Kartony Poznań, Gostyń, Leszno i okolica

Dostarczamy estetyczne i solidne kartony w Poznaniu oraz okolicach. Z usług sklepu internetowego Paxit korzystają różne branże oraz klienci indywidualni. To zasługa wszechstronności proponowanych rozwiązań. Kartony wysyłkowe, paczkomatowe, opakowania produktowe oraz wiele innych propozycji wyróżnia wyjątkowa łatwość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Ponadto, jeśli chodzi o dostarczane kartony, Poznań to obszar, w którego obrębie zaopatrujemy liczne firmy. Zresztą dotyczy to również wielu miast w pobliżu Poznania, w tym Swarzędza, Gostynia, Leszna, Wrześni czy Zielonej Góry. To jedynie niektóre lokalizacje, ponieważ jako sklep internetowy obsługujemy klientów z całej Polski. Możemy dostarczyć kartony w dowolne miejsce na terenie całego kraju.

Paxit – certyfikowany dostawca opakowań

Jesteśmy sprawdzonym dostawcą kartonów w Poznaniu i całej Polsce. Potwierdza to Certyfikat Sklep Prokonsumencki 2021. Oznacza on, że Paxit jako sprzedawca zobowiązał się m.in. do stosowania regulaminu zgodnego z prawami konsumenta, a także przestrzegania przejrzystych reguł związanych z reklamacją oraz odstąpieniem od umowy zawartej na odległość.

Ekologiczne kartony w Poznaniu i okolicach od Paxit

Ważny aspekt naszej działalności to troska o środowisko naturalne. Co robimy? Pudełka dostępne w Paxit powstają z surowców pochodzących z recyklingu. Dotyczy to m.in. tektury falistej, z której wykonano opakowania na dokumenty oraz kontenery na odpady. Inne ekologiczne materiały to np. folia stretch. Wszystkie dostępne w Paxit produkty wyróżniają dobre ceny idące w parze ze starannością wykonania. Okazują się bardzo łatwe w transporcie oraz przechowywaniu.

Profesjonalizm i doświadczenie pozwalają nam oferować kartony jedynie z najwyższej półki. I to od lat! Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.

Przygotowaliśmy między innymi:

Nasze produkty

© 2022 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by