Obwoluta świąteczna do pudełka z okienkiem 200x200x50

Symbol artykułu:
Obwoluta świąteczna do pudełka z okienkiem 200x200x50
Razem:
23
 zł netto
za sztukę:
2,71 zł za sztukę (netto)
netto
Do zapłaty:
0,00
 zł  brutto

Specyfikacja produktu dostępna po wybraniu koloru i wymiaru opakowania.

Obwoluta świąteczna do pudełka z okienkiem

Obwoluta przygotowana z myślą o Świętach Bożego Narodzenia to wyjątkowy dodatek do nawet najprostszego opakowania. Dzięki niej upominek zyskuje oryginalny i piękny wygląd. W naszej ofercie znajdują się różne warianty tego ciekawego akcentu. Zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom.

Zalety obwoluty:
  • nadruk offsetowy i powierzchnia zabezpieczona wysokiej jakości lakierem,
  • rozmiar dopasowany do pudełek z okienkiem 200x200x50 mm,
  • pasuje do dedykowanego kartonu w kolorze naturalnym BOX2203 oraz bielonym BOX2262

Jeśli potrzebujesz więcej informacji napisz do nas na paxit@paxit.pl

PRODUKT DOSTĘPNY DO WYCZERPANIA ZAPASÓW.

 

Świąteczny nadruk na obwolucie dla pudełek

Nasze obwoluty występują z okienkiem w kształcie gwiazdki, renifera, choinki lub piernika. Każdy z nich natychmiast przywodzi na myśl świąteczny czas. Poza tym obwoluty dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych, a mianowicie w głębokim odcieniu czerwieni, niebieskim, złotym oraz zielonym. To prawdziwie świąteczne barwy! Obwoluty wyróżnia szczególna technika wykonania. Zadrukowanie w technologii offestowej, a także powierzchnia uszlachetniona lakierem tworzą udane, niezwykle estetyczne połączenie. Karton z obwolutą 200x200x50 można dodatkowo przystroić za pomocą sznureczków czy kolorowych wypełniaczy, które znalazły się w ofercie Paxit.

Idealne na opakowanie prezentu!

Obwoluta na pudełko o wymiarach 200x200x50 sprawdzi się przy pakowaniu prezentów dla pracowników oraz kontrahentów. Doskonale pasuje do pudełek BOX2203 oraz BOX2262. Podkreślamy, że to nie tylko atrakcyjna wizualnie ozdoba, ale także dodatkowe zabezpieczenie paczki. Polecamy nasze obwoluty wszystkim klientom, którym zależy na prostym, lecz efektownym udekorowaniu prezentów świątecznych dla bliskich osób lub współpracowników. W razie pytań związanych z produktami Paxit zapraszamy do kontaktu!

Obwoluta świąteczna do pudełka z okienkiem 200x200x50 idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2024 Paxit. All rights reserved.