Koperty bąbelkowe

Ustaw kierunek malejący
Ustaw kierunek malejący

W ofercie sklepu internetowego Paxit znalazły się koperty bąbelkowe w wielu rozmiarach. Prezentują się bardzo estetycznie, a przy tym doskonale zabezpieczają przedmioty podczas wysyłki. Na każdej kopercie umieszczono indywidualny kod kreskowy oraz symbol koperty. 

Zastosowanie kopert bąbelkowych

Koperta bąbelkowa dobrze sprawdza się w wysyłce paczek. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i branży e-commerce. Zwłaszcza w drugim przypadku koperty okazują się trafionym rozwiązaniem. Przede wszystkim ze względu na możliwość oszczędności. Jeśli chodzi o koperty bąbelkowe, cena pojedynczego produktu jest znacznie niższa niż w przypadku kartonu. O ile przy wysyłce jednej lub dwóch paczek nie ma to większego znaczenia, o tyle przy dużym zapotrzebowaniu w sklepach internetowych, różnica staje się wyraźnie odczuwalna. 

 

Koperty znacznie obniżają koszty wysyłki. Dla firm kurierskich znaczenie ma nie tylko gabaryt, ale też waga paczki. Koperty sprzyjają również oszczędnościom związanym z akcesoriami do pakowania. Wyposażono je w pasek samoklejący, dlatego nie trzeba korzystać z dodatkowej taśmy klejącej w celu zabezpieczenia przesyłki. Z kolei amortyzujący środek koperty nie wymaga sięgania po dodatkowe wypełniacze. Koperty do wysyłki okazują się bardzo wygodne w przechowywaniu. Nie zajmują dużo miejsca, nawet gdy mówimy o ich dużej ilości.

Koperty do wysyłki – wytrzymałe i bezpieczne

Nasze koperty powstają z papieru z najwyższej półki o starannie dobranej gramaturze 80 gr/m2 p. Dzięki temu pewnie zabezpieczają zawartość przesyłki. Ponadto papier we wnętrzu koperty połączono z wytrzymałą folią pęcherzykową, która chroni przedmioty przed wstrząsami, uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. Dodatkowo każda koperta bąbelkowa ma szeroką zgrzewę, przez co jej samoistne otwarcie jest niemożliwe.

Koperty bąbelkowe – rozmiary

Koperty bąbelkowe w sklepie Paxit są dostępne w aż 12 rozmiarach. To najpopularniejsze formaty kopert dostępne na rynku. Oferujemy koperty bąbelkowe A11, B12, C13, D14, E15, F16, G17, H18, I19, K20, L21, a także koperty do wysyłki CD. Ze względu na różne wymiary koperty bąbelkowe zmieszczą rozmaite przesyłki. Należy pamiętać, że dobór właściwego rozmiaru znacznie zwiększa bezpieczeństwo paczki. Przy zbyt małej kopercie istnieje ryzyko uszkodzenia bąbelków, co zmniejszy jej właściwości amortyzacyjne. Z kolei za duże opakowanie sprawia, że przedmiot przesuwa się w jego wnętrzu, co również obniża bezpieczeństwo przesyłki.

 

Koperta do wysyłki to rozwiązanie praktyczne i tanie. Polecamy je wszystkim sklepom internetowym, którym zależy na optymalizacji kosztów wysyłki. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

© 2023 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by