Paxit – certyfikowany dostawca opakowań

Jesteśmy certyfikowanym dostawcą sprawdzonych materiałów do wysyłek dla branży e-commerce. Dostarczamy klientom solidne opakowania oraz zapewniamy szeroki wybór akcesoriów do pakowania. Dążymy do tego, aby nasze rozwiązania usprawniały pracę firm zajmujących się sprzedażą wysyłkową. W Paxit stawiamy na sprawny kontakt z klientami, aby każde zamówienie przebiegało tak, jak należy! 

Jakość naszych usług potwierdza Certyfikat Sklep Prokonsumencki 2021, zgodnie z którym Paxit jako sprzedawca zobowiązał się m.in. do stosowania regulaminu zgodnego z prawami konsumenta oraz przestrzegania przejrzystych reguł związanych z reklamacją i odstąpieniem od umowy zawartej na odległość. Otrzymaliśmy również znak jakości Trusted Shops, który daje klientom poczucie bezpieczeństwa podczas zakupów. Każdy z nich ma dla nas ogromne znaczenie i zachęca nas do ciągłego udoskonalania usług!

Dlaczego warto współpracować z Paxit?

Rozumiemy, że niemal tak samo ważna jak świetna jakość produktów jest ich korzystna cena. Zapewniamy więc, że koszt zamówienia w Paxit zawsze pozytywnie zaskakuje. Dodatkowo zadbaliśmy, aby wszystkie materiały do pakowania były łatwe w przechowywaniu oraz transporcie. Wiemy, że w przypadku branży e-commerce ma to ogromne znaczenie. 

Gwarantujemy również szybki czas dostawy – w większości przypadków wysyłamy towar już w 24 godzin od złożenia zamówienia! Zdajemy sobie sprawę, że wielu klientów potrzebuje naszych produktów niemal natychmiast.

Co wyróżnia ofertę Paxit?

Aktualnie dysponujemy bogatym asortymentem różnego rodzaju kartonów zarówno wysyłkowych, jak i prezentowych. W każdej z tych kategorii znajdują się liczne propozycje. Wszystkie opakowania od Paxit cechuje wyjątkowa łatwość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Co więcej, przygotowaliśmy szeroki wybór materiałów niezbędnych w branży e-commerce. To m.in.:

 • kartony e-commerce,
 • kartony wysyłkowe,
 • kartony produktowe,
 • kartony z nadrukiem,
 • taśmy pakowe,
 • folie stretch,
 • dyspensery do taśm,
 • tektura falista,
 • i wiele innych produktów!

Świetne zrozumienie potrzeb branży e-commerce, jak również innych obszarów, w których wykorzystuje się materiały do pakowania, pozwala nam na ciągły rozwój oraz podnoszenie jakości usług!

Ekologia w firmie Paxit

Chcemy, aby nasze działania minimalnie wpływały na środowisko. Dlatego wiele z produktów Paxit powstaje z surowców pochodzących z recyklingu. Wśród nich ważne miejsce zajmują kartony z tektury falistej, w tym te przeznaczone dla branży e-commerce. Co ważne, wykazują one bardzo wysoką wytrzymałość! Ponadto udowadniamy, że nawet folia stretch może być przyjazna środowisku. 

Zależy nam, aby w Paxit oferować rozwiązania, które sprostają oczekiwaniom klientów, którzy wierzą w społeczną odpowiedzialność biznesu! My także w to wierzymy, dlatego zawsze przykładamy dużą wagę do obszaru ekologii.

Historia firmy Paxit

Teraz trochę historii naszej marki!

 • Sklep internetowy Paxit powstał w 2019 roku, a pierwsze zamówienie zrealizowaliśmy już 17 maja! 
 • Początkowo w Paxit pracowały tylko 3 osoby! 
 • Z czasem, wraz z rozwojem firmy grono pracowników zwiększyło się do 20 osób, które odpowiadają za sprawne funkcjonowanie firmy. 
 • Zaczynaliśmy od oferty obejmującej głównie wysokiej jakości kartony wysyłkowe. Z czasem wprowadziliśmy do asortymentu kartony z nadrukiem, pudełka prezentowe, jak również rozmaite produkty przydatne podczas pakowania – dyspensery, taśmy oraz folie stretch. 
 • Teraz tworzymy zgrany zespół, który czuwa nad jakością oferty. Obecnie w naszym asortymencie znajduje się ponad 700 pozycji! Wspieramy rozmaite akcje oraz fundacje, których działania mają na celu poprawę życia w wielu obszarach.
© 2022 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by