Obwoluta do pudełka 310x220x55

Symbol artykułu:
Obwoluta do pudełka 310x220x55
Razem:
23
 zł netto
za sztukę:
2,10 zł za sztukę (netto)
netto
Do zapłaty:
0,00
 zł  brutto

Obwoluty do pudełek w wymiarach 310x220x55 proponowane przez Paxit to produkty przeznaczone dla klientów, którzy pragną zadbać o to, by nadchodzące Święta były pod każdym względem wyjątkowe. Wykonane są z dwustronnie bielonej litej tektury i zachwycają urokliwymi nadrukami. Prezenty zapakowane w pudełka fasonowe z obwolutami Paxit doskonale oddają świąteczną atmosferę! 

Nadruk na obwolucie do pudełka

Przedsiębiorcy i klienci indywidualni zainteresowani obwolutami do pudełek tekturowych mogą zdecydować się na jedną z proponowanych przez Paxit wersji – zielonej, przedstawiającej motyw świąteczny z ptaszkiem, gałązkami oraz szyszkami, a także granatowej, wzbogacanej o rysunki pięknie przyozdobionych choinek oraz świąteczne życzenia. Niezależnie od opcji nadruk został przygotowany z największą dbałością o walory estetyczne, przy użyciu druku offsetowego.

Zastosowanie obwoluty

Polecana obwoluta do pudełka o wymiarach 310x220x55 jest dostosowana do funkcjonalnych pudełek fasonowych Paxit BOX2021 oraz BOX2022. Ozdabiając nią kartonik z prezentem świątecznym, można ponadto sięgnąć po wstążeczki, sznurki jutowe lub zawieszki dostępne w ofercie dystrybutora. W ten sposób podarek nabierze dodatkowych zalet estetycznych.

Specyfikacja produktu dostępna po wybraniu koloru i wymiaru opakowania.

Obwoluta do pudełka 310x220x55 idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2022 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by