Pudełko kartonowe na wino

Symbol artykułu:
Pudełko kartonowe na wino
Razem:
23
 zł netto
za sztukę:
1,70 zł za sztukę (netto)
netto
Do zapłaty:
0,00
 zł  brutto

Specyfikacja produktu dostępna po wybraniu koloru i wymiaru opakowania.

  • Konstrukcja opakowania dobrana tak, aby maksymalnie chronić butelki z zawartością
  • Możliwość łatwego przenoszenia i pakowania
  • Dodatkowe wycięcie na froncie opakowania umożliwia prezentację zawartości 

Kartony do wysyłki wina, które można u nabyć w naszym sklepie, wyróżniają się praktycznym wykonaniem z wysokiej jakości tektury. Wszystko to sprawia, że oferowane przez nas opakowania są bardzo wytrzymałe, co pomaga w odpowiednim zabezpieczeniu butelek. Samo złożenie kartonu nie zajmuje wiele czasu i jest niezwykle proste. Jeśli chodzi o samą konstrukcję, to na dużą uwagę zasługuje specjalna rączka u góry kartonu, która ułatwia przenoszenie butelek z winem.

Opakowania na wino i ich zastosowanie

Nasze kartony na wino lub inne alkohole możesz wykorzystywać w różnych sytuacjach. Najczęściej jednak nasi klienci kupują opakowania kartonowe na wino, aby móc wysłać alkohol pocztą lub przesyłką kurierską. Dlatego zaprojektowano je w taki sposób, aby możliwa była prezentacja butelek oraz ich szybka identyfikacja.

Wybierz opakowania kartonowe na wino

Ważne jest dla nas to, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Dlatego nasze opakowania na wina możesz nabyć w dwóch kolorach — naturalnym oraz jednostronnie białym. Oprócz tego oferujemy opakowania w kilku rozmiarach, dzięki którym możesz zapakować do nich od jednej do aż sześciu butelek trunku.

Pudełko kartonowe na wino idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2024 Paxit. All rights reserved.