Kartony do skrytki inpost gabaryt A

Ustaw kierunek malejący
 1. wykrawane pudełka fasonowe FEFCO 0416 kartony
  Wykrawane pudełko fasonowe FEFCO 0416
  0,62 zł za sztukę (netto)
  Wykrawane pudełko fasonowe FEFCO 0416
  Wykrawane pudełko fasonowe FEFCO 0416
  0,62 zł za sztukę (netto)
 2. pudelka klapowe do paczkomatow gabaryt A
  Pudełko klapowe
  0,55 zł za sztukę (netto)
  Pudełko klapowe
  Pudełko klapowe
  0,55 zł za sztukę (netto)
 3. Pudełka fasonowe e-commerce 250x200x55 brazowe i biale
  Pudełko fasonowe e-commerce 250x200x55
  1,69 zł za sztukę (netto)
  Pudełko fasonowe e-commerce 250x200x55
  Pudełko fasonowe e-commerce 250x200x55
  1,69 zł za sztukę (netto)
 4. koperta tekturowa wysylkowa e-commerce 350x245
  Koperta tekturowa e-commerce 350x245
  1,23 zł za sztukę (netto)
  Koperta tekturowa e-commerce 350x245
  Koperta tekturowa e-commerce 350x245
  1,23 zł za sztukę (netto)
Ustaw kierunek malejący

Kartony paczkomatowe gabaryt A od Paxit

Wybierając opakowania do przesyłki paczkomatem lub inną drogą, należy zwrócić uwagę na ich rozmiar. W tej kategorii znalazły się kartony do paczkomatów gabaryt A. Do tej grupy zaliczają się pudełka fasonowe lub klapowe o maksymalnych wymiarach 8 x 38 x 64 cm. Decydując się na pudełka o gabarycie A, zyskujemy pewność, że pasują do skrytki InPost i nie sprawią kłopotów podczas wysyłki.

Opakowania gabaryt A – kiedy je wybrać?

Kartony o gabarycie A najlepiej sprawdzą się w przy pakowaniu drobnych przedmiotów. Bez trudu zmieszczą kosmetyki, biżuterię, niewielki sprzęt elektroniczny czy płyty. W każdym wypadku paczka o gabarycie A odpowiednio zabezpieczy zawartość przesyłki. Wszystko za sprawą wytrzymałej tektury. Chroni ona przedmiot przed zabrudzeniem, wilgocią czy uszkodzeniem. Co ważne, opakowania o gabarycie A ze sklepu internetowego Paxit to ekologiczne rozwiązania. 

Kartony paczkomatowe gabaryt A — cena

Kartony paczkomatowe gabaryt A są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Stawiając na ten produkt, masz więc gwarancję, że nie obciążysz zbyt mocno swojego budżetu. Niski koszt pojedynczych opakowań do paczkomatu docenisz zwłaszcza wtedy, gdy zamawiasz większą ich liczbę. Kartony paczkomatowe gabaryt A są często wybierane przez właścicieli sklepów internetowych, którzy chcą zredukować do minimum koszty wysyłki. Fakt, że kartony paczkomatowe gabaryt A mają niską cenę, idzie w parze z ich wysoką jakością. Przekonaj się, z jakich jeszcze powodów nasze kartony do paczkomatów są tak opłacalne!

Jakie zalety mają kartony paczkomatowe gabaryt A?

Kartony paczkomatowe gabaryt A to przede wszystkim bardzo wytrzymałe opakowania. W związku z tym masz pewność, że skutecznie chronią zawartość przesyłki. Każdy karton fasonowy oraz karton klapowy jest również bardzo łatwy do złożenia. Dzięki temu pakowanie produktów nie zajmie Ci sporo czasu i nie przysporzy trudności. Pamiętaj także o wysokim poziomie estetyki. Kartony paczkomatowe gabaryt A prezentują się zjawiskowo i mogą doskonale wpłynąć na wizerunek Twojego biznesu e-commerce. Sprawdź zatem wszystkie dostępne kartony paczkomatowe gabaryt A i wybierz wariant idealny do Twoich zastosowań.

Kartony paczkomatowe gabaryt A — dlaczego nasza oferta?

Wybierz nasze kartony paczkomatowe gabaryt A przede wszystkim ze względu na ich najwyższą jakość. Sporym atutem oferty Paxit jest również bogactwo asortymentu. Do dyspozycji w ofercie masz ogromną liczbę wariantów opakowań do paczkomatów InPost. W każdej chwili możesz również skorzystać z naszego fachowego wsparcia. W sytuacji zatem, gdy interesują Cię nasze kartony do paczkomatów i masz jakiekolwiek pytania, koniecznie skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wtedy fachowego wsparcia. Postaw na nasze stylowe i funkcjonalne kartony paczkomatowe gabaryt A już dziś!

Zachęcamy do przyjrzenia się pudełkom kartonowym o gabarycie A. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu!

© 2023 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by