MATERIAŁY DO PAKOWANIA

W ofercie sklepu Paxit znajdą Państwo wszelkie niezbędne akcesoria do pakowania paczek. Umożliwiają one odpowiednie zabezpieczenie przesyłek zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Co znalazło się w naszym asortymencie?

Taśma klejąca

Rzecz, bez której trudno wyobrazić sobie zapakowanie czegokolwiek to taśma klejąca. Przygotowaliśmy ją w wersji transparentnej oraz o brązowym zabarwieniu. To produkt odporny na działanie promieni UV oraz starzenie. Znakomicie nadaje się do klejenia kartonów. 

Dyspenser do taśmy

Pracę z taśmą pakową niewątpliwie ułatwi dyspenser. Dzięki niemu końcówka taśmy już nigdy się nie zgubi! Ponadto znacznie przyspiesza on tempo pakowania, co ma ogromne znaczenie w magazynach czy centrach logistycznych. 

Folia stretch

Niezwykle przydatne materiały do pakowania to również folie stretch. Zapewniają one paczce ochronę podczas transportu, chroniąc ją przed zadrapaniami, wilgocią, deszczem czy zabrudzeniami. W asortymencie Paxit dostępne są folie czarne, transparentne oraz w wersji mini (w ich przypadku można zaopatrzyć się również w dyspenser). Co ciekawe, to folie ekologiczne podlegające biodegradacji. 

Wypełniacze do paczek

Inne akcesoria do pakowania, które pełnią funkcję estetyczną i praktyczną to wypełniacze. Zabezpieczają one delikatne rzeczy podczas transportu, a przy tym zdobią wnętrze opakowania. Wypełniacze występują w kilku kolorach. To produkty ekologiczne powstające na bazie papieru z włókien naturalnych. W 100% podlegają recyklingowi. Tworzy się je z użyciem nowoczesnej technologii cięcia, dlatego są bezpyłowe.

Akcesoria do pakowania paczek – dla kogo?

Materiały do pakowania to produkty odpowiednie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm wysyłających tysiące paczek dziennie. Korzystają z nich sklepy internetowe, centra logistyczne, firmy kurierskie oraz magazyny. Odpowiednie akcesoria powinny znaleźć się wszędzie tam, gdzie dba się o estetykę, a przede wszystkim bezpieczeństwo przesyłek. 

Paxit – kartony i akcesoria do pakowania

Poza szeroką gamą akcesoriów do pakowania oferujemy różnego rodzaju kartony i opakowania. Wśród nich znalazły się kartony ekologiczne, paczkomatowe, transportowe, a także opakowania e-commerce, produktowe czy specjalne. Asortyment Paxit umożliwia nabycie kompleksowego zaopatrzenia służącego do wysyłki towarów. Chętnie wybierają je handlowcy, kurierzy oraz osoby poszukujące ekologicznych rozwiązań w dobrej cenie.

Interesują Państwa akcesoria do pakowania paczek? Zatem zachęcamy do bliższego zapoznania się z propozycjami Paxit! A w razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt.
© 2022 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by