Opakowania kartonowe z nadrukiem

 1. opakowanie wielkanocne na prezent
  Opakowanie wielkanocne
  6,00 zł za sztukę (netto)
  Opakowanie wielkanocne
  Opakowanie wielkanocne
  6,00 zł za sztukę (netto)
 2. skrzynka kartonowa 390x300x280 z nadrukiem zwierzaki
  Kartony zdobione - zwierzaki
  10,07 zł za sztukę (netto)
  Kartony zdobione - zwierzaki
  Kartony zdobione - zwierzaki
  10,07 zł za sztukę (netto)
 3. skrzynka kartonowa 390x300x280 z nadrukiem pociag ze zwierzetami
  Kartony zdobione - pociąg
  10,07 zł za sztukę (netto)
  Kartony zdobione - pociąg
  Kartony zdobione - pociąg
  10,07 zł za sztukę (netto)
kartony klapowe dla dzieci z nadrukiem dwa rodzajeKartony dla dzieci

Opakowania kartonowe z nadrukiem, czyli jak zapakować produkt na specjalne okazje

Pudełka okolicznościowe - Jak zapakować produkty na specjalne okazje?

Pudełka okolicznościowe – kategoria opakowań z tektury, służąca do transportu różnych przedmiotów oraz towarów, mająca na uwadze wysoki standard wykonania i walory estetyczne. Konstrukcję oraz grafikę, możemy wybrać w zależności od okazji lub charakteru przedmiotu, który chcemy zapakować. Pełnią funkcję opakowań ozdobnych, stanowiąc niejednokrotnie dopełnienie wystroju wnętrza pomieszczenia, w którym się znajdują. Mogą też, spełniać funkcję opakowania, do przechowywania przedmiotów w dłuższym okresie czasu, ze względu na trwały charakter materiału, z którego zostały zrobione. Nadruk, wykonany w technologii offsetowej najwyższej jakości, dodatkowo powierzchnia kartonu zabezpieczona ekologicznym lakierem, celem wzmocnienia odporności na działanie czynników zewnętrznych dopełnia całości.

Co można zapakować do pudełka okolicznościowego?

Opakowania kartonowe z nadrukiem nadają się na prezenty urodzinowe, torty, ciastka, ciasta, biżuteria, koszulki i gadżety elektroniczne to tylko kilka z setek produktów, które zapakujemy z powodzeniem do pudełek okolicznościowych, aby je wysłać lub przenieść z miejsca na miejsce. To między innymi ten powód sprawia, że sprzedawcy i producenci gadżetów, a także właściciele cukierni powinni zaopatrzyć się w tego typu pudełka. Dzięki nim przy każdym zamówieniu będą w stanie przekazać produkt klientowi w estetycznym, ozdobnym opakowaniu, które robi wrażenie nawet na najbardziej wybrednych.

Zadbaliśmy o to, aby nasze pudełka na każdą okazję były dostępne nie tylko w jednym kolorze. Dzięki temu producenci mogą wyróżnić się na tle konkurencji pakując tort lub jakikolwiek inny produkt w opakowanie o niecodziennej kolorystyce i przyklejając naklejkę z firmowym logiem.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu - Czym zabezpieczyć opakowanie okolicznościowe?

Większość sytuacji, w których użytkuje się opakowania okolicznościowego wymaga wysokiego stopnia estetyki całego produktu. To kolejno wymusza wynalezienie innowacyjnych i niecodziennych sposobów dodatkowego zabezpieczenia pudełka. Najczęściej wybieranym w tym przypadku rozwiązaniem jest przezroczysta taśma klejąca lub wstążka ozdobna. Korzystając z tych rozwiązań możemy dodatkowo usztywnić konstrukcję pudełka jednocześnie dbając o jego wygląd zewnętrzny. Tego rodzaju ozdobne zabezpieczenie dodatkowo jest w stanie zachwycić osobę obdarowaną, do której kierowana jest wysyłka lub paczka.

Łatwe składanie i szybka dostawa - Przygotuj się na szczyty zakupowe!

Problemem, z jakim mogą często stykać się przedsiębiorcy z najbardziej rozmaitych branży jest długi okres oczekiwania na nowe pudełka, gdy posiadane w danej chwili na magazynie kartony kończą się. To wtedy pojawia się największy strach dotyczący realizacji wszystkich zamówień na czas. Na szczęście dopasowaliśmy nasz system i zapewniliśmy zasoby, dzięki którym jesteśmy w stanie szybko dostarczyć zamówione opakowania i uratować każdego przedsiębiorcę z opresji. Wystarczy za pomocą kilku kliknięć złożyć zamówienie, wybrać sposób dostawy i sfinalizować transakcję płacąc. Później pozostaje już tylko czekać na kuriera, który kilka dni później zawita do siedziby firmy z gotowym produktem. My będziemy zobowiązani jedynie do tego, aby go odpakować i rozpocząć zupełnie bezproblemowe użytkowanie. Kilka ruchów, a paczki z płaskiej formy nabiorą prawidłowych kształtów.

pudelko na prezentPudełko okolicznościowe z nadrukiem
© 2020 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by