Pudełko fasonowe z okienkiem 350x200x100 mm

Symbol artykułu:
Pudełko fasonowe z okienkiem 350x200x100 mm
Razem:
23
 zł netto
za sztukę:
2,71 zł za sztukę (netto)
netto
Do zapłaty:
0,00
 zł  brutto

Konstrukcja pudełka fasonowego z okienkiem

Kartoniki z okienkiem 350x200x100 cm dostępne w sklepie Paxit to modele fasonowe. Dostarczamy je w płaskiej formie, przeznaczonej do samodzielnego złożenia. To niezwykle proste, ponieważ tego typu opakowania nie wymagają użycia taśmy, kleju czy nożyczek. Wykonano je z tektury falistej, którą wyróżnia duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu pudełka z okienkiem doskonale zabezpieczają swoją zawartość. 

Nasze pudełka fasonowe z okienkiem oferujemy z foliami w 3 wariantach:

  • Prostokąt – kartoniki z okienkiem w prostokątnym kształcie okazują się najbardziej uniwersalne z dostępnych wersji. 
  • Serce – znakomicie sprawdza się w opakowaniach dla bliskich podczas następujących okazji: Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci i Dzień Dziadka, urodziny, imieniny.
  • Choinka – tego typu pudełka fasonowe z okienkiem to najlepsze rozwiązanie przy pakowaniu prezentów na Boże Narodzenie.

Zastosowanie pudełka fasonowego z okienkiem 350x200x100 mm

Pudełka z okienkiem 350x200x100 mm bardzo dobrze spisują się przy pakowaniu rozmaitych przedmiotów. Można w nich umieścić książki, produkty spożywcze, w tym herbatę czy kawę, kosmetyki, a także świece lub wyroby rękodzielnicze. Ze względu na swój uniwersalny charakter oraz kolor warto ozdobić je za pomocą wstążki, naklejek czy etykiety z logo firmy. Ponadto zachęcamy do umieszczenia w pudełku kolorowego bądź naturalnego wypełniacza, który nada paczce piękny wygląd oraz zabezpieczy jej zawartość.


W ofercie sklepu internetowego Paxit znalazły się nie tylko pudełka fasonowe z okienkiem 350x200x100 mm. Zachęcamy także do przyjrzenia się innym opakowaniom oraz materiałom do pakowania. Zapraszamy do zakupów!

Specyfikacja produktu dostępna po wybraniu koloru i wymiaru opakowania.

Pudełko fasonowe z okienkiem 350x200x100 mm idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2023 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by