Koperty bąbelkowe

Ustaw kierunek malejący
 1. koperta babelkowa brazowa D14
  Koperta bąbelkowa brązowa D14
  0,20 zł za sztukę (netto)
  Koperta bąbelkowa brązowa D14
  Koperta bąbelkowa brązowa D14
  0,20 zł za sztukę (netto)
Ustaw kierunek malejący

W ofercie sklepu internetowego Paxit znalazły się koperty bąbelkowe w wielu rozmiarach. Prezentują się bardzo estetycznie, a przy tym doskonale zabezpieczają przedmioty podczas wysyłki. Na każdej kopercie umieszczono indywidualny kod kreskowy oraz symbol koperty. 

Zastosowanie kopert bąbelkowych

Koperta bąbelkowa dobrze sprawdza się w wysyłce paczek. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i branży e-commerce. Zwłaszcza w drugim przypadku koperty okazują się trafionym rozwiązaniem. Przede wszystkim ze względu na możliwość oszczędności. Jeśli chodzi o koperty bąbelkowe, cena pojedynczego produktu jest znacznie niższa niż w przypadku kartonu. O ile przy wysyłce jednej lub dwóch paczek nie ma to większego znaczenia, o tyle przy dużym zapotrzebowaniu w sklepach internetowych, różnica staje się wyraźnie odczuwalna. 

 

Koperty znacznie obniżają koszty wysyłki. Dla firm kurierskich znaczenie ma nie tylko gabaryt, ale też waga paczki. Koperty sprzyjają również oszczędnościom związanym z akcesoriami do pakowania. Wyposażono je w pasek samoklejący, dlatego nie trzeba korzystać z dodatkowej taśmy klejącej w celu zabezpieczenia przesyłki. Z kolei amortyzujący środek koperty nie wymaga sięgania po dodatkowe wypełniacze. Koperty do wysyłki okazują się bardzo wygodne w przechowywaniu. Nie zajmują dużo miejsca, nawet gdy mówimy o ich dużej ilości.

Koperty do wysyłki – wytrzymałe i bezpieczne

Nasze koperty powstają z papieru z najwyższej półki o starannie dobranej gramaturze 80 gr/m2 p. Dzięki temu pewnie zabezpieczają zawartość przesyłki. Ponadto papier we wnętrzu koperty połączono z wytrzymałą folią pęcherzykową, która chroni przedmioty przed wstrząsami, uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. Dodatkowo każda koperta bąbelkowa ma szeroką zgrzewę, przez co jej samoistne otwarcie jest niemożliwe.

Koperty bąbelkowe – rozmiary

Koperty bąbelkowe w sklepie Paxit są dostępne w aż 12 rozmiarach. To najpopularniejsze formaty kopert dostępne na rynku. Oferujemy koperty bąbelkowe A11, B12, C13, D14, E15, F16, G17, H18, I19, K20, L21, a także koperty do wysyłki CD. Ze względu na różne wymiary koperty bąbelkowe zmieszczą rozmaite przesyłki. Należy pamiętać, że dobór właściwego rozmiaru znacznie zwiększa bezpieczeństwo paczki. Przy zbyt małej kopercie istnieje ryzyko uszkodzenia bąbelków, co zmniejszy jej właściwości amortyzacyjne. Z kolei za duże opakowanie sprawia, że przedmiot przesuwa się w jego wnętrzu, co również obniża bezpieczeństwo przesyłki.

Koperta do wysyłki to rozwiązanie praktyczne i tanie. Polecamy je wszystkim sklepom internetowym, którym zależy na optymalizacji kosztów wysyłki. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

Czym są koperty bąbelkowe?

Duże koperty bąbelkowe to koperty, które składają się z dwóch warstw. Pierwsza z nich to papier, który znajduje się na zewnątrz. Wewnątrz umiejscowiona jest natomiast folia bąbelkowa. Ta ostatnia składa się z ogromnej liczby malutkich komór, które są wypełnione powietrzem. Działają one w podobny sposób do poduszki powietrznej, która amortyzuje wstrząsy. W związku z tym duże koperty bąbelkowe są doskonałe, jeśli zależy Ci na ochronie zawartości wysyłki. Dostępne u nas opakowania możesz zamówić w różnych wariantach rozmiarowych. Żadnym problemem nie będzie zatem dla Ciebie przesłanie na przykład płyty CD lub książki. W wielu przypadkach to właśnie koperty bąbelkowe są lepszym rozwiązaniem niż kartony. 

Kto wybiera nasze koperty bąbelkowe?

Po nasze koperty bąbelkowe bardzo często sięgają właściciele sklepów internetowych. Białe opakowania są bardzo estetyczne i bezpieczne dla przedmiotów. Dzięki folii obecnej wewnątrz nadawca przesyłki nigdy nie obawia się tego, że przedmioty ulegną zniszczeniu. Tym samym sklep internetowy może zbierać doskonałe opinie. Z naszej oferty często korzystają także firmy z innych branż niż e-commerce. Wysyłka jest bowiem potrzebna do przekazywania wielu różnych przedmiotów. Koperty bąbelkowe z Paxit.pl przydają się także w gospodarstwach domowych. Nierzadko może przecież pojawić się potrzeba przesłania drugiej osobie jakiegoś przedmiotu albo sprzedaży go za pośrednictwem portalu aukcyjnego.

Dlaczego warto wybrać nasze koperty bąbelkowe?

Warto wybrać nasze koperty bąbelkowe ze względu na maksymalną ochronę przedmiotów. Zawartość opakowań pozostanie w pełni bezpieczna bez względu na to, jakie będą warunki transportu. Drugim powodem, dla którego warto nas wybrać, jest bardzo szeroki asortyment. Dopasujesz zatem idealne koperty bąbelkowe do specyfiki swoich produktów. Możesz wybrać między innymi odpowiedni rozmiar oraz liczbę szt. Pamiętaj także o atrakcyjnych cenach. Zakup nawet sporej liczby kopert bąbelkowych nie musi zatem wcale mocno obciążyć Twojego budżetu. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na naszej stronie internetowej!

© 2024 Paxit. All rights reserved.