Obwoluta świąteczna do pudełka z okienkiem 200x200x100

Symbol artykułu:
Obwoluta świąteczna do pudełka z okienkiem 200x200x100
Razem:
23
 zł netto
za sztukę:
2,36 zł za sztukę (netto)
netto
Do zapłaty:
0,00
 zł  brutto

Specyfikacja produktu dostępna po wybraniu koloru i wymiaru opakowania.

Obwoluta świąteczna do pudełka z okienkiem

Obwoluta przygotowana z myślą o Świętach Bożego Narodzenia to wyjątkowy dodatek do nawet najprostszego opakowania. Dzięki niej upominek zyskuje oryginalny i piękny wygląd. W naszej ofercie znajdują się różne warianty tego ciekawego akcentu. Zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom.

Zalety obwoluty:

  • nadruk offsetowy i powierzchnia zabezpieczona wysokiej jakości lakierem,
  • rozmiar dopasowany do pudełek z okienkiem 200x200x100 mm,
  • pasuje do dedykowanego kartonu w kolorze naturalnym BOX2202 oraz bielonym BOX2261

Jeśli potrzebujesz więcej informacji napisz do nas na paxit@paxit.pl

PRODUKT DOSTĘPNY DO WYCZERPANIA ZAPASÓW.

 

Pudełka fasonowe z okienkiem proponowane przez Paxit to prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną w elegancki sposób wyeksponować prezent na Święta lub inną szczególną okazję. Obwoluta do pudełka z okienkiem 200x200x100 może natomiast uczynić opakowanie podarunku jeszcze atrakcyjniejszym pod względem wizualnym. Polecane obwoluty wykonane są – jak wszystkie produkty polecane przez Paxit – z najwyższej jakości tektury. Na ich stylowy wygląd wpływa ponadto lakier oraz estetyczny nadruk wykonany techniką offsetową.

Nadruki na obwolucie: choinka, gwiazda, piernik, renifer

Tym, co czyni obwoluty do pudełek z okienkiem Paxit tak doskonałym wyborem na Święta, są cieszące oko nadruki. Możemy zaproponować naszym klientom – indywidualnym i przedsiębiorcom – obwolutę w wersji czerwonej z okienkiem w kształcie uroczego renifera, w wersji niebieskiej z bożonarodzeniową gwiazdką, w wersji zielonej z klasyczną choinką i eleganckiej wersji złotej z piernikiem w kształcie ludzika.

Obwoluta do pudełka z okienkiem 200x200x100 i jej zastosowanie

Obwoluty do pudełek z okienkiem o wymiarach 200x200x100 pasują do znajdujących się w naszej ofercie opakowań BOX2202 oraz BOX2261. Klienci pragnący zadbać o to, by ich prezenty wyróżniały się pod choinką, mają możliwość ozdobienia ich sznurkami z juty czy zawieszkami. W trosce o bezpieczeństwo delikatnych podarunków wnętrze opakowania można wyścielić ekologicznym wypełnieniem. Wszystkie te dodatki znajdziesz w katalogu renomowanego dostawcy kartonów i opakowań Paxit.

Obwoluta świąteczna do pudełka z okienkiem 200x200x100 idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2024 Paxit. All rights reserved.