Nóż do kartonu niezbędny na magazynie

Ustaw kierunek malejący
 1. noz uniwersalny 9 mm CUTTER X9090
  Nóż uniwersalny 9 mm CUTTER X9090
  5,80 zł za sztukę (netto)
  Nóż uniwersalny 9 mm CUTTER X9090
  Nóż uniwersalny 9 mm CUTTER X9090
  5,80 zł za sztukę (netto)
 2. wklad do noza MULTICUT MAX X6060
  Wkład do noża MULTICUT MAX X6060
  1,81 zł za sztukę (netto)
  Wkład do noża MULTICUT MAX X6060
  Wkład do noża MULTICUT MAX X6060
  1,81 zł za sztukę (netto)
 3. wklad do noza VARIOCUT X7070 bezpieczny
  Wkład do noża VARIOCUT X7070
  2,28 zł za sztukę (netto)
  Wkład do noża VARIOCUT X7070
  Wkład do noża VARIOCUT X7070
  2,28 zł za sztukę (netto)
 4. wklad do noza MULTICUT X5044
  Wkład do noża MULTICUT X5044
  1,98 zł za sztukę (netto)
  Wkład do noża MULTICUT X5044
  Wkład do noża MULTICUT X5044
  1,98 zł za sztukę (netto)
 5. wklad do noza CUTTER X9090
  Wkład do noża CUTTER X9090
  1,62 zł za sztukę (netto)
  Wkład do noża CUTTER X9090
  Wkład do noża CUTTER X9090
  1,62 zł za sztukę (netto)
Ustaw kierunek malejący

Bezpieczne noże do kartonów

Jeśli istnieją narzędzia, bez których współczesna sprzedaż i magazyny nie mogłyby istnieć, z pewnością trzeba zaliczyć do nich bezpieczne noże do kartonów. Dzięki nim możliwe jest szybkie i efektywne przyjmowanie towaru oraz jego rozładunek. Bezpieczne noże do kartonów, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba częstego rozcinania elementów tekturowych opakowań, znalazły się w sklepie internetowym Paxit.

Uniwersalne noże do kartonu w ofercie Paxit

W asortymencie Paxit dostępne są niezawodne przyrządy do cięcia o bardzo szerokim zastosowaniu. Zaliczamy do nich m.in. nóż do kartonu VARIOCUT X7070 czy bezpieczny nóż do tektury MULTICUT X5044. Zarówno jeden, jak i drugi przystosowane są do różnego rodzaju prac tnących w przedsiębiorstwach handlowych, obiektach magazynowych czy zakładach produkcyjnych. Mają zastosowanie także w użytku domowym. Oferujemy również narzędzia precyzyjnie dostosowane do szczególnych zadań – zaliczamy do nich m.in. nóż do kopert, papieru i paczek LETTER CUTTER X2020, nóż do pianki BALL CUTTER X1010 czy nóż do folii FOIL CUTTER X3030.

Konstrukcja noży do kartonu

Polecane przez Paxit noże do kartonu (i innych materiałów) to przedmioty bezpieczne w użyciu i funkcjonalne. Ich ergonomiczny kształt sprawia, że dobrze leżą w dłoni, a co za tym idzie – nie tylko ułatwiają pracę, lecz również znacząco ograniczają ryzyko powstawania przypadkowych urazów. Noże do kartonu proponowane przez naszą firmę wyposażono w specjalne zabezpieczenia przed skaleczeniem i osłony ostrzy. Zainteresowani znajdą wśród nich zarówno noże dostosowane do cięcia na głębokość 6,2 czy 8 mm, jak i noże do kartonu o wymiennych, regulowanych ostrzach, umożliwiających cięcie na głębokość od 1 do nawet 53 mm.

Noże do kartonu i inne akcesoria Paxit

O ile przydatność noży do kartonu jest trudna do przecenienia, o tyle przedsiębiorcy pragnący do perfekcji doprowadzić logistykę sklepu powinni zaopatrzyć się również w innego rodzaju narzędzia i materiały nieodzowne przy pracach magazynowych. Należą do nich, oczywiście oprócz samych kartonów, taśmy i dyspensery do taśm, folie ochronne, koperty wysyłkowe czy ekologiczne wypełnienia paczek. Wszystko, co niezbędne, znalazło się w ofercie naszego sklepu internetowego.

Klienci poszukujący bezpiecznych w użyciu, precyzyjnych ostrzy, które uczynią rozpakowywanie paczek i rozcinanie różnego rodzaju materiałów łatwiejszym, powinni zdecydować się na noże do kartonu Paxit. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi funkcjonalnymi akcesoriami!

Czym są bezpieczne noże do kartonów?

Bezpieczne noże do kartonów to uniwersalne narzędzia, dzięki którym możliwe jest łatwe cięcie oraz otwieranie opakowań. Za sprawą absolutnie bezpiecznego ostrza nie musisz obawiać się, że użytkownik noża dozna skaleczenia. Produkty tego typu zostały zaprojektowane tak, aby zredukować do minimum ryzyko urazu. Jednocześnie bezpieczne noże do kartonów cechują się maksymalną ergonomią. Dzięki temu wykrywalny nóż do folii jest bardzo prosty w użytkowaniu. Kiedy masz do otworzenia dużą liczbę kartonów, z tym narzędziem pracy pójdzie Ci naprawdę sprawnie.

Kto najczęściej sięga po bezpieczne noże do kartonów?

Po bezpieczne noże do kartonów sięgają najczęściej właściciele: magazynów, sklepów, a także na przykład zakładów produkcyjnych. We wszystkich tych miejscach konieczne bywa otwieranie kartonów w sposób szybki i sprawny. Nóż bezpieczny świetnie sprawdza się na przykład do cięcia folii stretch. Z jego wykorzystaniem wysyłka i odbiór komponentów niezbędnych w zakładzie produkcyjnym staje się jeszcze prostsza. Po nóż do folii sięgają także w niektórych przypadkach gospodarstwa domowe. Klienci indywidualni także potrzebują móc otworzyć opakowania bez obaw o skaleczenie lub uszkodzenie zawartości pudełka. Sprawdź również, dlaczego warto kupować bezpieczne noże do kartonów akurat u nas.

Bezpieczne noże do kartonów — dlaczego nasza oferta?

Bezpieczne noże do kartonów z naszej oferty gwarantują maksymalną skuteczność cięcia. Tym samym otwieranie opakowań może być dla Ciebie stosunkowo prostym zadaniem. Bez względu na to, czy przecinasz taśmy, folię stretch, czy też sam karton. Drugim powodem, dla którego warto wybrać właśnie naszą ofertę, jest bogactwo asortymentu. Bez względu na to, ile potrzebujesz szt., jaka cena jest dla Ciebie odpowiednia, a także do czego chcesz wykorzystać nożyk, odnajdziesz u nas idealny produkt. W sytuacji natomiast, gdybyś chciał skonsultować się z naszymi doradcami, także masz taką możliwość. Wybierz ergonomiczne i bezpieczne noże do kartonów już dziś!

© 2024 Paxit. All rights reserved.