Stojak na dokumenty

Symbol artykułu:
Stojak na segregator

  • Opakowanie do biura spełniające wysokie standardy estetyczne
  • Konstrukcja opakowania dobrana tak, aby zapewnić stabilne przechowywanie dokumentów, teczek itp.
  • Łatwe w złożeniu, również do przechowywania na płasko
  • Wykonane z materiału pochodzącego z recyklingu

Odpowiednie składowanie dokumentacji to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Porządek w dokumentach sprawia, że praca z nimi przebiega dużo szybciej i łatwiej możemy wśród nich odnaleźć potrzebne informacje. Najczęściej przechowywane są w segregatorach, które nieraz piętrzą się na stosach, w których niełatwo coś wyszukać. Stojak na segregatory jest rozwiązaniem, które pomoże w uporządkowaniu ważnych druków. Dzięki niemu można uniknąć sytuacji, w których ginie jakiś ważny dokument lub na jego znalezienie poświęca się zbyt wiele czasu.

Kartony na segregatory — prostota składania

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bardzo praktyczne stojaki na segregatory wykonane w całości z kartonu. Ich zaletę stanowi fakt, że można je samodzielnie bez problemu złożyć, a w momencie, gdy chwilowo nie są potrzebne, rozłożyć. Rozłożone stojaki zajmują bardzo niewiele miejsca, więc ich przechowywanie nie sprawia problemu. Kartonowy stojak jest także niezwykle lekki, więc nie obciąża dodatkowo półek oraz szafek.

Stojaki na segregatory — przydatny i niedrogi gadżet

Kartony na segregatory mają wiele zalet. Jedną z nich jest zdecydowanie to, że można po nich bezkarnie pisać. Opisywanie stojaków pod względem zawartości to częsta praktyka służąca utrzymaniu lepszej organizacji dokumentów. Papierowy stojak to niedrogie rozwiązanie, więc nie szkoda po nim pisać. W momencie, gdy już się zużyje, zawsze można go wymienić na nowy. Taki zakup także powinien za bardzo obciążyć firmowego budżetu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Specyfikacja produktu dostępna po wybraniu koloru i wymiaru opakowania.

Stojak na dokumenty idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2022 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by