Obwoluta do pudełka z okienkiem 200x200x50

Ilość Cena za sztukę netto (bez VAT)
DARMOWA DOSTAWA
PRZY ZAKUPIE CAŁEJ PALETY OPAKOWAŃ
DODAJ ILOŚĆ PALETOWĄ
1,35 zł za sztukę (netto)
Razem: 1.35  zł
Symbol artykułu:
Obwoluta do pudełka z okienkiem 200x200x50
Szczegóły produktu

Szczegóły dostępne po wybraniu kształtu okienka.

Obwoluta przygotowana z myślą o Świętach Bożego Narodzenia to wyjątkowy dodatek do nawet najprostszego opakowania. Dzięki niej paczka zyskuje oryginalny i po prostu piękny wygląd. Przygotowaliśmy różne warianty tego ciekawego akcentu. Zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom.

Świąteczny nadruk na obwolucie dla pudełek

Nasze obwoluty występują z okienkiem w kształcie gwiazdki, renifera, choinki lub piernika. Każdy z nich natychmiast przywodzi na myśl świąteczny czas. Poza tym obwoluty dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych, a mianowicie w głębokim odcieniu czerwieni, niebieskim, złotym oraz zielonym. To prawdziwie świąteczne barwy! Obwoluty wyróżnia szczególna technika wykonania. Zadrukowanie w technologii offestowej, a także powierzchnia uszlachetniona lakierem tworzą udane, niezwykle estetyczne połączenie. Karton z obwolutą 200x200x50 można dodatkowo przystroić za pomocą sznureczków, wstążek czy kolorowych wypełniaczy, które znalazły się w ofercie Paxit.

Idealne na opakowanie prezentu!

Obwoluta na pudełko o wymiarach 200x200x50 sprawdzi się przy pakowaniu prezentów dla pracowników oraz kontrahentów. Doskonale pasuje do pudełek BOX2203 oraz BOX2262. Podkreślamy, że to nie tylko atrakcyjna wizualnie ozdoba, ale także dodatkowe zabezpieczenie paczki. Polecamy nasze obwoluty wszystkim klientom, którym zależy na prostym, lecz efektownym udekorowaniu prezentów świątecznych dla bliskich osób lub współpracowników. W razie pytań związanych z produktami Paxit zapraszamy do kontaktu!

© 2022 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by