MATERIAŁY DO PAKOWANIA

Akcesoria do pakowania m.in.: paczek, przesyłek

W ofercie sklepu Paxit znajdą Państwo wszelkie niezbędne akcesoria do pakowania paczek i przesyłek w atrakcyjnych cenach. Umożliwiają one odpowiednie zabezpieczenie przesyłek zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Co znalazło się w naszym asortymencie? Przedewszystkim nożyki, markery do pisania na paczce, sznurki do pakowania, tektura falista, naklejki i etykiety na pudełka, gładka bibuła do pakowania, torby papierowe, foliopaki, zabezpiecznie przesyłek

Taśmy pakowe, czyli klejące

Rzecz, bez której trudno wyobrazić sobie zapakowanie czegokolwiek to taśma klejąca. Przygotowaliśmy ją w wersji transparentnej oraz o brązowym zabarwieniu. To produkt odporny na działanie promieni UV oraz starzenie. Znakomicie nadaje się do klejenia kartonów. 

Dyspenser do taśmy

Pracę z taśmą pakową niewątpliwie ułatwi dyspenser. Dzięki niemu końcówka taśmy już nigdy się nie zgubi! Ponadto znacznie przyspiesza on tempo pakowania, co ma ogromne znaczenie w magazynach czy centrach logistycznych. 

Folia stretch

Niezwykle przydatne materiały do pakowania to również folie stretch. Zapewniają one paczce ochronę podczas transportu, chroniąc ją przed zadrapaniami, wilgocią, deszczem czy zabrudzeniami. W asortymencie Paxit dostępne są folie czarne, transparentne oraz w wersji mini (w ich przypadku można zaopatrzyć się również w dyspenser). Co ciekawe, to folie ekologiczne podlegające biodegradacji. 

Wypełniacze do paczek

Inne akcesoria do pakowania, które pełnią funkcję estetyczną i praktyczną to wypełniacze. Zabezpieczają one delikatne rzeczy podczas transportu, a przy tym zdobią wnętrze opakowania. Wypełniacze występują w kilku kolorach. To produkty ekologiczne powstające na bazie papieru z włókien naturalnych. W 100% podlegają recyklingowi. Tworzy się je z użyciem nowoczesnej technologii cięcia, dlatego są bezpyłowe.

Akcesoria do pakowania paczek, przesyłek – dla kogo?

Akcesoria do pakowania paczek a to produkty odpowiednie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm wysyłających tysiące paczek dziennie. Korzystają z nich sklepy internetowe, centra logistyczne, firmy kurierskie oraz magazyny. Odpowiednie akcesoria powinny znaleźć się wszędzie tam, gdzie dba się o estetykę, a przede wszystkim bezpieczeństwo przesyłek. Zatem postaw na akcesoria do pakowania przesyłek już teraz! 

Paxit – kartony i akcesoria do pakowania

Poza szeroką gamą akcesoriów do pakowania oferujemy różnego rodzaju kartony i opakowania. Wśród nich znalazły się kartony ekologiczne, paczkomatowe, transportowe, a także opakowania e-commerce, produktowe czy specjalne. Asortyment Paxit umożliwia nabycie kompleksowego zaopatrzenia służącego do wysyłki towarów. Chętnie wybierają je handlowcy, kurierzy oraz osoby poszukujące ekologicznych rozwiązań w dobrej cenie.

Interesują Państwa akcesoria do pakowania paczek? Zatem zachęcamy do bliższego zapoznania się z propozycjami Paxit! A w razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt.
 

Jakie artykuły do pakowania paczek oferujemy?


W naszej ofercie można się zaopatrzyć w wytrzymałe oraz wygodne w użytkowaniu artykuły do pakowania paczek. W związku z tym bez problemu kupisz u nas między innymi: taśmy pakowe, folię stretch, dyspensery do taśm, nożyki, wypełniacze oraz markery. To jednak tylko niewielka część wszystkich dostępnych akcesoriów do pakowania paczek. Ofertę dedykujemy zarówno firmom, które wysyłają tysiące zamówień w ciągu jednego dnia, jak i klientom indywidualnym. Każdy docenia bowiem proekologiczne rozwiązania, a także wytrzymałość produktów. Zaufaj naszemu asortymentowi!

