Karton transportowy klapowy biały

Symbol artykułu:
TRANSPORTOWE-3
Razem:
23
 zł netto
za sztukę:
0,87 zł za sztukę (netto)
netto
Do zapłaty:
0,00
 zł  brutto

Specyfikacja produktu dostępna po wybraniu koloru i wymiaru opakowania.

  • Prosta konstrukcja sprawia, że  nasze kartony składane można szybko i łatwo złożyć.
  • Uniwersalne zastosowanie, nie tylko do wysyłki produktów, ale również do ich przechowywania.
  • Wykonane z mocnej tektury trzywarstwowej. Biały kolor warstwy zewnętrznej nadaje im szczególnego charakteru, zchowując jednocześnie parametry wytrzymałościowe.
  • Założone proporcje opakowań, ułatwiają ułożenie pod wysyłkę na europalecie.

Pudełko kartonowe białe to niezawodne opakowanie wykorzystywane do przechowywania rozmaitych przedmiotów oraz ich przenoszenia i przewożenia. Doskonale sprawdzi się w przypadku przechowywania artykułów wymagających szczególnego zapewnienia im odpowiednich warunków.

Biały kartonik może również, okazać się bardzo przydatny przy pakowaniu prezentów dla rodziny i przyjaciół. Taki wybór będzie najlepszą opcją, ponieważ daje dużo możliwości na przyozdobienie opakowania.

Kartony białe – trwałość i uniwersalność 

Szukasz odpornych na zagniecenia i rozdarcie białych pudełek kartonowych? Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. U nas znajdziesz mocne, a przy tym wytrzymałe kartony białe, nadające się idealne do przechowywania. Swoją ofertę kierujemy zarówno dla osób prywatnych, szukających wytrzymałych pudełek, jak i producentów rozmaitych towarów, potrzebujących trwałych opakowań. Białe pudełko kartonowe dostępne w naszej ofercie będzie doskonałym opakowaniem na Twoje produkty. Dzięki poręcznym kształtom łatwo oraz szybko zapakujesz swoje towary na paletę lub przewieziesz je do magazynu.

Białe pudełka kartonowe – bezpieczeństwo i skuteczna ochrona

Każde pudełko kartonowe białe posiada wzmocnioną konstrukcję składającą się z trzywarstwowej tektury, co sprawia, że opakowania są bardzo odporne na uszkodzenia mogące powstać podczas transportu oraz magazynowana. Dzięki temu Twoje produkty będą skutecznie zabezpieczone przed zabrudzeniem, zalaniem płynami lub innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto dostępne w naszej ofercie kartony białe wyglądają estetycznie i ładnie prezentują się podczas procesu dystrybucji.

Karton transportowy klapowy biały idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2024 Paxit. All rights reserved.