024 Paxit. All rights reserved.