Markery i przybory do pisania

Ustaw kierunek malejący
 1. permanentny marker bic czarny
  Permanentny marker BIC czarny
  3,41 zł za sztukę (netto)
  Permanentny marker BIC czarny
  Permanentny marker BIC czarny
  3,41 zł za sztukę (netto)
 2. permanentny marker bic niebieski
  Permanentny marker BIC niebieski
  3,41 zł za sztukę (netto)
  Permanentny marker BIC niebieski
  Permanentny marker BIC niebieski
  3,41 zł za sztukę (netto)
 3. permanentny marker bic czerwony
  Permanentny marker BIC czerwony
  3,41 zł za sztukę (netto)
  Permanentny marker BIC czerwony
  Permanentny marker BIC czerwony
  3,41 zł za sztukę (netto)
 4. permanentny marker bic zielony
  Permanentny marker BIC zielony
  3,41 zł za sztukę (netto)
  Permanentny marker BIC zielony
  Permanentny marker BIC zielony
  3,41 zł za sztukę (netto)
Ustaw kierunek malejący

Kolorowe markery permanentne

W ofercie Paxit znalazły się wysokiej jakości markery suchościeralne oraz permanentne w wielu kolorach. To nowoczesne produkty, które zapewniają wysoką precyzję pracy w różnych warunkach. Przydają się w szkołach, biurach, magazynach w warunkach domowych oraz podczas przyozdabiania rozmaitych powierzchni. To bezpieczne produkty. Zapraszamy do przyjrzenia się naszym propozycjom!

Na jakich powierzchniach można stosować markery permanentne?

Markery permanentne nadają się do stosowania na bardzo różnych powierzchniach. Można ich używać na kartonie, papierze, szkle, plastiku oraz metalu bez obaw, że wykonane nimi oznaczenia znikną. Warto jednak pamiętać, aby zachować pewną ostrożność przy pisaniu nimi na cienkim papierze, ponieważ tusz może przebić na drugą stronę. Wykorzystuje się je do podpisywania paczek w firmach wysyłkowych, a także w tworzeniu prac artystycznych różnego typu. Warto też wspomnieć, że najintensywniejsze zakreślacze działają nawet na mokrych, oleistych czy chropowatych powierzchniach, jak również w trudnych warunkach atmosferycznych. Operowanie markerami nie sprawia żadnych problemów.

Kolorowe markery permamentne

Kolorowe markery permamentne charakteryzują się ciekawymi właściwościami. To zasługa tuszu powstającego na bazie alkoholu lub alkoholowego rozpuszczalnika, który utrwala ciecz i sprawia, że po przeniesieniu na powierzchnię cechuje ją wysoka trwałość oraz odporność na zmywanie, ścieranie i blaknięcie. Co ważne, to bezpieczne produkty, które nie zawierają toksyn, metali ciężkich ani PVC. Za bezpieczeństwo ich stosowania odpowiada również blokowana, odporna na wyciśnięcie końcówka. Trzeba pamiętać, aby unikać wąchania markerów, ponieważ mają one chemiczny skład. Dzieci nie powinny mieć z nimi kontaktu.

Kolorowe markery permanentne w wielu kolorach

W sklepie internetowym Paxit markery permanentne dostępne są w wielu kolorach. Wśród nich znalazły się podstawowe barwy, czyli czerń, zieleń, czerwień oraz niebieski. Jednak nie zapomnieliśmy o metalicznych odcieniach takich jak złoto czy srebro o dekoracyjnym charakterze, które nadają się do tworzenia rozmaitych zdobień. Występują one z końcówkami o różnej grubości, dlatego znalezienie tej odpowiedniej nie stanowi problemu. Dostępne w naszej ofercie markery mają skuwki w kolorze tuszu, dlatego nie ma mowy o pomyłkach podczas pracy. Nie wymagają wstrząśnięcia przed użyciem. Oferujemy je w wersji pojedynczej lub w zestawach. 

Co wyróżnia markery suchościeralne?

Dostępne w Paxit markery do tablic suchościeralnych najczęściej stosuje się w szkołach oraz biurach. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów można tworzyć z ich wykorzystaniem przejrzyste notatki. Są one doskonale widoczne! Łatwo usuniemy je za pomocą specjalnej gąbki. To doskonała alternatywa dla klasycznej kredy i zwykłych tablic.

Nie tylko markery permamentne, suchościeralne w Paxit!

Markery do tablic suchościeralnych oraz permanentne to tylko niektóre z produktów w ofercie Paxit. Przygotowaliśmy również inne materiały do pakowania, w tym taśmy klejące, wypełniacze czy nożyki. Ponadto zapewniamy rozmaite opakowania, w tym kartony wysyłkowe, paczkomatowe, kartony wg konstrukcji, kartony na wino oraz wiele innych. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu! Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Czym są kolorowe markery permanentne?

Kolorowe markery permanentne to rodzaj pisaków, który wykorzystuje trwały tusz. Pozostawiają one stałe i jednocześnie niezmywalne ślady na większości powierzchni. Marker permanentny dostępny jest u nas w ogromnej liczbie wariantów. To od Ciebie zależy zatem, czy wybierzesz przybór do pisania w kolorze czarnym, czerwonym, czy zielonym. Kolorowe markery permanentne cechują się przede wszystkim: trwałością, różnymi rozmiarami końcówek, wszechstronnością, a także szybkoschnącym tuszem. Decydując się na ten produkt, masz gwarancję maksymalnej wygody. To, co zapiszesz, nie rozmaże się na powierzchni kartonu lub plastiku. Dzięki temu zadbasz o estetykę swojej pracy.

Permanentne markery - zastosowanie

Permanentne markery to artykuły piśmiennicze użyteczne na przykład w trakcie wysyłki opakowań. Dzięki nim możliwe jest estetyczne podpisanie między innymi naklejek na kartony. Ze względu na to, że permanentne markery sprawdzają się na wielu powierzchniach, ich zastosowanie jest naprawdę szerokie. Kolorowe markery dają możliwość pisania i rysowania na przykład po papierze lub plastiku. Wykorzystują je zatem między innymi właściciele sklepów internetowych, a także hurtownie, magazyny oraz zakłady produkcyjne. Nierzadko tego typu marker wybierają także właściciele gospodarstw domowych. Przekonaj się również, dlaczego warto sięgnąć po akurat nasze permanentne markery !

Dlaczego warto kupować u nas przybory do pisania?

Przybory do pisania z naszej oferty cechują się przede wszystkim doskonałą trwałością. Nie są im zatem straszne trudne warunki pracy i z pewnością posłużą Ci bardzo długo. Na uwagę zasługuje także wygoda użytkowania markerów. Jeżeli zależy Ci więc na komfortowym wykorzystywaniu przyborów do pisania, koniecznie wybierz naszą ofertę. Spore znaczenie ma także atrakcyjny cennik w Paxit.pl. W związku z tym za przybory do pisania nie zapłacisz dużo, nawet kupując większą liczbę egzemplarzy. Serdecznie zapraszamy zatem do zapoznania się z dostępnymi artykułami, a także do skorzystania z naszej oferty. Jeśli masz pytania dotyczące asortymentu, skontaktuj się z nami.

© 2024 Paxit. All rights reserved.