Dlaczego warto wybrać nasze akcesoria do pakowania paczek?

Warto postawić na dostępne u nas akcesoria do pakowania paczek między innymi ze względu na bogactwo naszej oferty i bardzo dobrą dostępność. Do dyspozycji masz nie tylko ogromną liczbę podkategorii artykułów, ale również wiele wariantów w obrębie poszczególnych rodzajów produktów. Bez problemu dobierzesz zatem idealny rozmiar bądź też na przykład kolor akcesoriów. Nasze akcesoria do pakowania paczek są również bardzo wygodne w użytkowaniu. Zaufaj ofercie PAXIT, a przekonasz się, że wysyłka (także na masową skalę) może być bardzo przyjemnym zajęciem.

Jakie akcesoria do pakowania paczek oferujemy?


W ofercie Paxit.pl zaopatrzysz się w profesjonalne akcesoria do pakowania paczek. Pośród nich odnajdziesz między innymi: taśmy pakowe, folie stretch, dyspensery do taśm, nożyki, wypełniacze oraz sznurki. Jednocześnie żadnym problemem nie jest zakupienie: tektury falistej i naklejek oraz etykiet, a także bibuły gładkiej. Nasze akcesoria do pakowania paczek to również foliopaki oraz torby papierowe. Bez względu zatem na to, czego potrzebujesz, znajdziesz odpowiednie produkty. Każda podkategoria zawiera ogromną liczbę wariantów. Dla przykładu taśmy wykonane są z bardzo różnych materiałów, a niektóre z nich mają napisy. Dzięki temu dopasujesz artykuły do zapotrzebowania swoich przesyłek.

Komu dedykujemy akcesoria do pakowania paczek?

Akcesoria do pakowania paczek są przeznaczone dla właścicieli biznesów e-commerce. Z naszej oferty korzystają także właściciele firm z wielu innych branż. Nadawanie przesyłek jest potrzebne także w przypadku na przykład firm usługowych. Nierzadko po nasze akcesoria do pakowania paczek sięgają także klienci indywidualni. Wiele osób decyduje się bowiem na przykład na sprzedaż przedmiotów za pośrednictwem portali aukcyjnych. Właściciele firm doceniają nas za jakość. W związku z tym nadając przesyłki, gwarantują odbiorcom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nasze materiały pozwalają bowiem na dokładne zabezpieczenie zawartości opakowania.

Akcesoria do pakowania paczek — dlaczego nasza oferta?

Warto postawić na nasze akcesoria do pakowania paczek przede wszystkim ze względu na bardzo wysoką jakość. Dzięki temu podczas podróży przesyłki są świetnie zabezpieczone i jednocześnie dobrze się prezentują. Sporym atutem naszego asortymentu jest również szeroki wybór. Za jego sprawą dopasowanie idealnych materiałów nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Pamiętaj także o wysokim poziomie estetyki wszystkich naszych produktów. Akcesoria do pakowania paczek decydują bowiem także o wizerunku Twojej działalności. W związku z tym nie możesz dopuścić, aby odbiorca paczki miał jakiekolwiek zastrzeżenia do ich wyglądu. Serdecznie zapraszamy do dokonywania zakupów!

Materiały do pakowania przesyłek ze sklepu Paxit!

Tylko u nas dostępne są materiały do pakowania przesyłek z wytrzymałych materiałów. Bowiem jako firma zdajemy sobie sprawę jak ważnym są elementem. Dlatego też sami produkujemy wszystkie materiały do pakowania przesyłek. Sprawdź już teraz - zapraszamy do zamówień hurtowych - darmowa dostawa gwarantowana.

Zapraszamy także do zapoznania się z:

- wstążki do pakowania prezentów

- mocne rękawiczki jednorazowe nitrylowe

© 2024 Paxit. All rights reserved.