Karton transportowy klapowy 5-warstwowy

Symbol artykułu:
TRANSPORTOWE-4
Razem:
23
 zł netto
za sztukę:
1,18 zł za sztukę (netto)
netto
Do zapłaty:
0,00
 zł  brutto

Specyfikacja produktu dostępna po wybraniu koloru i wymiaru opakowania.

  • Prosta konstrukcja sprawia, że  nasze kartony składane można szybko i łatwo złożyć.
  • Uniwersalne zastosowanie nie tylko do wysyłki produktów, ale również do ich przechowywania.
  • Wykonane z tektury pieciowarstwowej zwiekszają znacząco parametry wytrzymałosciowe.
  • Założone proporcje opakowań ułatwiają ułożenie pod wysyłkę na europalecie.

W naszej ofercie znajdują się kartony 5-warstwowe, cenione za swoją niezwykłą wytrzymałość i trwałość. Bez obaw można w nich przechowywać nawet ciężkie przedmioty. Chętnie wybierane są przez właścicieli sklepów i klientów indywidualnych. Bardzo dobrze sprawdzają się przy przeprowadzkach, magazynowaniu produktów, a także przy wysyłce czy transporcie. Jeśli tylko jest taka potrzeba, to możesz z nich również skorzystać przy wysyłce na europalecie. Jak widać, ich uniwersalizm sprawia, że kartony wykorzystywane są z powodzeniem w różnych sytuacjach.

Kartony 5-warstwowe i ich konstrukcja

Podczas wybierania kartonów do wysyłki lub też dystrybucji produktów, dużą uwagę trzeba zwrócić na jakość kartonu. Jednak nie należy zapominać, że nie bez znaczenia jest także jego konstrukcja. My zadbaliśmy o to, aby była ona jak najprostsza. W ten sposób błyskawicznie złożysz karton i nie stracisz na to zbyt wiele czasu. Ma to szczególne znaczenie w większych magazynach czy też w sklepach internetowych, gdzie liczy się to, aby produkty jak najszybciej wyruszyły w drogę do zamawiającego.

Dopasuj karton 5-warstwowy do swoich potrzeb

Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby naszych klientów są dość różnorodne. Właśnie z tego powodu oferujemy wiele wymiarów naszych kartonów. Wystarczy, że skorzystasz z opcji na naszej stronie i szybko sprawdzisz, jakie rozmiary kartonów są aktualnie dostępne. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Karton transportowy klapowy 5-warstwowy idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2024 Paxit. All rights reserved.