Aktualności

Jak zapakować upominki w stylu zero waste?

10 listopada 2022

Less waste lub zero waste to bardzo popularny trend, który stale rośnie w siłę. Wraz z nim wzrasta świadomość o wpływie plastikowych i wykonanych z syntetycznych materiałów opakowań na naszą planetę. W trosce o nią przygotowaliśmy krótki poradnik dotyczący tego, jak zapakować upominki w stylu zero waste.

Jak zapakować kosmetyki na prezent?

10 listopada 2022

Wielkimi krokami nadchodzą święta a wraz z nimi sezon prezentów choinkowych. Wśród wysyłanych lub skrywanych pod świątecznym drzewkiem nierzadko pojawiają się kosmetyki, które są jednym z najpopularniejszych prezentów. Płyny do kąpieli, piękne perfumy, a także szereg kosmetyków do domowego SPA to z pewnością trafny wybór pozostaje jednak pytanie, jak zapakować kosmetyki na prezent?

Jak zapakować buty do wysyłki?

29 września 2022

Jak zapakować buty do wysyłki, by dobrze zabezpieczyć paczkę? Na co zwrócić uwagę? Odpowiadamy!

Unboxing paczek – czy warto zainteresować się unboxing experience?

20 września 2022

Decydując się na zakupy w sklepach stacjonarnych, rzadko poświęcamy uwagę opakowaniom, w które zapakowane zostaną wybrane przez nasz produkty. 

Jak zapakować ubrania do wysyłki?

15 września 2022

Chcesz wysłać ubrania paczką lub paczkomatem i nie wiesz, jak je zapakować? Podpowiadamy, jak przygotować ubrania do wysłania, tak by dotarły w doskonałym stanie!

Jak zapakować paczkę do paczkomatu?

7 września 2022

Paczkomaty z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Jak przygotować paczkę do paczkomatu? Jakie opakowania będą odpowiednie? Tego dowiesz się z naszego artykułu - zapraszamy!

W co zapakować książkę do wysyłki?

17 sierpnia 2022

Chcesz wysłać książkę, ale nie wiesz jak ją zapakować, by bezpiecznie dotarła do adresata? Podpowiadamy! Sprawdź nasz wpis i dowiedz się jakie opakowania będą idealne do wysyłki książek

Jaką taśmę pakową wybrać?

8 sierpnia 2022

Na rynku dostępne są różne taśmy pakowe. Jaką najlepiej wybrać? Odpowiadamy w naszym artykule

Gdzie kupić kartony do przeprowadzki?

25 maja 2022

Przeprowadzasz się i poszukujesz wytrzymałych kartonów? Sprawdź w naszym wpisie, gdzie kupić kartony przeprowadzkowe!

Jak dobrze obsłużyć wysyłkę towarów w sklepie internetowym.

4 maja 2022

Sprawna i szybka wysyłka zamówień to bardzo ważny aspekt funkcjonowania każdego sklepu internetowego. Jak zatem sprawnie obsługiwać wysyłki?

© 2022 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by