Foliopaki i koperty kurierskie

Ustaw kierunek malejący
 1. foliopak 260x350 mm czarny
  Foliopak 260x350 mm
  0,25 zł za sztukę (netto)
  Foliopak 260x350 mm
  Foliopak 260x350 mm
  0,25 zł za sztukę (netto)
 2. foliopak 350x460 mm czarny
  Foliopak 350x460 mm
  0,41 zł za sztukę (netto)
  Foliopak 350x460 mm
  Foliopak 350x460 mm
  0,41 zł za sztukę (netto)
 3. foliopak 450x550 mm czarny
  Foliopak 450x550 mm
  0,51 zł za sztukę (netto)
  Foliopak 450x550 mm
  Foliopak 450x550 mm
  0,51 zł za sztukę (netto)
 4. foliopak bialy 190x250
  Foliopak biały 190x250 mm
  0,16 zł za sztukę (netto)
  Foliopak biały 190x250 mm
  Foliopak biały 190x250 mm
  0,16 zł za sztukę (netto)
 5. foliopak biały 240x350
  Foliopak biały 240x350 mm
  0,22 zł za sztukę (netto)
  Foliopak biały 240x350 mm
  Foliopak biały 240x350 mm
  0,22 zł za sztukę (netto)
 6. foliopak biały 310x450
  Foliopak biały 310x450 mm
  0,29 zł za sztukę (netto)
  Foliopak biały 310x450 mm
  Foliopak biały 310x450 mm
  0,29 zł za sztukę (netto)
Ustaw kierunek malejący

Foliopaki do pakowania paczek w sklepie Paxit

W naszej ofercie musiały znaleźć się foliopaki do pakowania paczek, zwane także kopertami kurierskimi. Przygotowaliśmy je w kilku rozmiarach: 260x350 mm, 350x460 mm oraz 450x550 mm, dzięki czemu znalezienie tego idealnego nie sprawi żadnego problemu. To wytrzymałe, popularne opakowania. Zapraszamy więc do przyjrzenia się naszym propozycjom w tej kategorii.

Gdzie wykorzystuje się foliopaki do pakowania paczek czyli koperty kurierskie?

Podstawowe zastosowanie foliopaków to oczywiście wysyłka paczek. Oznacza to, że są w dużym stopniu wykorzystywane przez sklepy e-commerce. Bardzo dobrze sprawdzają się w wysyłce zabawek, kosmetyków, artykułów biurowych, a nawet sprzętu sportowego. Często sięgają po nie sklepy odzieżowe. Choć zapewniamy, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić w nich inne przedmioty, jak choćby artykuły handmade, tkaniny itd. W każdym wypadku wysyłka przedmiotów przebiega bez najmniejszych problemów, ponieważ nasze foliopaki do pakowania paczek, czyli koperty foliowe do pakowania idealnie odpowiadają standardom przesyłek. Nieważne, czy to paczka do paczkomatu, czy taka przeznaczona do przesłania pocztą. 

Koperty foliowe dla pełnego bezpieczeństwa przesyłki

Co ważne, koperty foliowe występują w kolorze czarnym, dzięki czemu zawartość przesyłki pozostaje całkowicie niewidoczna. To gwarancja pełnej dyskrecji podczas dostawy. Dodatkowo naklejenie etykiety na foliopak nie sprawia żadnego kłopotu. Każda naklejka idealnie przylega do folii, dlatego nie trzeba obawiać się jej odklejenia podczas transportu. 

Koperty foliowe zwiększa też bezpieczeństwo przesyłki. Kiedy użyjemy foliowej koperty i dokładnie ją zakleimy, nie ma możliwości rozerwania jej bez pozostawienia wyraźnych śladów. Oznacza to, że jeśli podczas transportu ktokolwiek zechce rozerwać czy uszkodzić przesyłkę, natychmiast to zauważymy. Warto to uwzględnić, gdy zależy nam na stuprocentowym zabezpieczeniu przesyłki. 

Foliopaki do pakowania paczek o wysokiej wytrzymałości

Ogromna zaleta dostępnych w Paxit produktów to wytrzymałość. Foliopaki do pakowania paczek w pewny sposób chronią one zawartość paczki, bez ryzyka, że opakowanie rozerwie się w trakcie dostawy. To zasługa wykorzystania w ich produkcji folii LDPE. Co ją wyróżnia? To z pewnością wysoka elastyczność oraz odporność na uszkodzenia. Trudno ją przebić, dlatego nie trzeba martwić się o ostre krawędzie produktów, które znajdują się wewnątrz opakowania. Co ważne, foliopaki do pakowania paczek z tego tworzywa chronią zawartość paczki przed wilgocią oraz zamoknięciem podczas transportu. Nawet gdy paczka upadnie w kałużę lub śnieg, nic jej nie grozi. To również doskonałe zabezpieczenie przed kurzem, zabrudzeniem czy zarysowaniem zawartości przesyłki. Dzięki temu każdy przedmiot dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Wygodne w użytkowaniu i przechowywaniu foliopaki do pakowania paczek, czyli koperty kurierskie

Foliopaki do pakowania paczek bardzo dobrze sprawdzają się przy wysyłaniu paczek w dużych ilościach. To zasługa łatwości ich pakowania. Wyposażono je w pasek samoprzylepny, dzięki czemu nie wymagają one stosowania dodatkowych elementów do pakowania, takich jak taśmy, kleje czy sznurki. Zaklejanie takiej koperty trwa zaledwie kilka sekund. To zdecydowana oszczędność czasu oraz pieniędzy. Zaklejoną przesyłkę bardzo trudno rozerwać. Co więcej, to ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ foliopaki do pakowania paczek - kurierskie ważą mniej od kartonów czy papierowych kopert, co sprawia, że wysyłka paczek staje się tańsza. 

Okazują się także bardzo wygodne w przechowywaniu, ponieważ zajmują niewiele miejsca. Z pewnością docenią to właściciele sklepów oraz magazynów, w których wolna przestrzeń jest na wagę złota. W rezultacie foliopaki to godna rozważenia alternatywa dla tradycyjnych opakowań. 

Koperty foliowe do pakowania oraz inne produkty w Paxit

W ofercie Paxit znalazły się nie tylko koperty foliowe do pakowania, ale także wiele innych artykułów. Prowadzimy sprzedaż kartonów wysyłkowych, paczkomatowych, produktowych, dla ogrodnictwa oraz wielu innych. Zachęcamy też do przyjrzenia się materiałom do pakowania. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania dotyczące wysyłki czy zamówienia.

© 2024 Paxit. All rights reserved.