MATERIAŁY DO PAKOWANIA

Akcesoria do pakowania m.in.: paczek, przesyłek

W ofercie sklepu Paxit znajdą Państwo wszelkie niezbędne akcesoria do pakowania paczek i przesyłek w atrakcyjnych cenach. Umożliwiają one odpowiednie zabezpieczenie przesyłek zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Co znalazło się w naszym asortymencie? Przedewszystkim nożyki, markery do pisania na paczce, sznurki do pakowania, tektura falista, naklejki i etykiety na pudełka, gładka bibuła do pakowania, torby papierowe, foliopaki, zabezpiecznie przesyłek

Taśmy pakowe, czyli klejące

Rzecz, bez której trudno wyobrazić sobie zapakowanie czegokolwiek to taśma klejąca. Przygotowaliśmy ją w wersji transparentnej oraz o brązowym zabarwieniu. To produkt odporny na działanie promieni UV oraz starzenie. Znakomicie nadaje się do klejenia kartonów. 

Dyspenser do taśmy

Pracę z taśmą pakową niewątpliwie ułatwi dyspenser. Dzięki niemu końcówka taśmy już nigdy się nie zgubi! Ponadto znacznie przyspiesza on tempo pakowania, co ma ogromne znaczenie w magazynach czy centrach logistycznych. 

Folia stretch

Niezwykle przydatne materiały do pakowania to również folie stretch. Zapewniają one paczce ochronę podczas transportu, chroniąc ją przed zadrapaniami, wilgocią, deszczem czy zabrudzeniami. W asortymencie Paxit dostępne są folie czarne, transparentne oraz w wersji mini (w ich przypadku można zaopatrzyć się również w dyspenser). Co ciekawe, to folie ekologiczne podlegające biodegradacji. 

Wypełniacze do paczek

Inne akcesoria do pakowania, które pełnią funkcję estetyczną i praktyczną to wypełniacze. Zabezpieczają one delikatne rzeczy podczas transportu, a przy tym zdobią wnętrze opakowania. Wypełniacze występują w kilku kolorach. To produkty ekologiczne powstające na bazie papieru z włókien naturalnych. W 100% podlegają recyklingowi. Tworzy się je z użyciem nowoczesnej technologii cięcia, dlatego są bezpyłowe.

Akcesoria do pakowania paczek, przesyłek – dla kogo?

Akcesoria do pakowania paczek a to produkty odpowiednie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm wysyłających tysiące paczek dziennie. Korzystają z nich sklepy internetowe, centra logistyczne, firmy kurierskie oraz magazyny. Odpowiednie akcesoria powinny znaleźć się wszędzie tam, gdzie dba się o estetykę, a przede wszystkim bezpieczeństwo przesyłek. Zatem postaw na akcesoria do pakowania przesyłek już teraz! 

Paxit – kartony i akcesoria do pakowania

Poza szeroką gamą akcesoriów do pakowania oferujemy różnego rodzaju kartony i opakowania. Wśród nich znalazły się kartony ekologiczne, paczkomatowe, transportowe, a także opakowania e-commerce, produktowe czy specjalne. Asortyment Paxit umożliwia nabycie kompleksowego zaopatrzenia służącego do wysyłki towarów. Chętnie wybierają je handlowcy, kurierzy oraz osoby poszukujące ekologicznych rozwiązań w dobrej cenie.

Interesują Państwa akcesoria do pakowania paczek? Zatem zachęcamy do bliższego zapoznania się z propozycjami Paxit! A w razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt.
 

Jakie artykuły do pakowania paczek oferujemy?


W naszej ofercie można się zaopatrzyć w wytrzymałe oraz wygodne w użytkowaniu artykuły do pakowania paczek. W związku z tym bez problemu kupisz u nas między innymi: taśmy pakowe, folię stretch, dyspensery do taśm, nożyki, wypełniacze oraz markery. To jednak tylko niewielka część wszystkich dostępnych akcesoriów do pakowania paczek. Ofertę dedykujemy zarówno firmom, które wysyłają tysiące zamówień w ciągu jednego dnia, jak i klientom indywidualnym. Każdy docenia bowiem proekologiczne rozwiązania, a także wytrzymałość produktów. Zaufaj naszemu asortymentowi!

Dlaczego warto wybrać nasze akcesoria do pakowania paczek?

Warto postawić na dostępne u nas akcesoria do pakowania paczek między innymi ze względu na bogactwo naszej oferty i bardzo dobrą dostępność. Do dyspozycji masz nie tylko ogromną liczbę podkategorii artykułów, ale również wiele wariantów w obrębie poszczególnych rodzajów produktów. Bez problemu dobierzesz zatem idealny rozmiar bądź też na przykład kolor akcesoriów. Nasze akcesoria do pakowania paczek są również bardzo wygodne w użytkowaniu. Zaufaj ofercie PAXIT, a przekonasz się, że wysyłka (także na masową skalę) może być bardzo przyjemnym zajęciem.

 

© 2023 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by