Skrzynka na owoce i warzywa 400x300x150

Ilość Cena za sztukę netto (bez VAT)
DARMOWA DOSTAWA
PRZY ZAKUPIE CAŁEJ PALETY OPAKOWAŃ
DODAJ ILOŚĆ PALETOWĄ
2,65 zł za sztukę (netto)
Razem: 2.65  zł
Symbol artykułu:
BOX2328
Szczegóły produktu

Skrzynka na owoce i warzywa

Surowiec: Fala EB 560g/m.kw,  w kolorze naturalnym.

Wymiary wewnętrzne 375x280x145 mm 

Wymiary zewnętrzne 400x300x150 mm 

Waga paczki 40 szt. - 16 kg

Maksymalna ilośc w przesyłce kurierskiej 40 szt.

Ilość na palecie 410 szt.

W Paxit ekologiczne rozwiązania mają ogromne znaczenie. Zależy nam, aby nasze produkty były możliwie przyjazne dla środowiska naturalnego. Dobrym przykładem tego typu propozycji są skrzynki na owoce i warzywa 400x300x150. To produkty bardzo łatwe w użytkowaniu, a przy tym wyjątkowo praktyczne. Zachęcamy do przyjrzenia się tego typu kartonom.

Gdzie znajdzie zastosowanie kartonowa skrzynka na owoce i warzywa?

Nasze pudełka na owoce i warzywa mają specjalnie zaprojektowane otwory, dzięki którym ich przenoszenie okazuje się bardzo wygodne. Ponadto dzięki nim produkty w skrzynkach mają zapewniony odpowiedni dostęp powietrza, co sprzyja dłuższemu zachowaniu ich świeżości. To kartony, które świetnie sprawdzają się w przechowywaniu, transporcie oraz pakowaniu owoców i warzyw, takich jak jabłka czy gruszki. Co więcej, kartonowe skrzynki można ustawić jedna na drugą, co pozwala na oszczędność miejsca podczas przechowywania czy transportu

 

Skrzynki na owoce i warzywa dostępne w sklepie Paxit powstają z wytrzymałej tektury, która znosi nawet duże obciążenia. Dzięki temu transport pudełek wraz z zawartością jest w pełni bezpieczny. Tego typu skrzynki chętnie wybierają klienci zajmujący się zarówno handlem hurtowym, jak i detalicznym (doskonale eksponują swoją zawartość). Osoby poszukujące trwałych, a przy tym ekologicznych rozwiązań, z pewnością docenią tekturowe skrzynki na owoce i warzywa o wymiarach 400x300x150.

 

Zachęcamy także do przyjrzenia się pozostałym produktom z oferty Paxit. W razie wątpliwości jesteśmy do dyspozycji.

© 2022 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by