Obwoluta do pudełka z okienkiem 200x200x100

Ilość Cena za sztukę netto (bez VAT)
DARMOWA DOSTAWA
PRZY ZAKUPIE CAŁEJ PALETY OPAKOWAŃ
DODAJ ILOŚĆ PALETOWĄ
1,45 zł za sztukę (netto)
Razem: 1.45  zł
Symbol artykułu:
Obwoluta do pudełka z okienkiem 200x200x100
Szczegóły produktu

Szczegóły dostępne po wybraniu kształtu okienka.

Pudełka fasonowe z okienkiem proponowane przez Paxit to prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną w elegancki sposób wyeksponować prezent na Święta lub inną szczególną okazję. Obwoluta do pudełka z okienkiem 200x200x100 może natomiast uczynić opakowanie podarunku jeszcze atrakcyjniejszym pod względem wizualnym. Polecane obwoluty wykonane są – jak wszystkie produkty polecane przez Paxit – z najwyższej jakości tektury. Na ich stylowy wygląd wpływa ponadto lakier oraz estetyczny nadruk wykonany techniką offsetową.

Nadruki na obwolucie: choinka, gwiazda, piernik, renifer

Tym, co czyni obwoluty do pudełek z okienkiem Paxit tak doskonałym wyborem na Święta, są cieszące oko nadruki. Możemy zaproponować naszym klientom – indywidualnym i przedsiębiorcom – obwolutę w wersji czerwonej z okienkiem w kształcie uroczego renifera, w wersji niebieskiej z bożonarodzeniową gwiazdką, w wersji zielonej z klasyczną choinką i eleganckiej wersji złotej z piernikiem w kształcie ludzika.

Obwoluta do pudełka z okienkiem 200x200x100 i jej zastosowanie

Obwoluty do pudełek z okienkiem o wymiarach 200x200x100 pasują do znajdujących się w naszej ofercie opakowań BOX2202 oraz BOX2261. Klienci pragnący zadbać o to, by ich prezenty wyróżniały się pod choinką, mają możliwość ozdobienia ich sznurkami z juty, wstążkami czy zawieszkami. W trosce o bezpieczeństwo delikatnych podarunków wnętrze opakowania można wyścielić ekologicznym wypełnieniem. Wszystkie te dodatki znajdziesz w katalogu renomowanego dostawcy kartonów i opakowań Paxit.

© 2022 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by