Kartony paletowe

 1. karton klapowy pudelko paletowy
  Karton na całą paletę
  18,70 zł za sztukę (netto)
  Karton na całą paletę
  Karton na całą paletę
  18,70 zł za sztukę (netto)
 2. kartony klapowe paletowe pol palety
  1/2 Palety
  7,80 zł za sztukę (netto)
  1/2 Palety
  1/2 Palety
  7,80 zł za sztukę (netto)
 3. kartony klapowe paletowe cwierc palety
  1/4 Palety
  4,15 zł za sztukę (netto)
  1/4 Palety
  1/4 Palety
  4,15 zł za sztukę (netto)
 4. karton paletowy z regulowana wysokoscia multiwysokosc
  Karton z regulowaną wysokością
  6,90 zł za sztukę (netto)
  Karton z regulowaną wysokością
  Karton z regulowaną wysokością
  6,90 zł za sztukę (netto)
karton paletowy dwa kartony na palecieKartony paletowe 1/2 palety

Czym różnią się kartony paletowe?

Czym różnią się kartony na paletę?

Jeżeli pomyślimy pierwszy raz o kartonach paletowych, możemy poważnie się zastanawiać nad różnicami pomiędzy nimi, a innymi rodzajami opakowań. Spoglądając jednak na zdjęcia wszystko zaczyna nabierać sensu, a my widzimy pierwsze znaki charakterystyczne. Wymiary opakowań zostały tak dobrane, aby całkowicie wypełnić powierzchnię ładunkową jaką zajmuje paleta. Długie rozważania i prace nad idealnym składem, materiałem i rozmiarem za skutkowały efektem, jaki można zobaczyć w chwili obecnej. Standardem jest tektura falista pięciowarstwowa mocna o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, gdzie gramatura użytych papierów makulaturowych wchodzących w skład tektury sięga 700 gram na metr kwadratowy. Kartony zostały skonstruowane w oparciu o badania potrzeb przedsiębiorców w najróżniejszych branżach. Dzięki nabytemu podczas wielu lat doświadczeniu możemy mieć pewność, że zadbaliśmy o każdy szczegół, a kartony paletowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.Dodatkowe zabezpieczenia - Wysyłka produktów na paletach

Nasze kartony na paletę zostały zaprojektowane w sposób zapewniający im największą możliwą wytrzymałość. Bez względu na to, czy wysyłamy sprzęt elektroniczny, agd, ubrania, artykuły do domu, ogrodu, biura, czy meble różnego rodzaju, warto zadbać o dodatkową ochronę zewnętrzną i wewnętrzną.

W kategorii opakowań paletowych znalazły się również kartony pełniące funkcję ochronną do lekkich towarów wykonane z tektury trzywarstwowej. Nie przenoszą one znaczących obciążeń, chronią produkty przed wpływem otoczenia zewnętrznego tj.: kurzem, wilgocią i innymi zabrudzeniami.

karton paletowy osiem kartonow na palecieKartony paletowe 1/4 palety
© 2020 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by