Transportowe

 1. karton klapowy 3-warstwowy
  Karton klapowy 3-warstwowy
  0,31 zł za sztukę (netto)
  Karton klapowy 3-warstwowy
  Karton klapowy 3-warstwowy
  0,31 zł za sztukę (netto)
 2. kartony transportowe pieciowarstwowe
  Kartony 5 warstwowe
  0,77 zł za sztukę (netto)
  Kartony 5 warstwowe
  Kartony 5 warstwowe
  0,77 zł za sztukę (netto)
 3. kartony klapowe biale premium wysylkowe
  Kartony białe - premium
  0,34 zł za sztukę (netto)
  Kartony białe - premium
  Kartony białe - premium
  0,34 zł za sztukę (netto)
 4. karton o zmiennej wysokosci transporotwy
  Karton o zmiennej wysokości
  1,24 zł za sztukę (netto)
  Karton o zmiennej wysokości
  Karton o zmiennej wysokości
  1,24 zł za sztukę (netto)
paleta z ulozonymi kartonamiPaleta ze złożonymi kartonami

Jak wybrać kartony transportowe do wyrobów

Jak wybrać kartony do transportu wyrobów?

Realizowanie zamówień i bezpieczne dostarczanie wyrobów do klientów jest nieodłącznym elementem prowadzenia działalności gospodarczej, bez względu na to, czy jest to duże przedsiębiorstwo produkcyjne, mały lokal gastronomiczny lub niewielka drukarnia. Wiąże się to z koniecznością doboru opakowania, służącego do zabezpieczenia produktu w czasie transportu. Materiałem, który z powodzeniem służy do tego celu, to opakowania z tektury falistej. Proporcje opakowań, jakie są do wyboru w sklepie Paxit, zostały dobrane w taki sposób, aby optymalnie wykorzystać powierzchnię palety, na której układane są opakowania transportowe.

Dodatkowym atutem tego typu pudełek transportowych jest aspekt ekologiczny. Papier, z którego wykonana jest tektura w całości pochodzi z recyklingu. Kartony dostarczane są w postaci płaskich paczek, co dodatkowo przemawia za tym materiałem, ze względu na oszczędność miejsca w czasie magazynowania i optymalizacji kosztów w czasie transportu.Opakowania premium i o zmiennej wysokości

Dla specjalnych zadań, stworzyliśmy kategorię opakowań premium. Połączyliśmy tu aspekt estetyczny z wysokimi parametrami wytrzymałościowymi. Ma to szczególne znaczenie w przypadku wyrobów tj.: odzież, zabawki, elektronika, prezenty na specjalne okazje, gdzie opakowanie jest referencją zawartości. Dla lubiących uniwersalność i możliwość dopasowania kartonu do gabarytów zawartości, proponujemy kategorię kartonów transportowych o zmiennej wysokości, w którym w prosty sposób, przy użyciu noża można dopasować wysokość kartonu, a dobierając rodzaj tektury, sprecyzować jego parametry wytrzymałościowe.

Opakowania z tektury - jak je dobrać?

Wiele osób, może zastanawiać się, jak kupować opakowania z tektury. Czy zajmują dużo miejsca? Ile ważą? Jakie kartony transportowe kupować? Żadne z pytań tego rodzaju, nie powinno pozostać bez odpowiedzi. Kategorie produktów, zamieszczone w sklepie Paxit ułatwią odpowiedź na tak postawione pytania. Zamieszczone wizualizacje,w czytelny sposób przestawiają gabaryty opakowań transportowych, wielkość i wagę paczki dostarczanej przez kuriera, jak również ilość opakowań, jaka mieści się na palecie.

karton o zmiennej wysokosci linie cieciaKarton o zmiennej wysokości
© 2019 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by
Podziel się opinią