Tektura Falista

 1. tekturowe przekladki 5-cio warstwowe
  Przekładki 5-warstwowe
  1,11 zł za sztukę (netto)
  Przekładki 5-warstwowe
  Przekładki 5-warstwowe
  1,11 zł za sztukę (netto)
 2. tekturowe przekladki 3-warstwowe
  Przekładka - tektura 3 warstwowa
  0,58 zł za sztukę (netto)
  Przekładka - tektura 3 warstwowa
  Przekładka - tektura 3 warstwowa
  0,58 zł za sztukę (netto)
rola brazowej tekruty falistejTektura falista

Tektura falista

Tektura falista jest powszechnie stosowanym materiałem do produkcji opakowań, zabezpieczania produktów w czasie transportu w postaci przekładek, separatorów, wypełniaczy do kartonów i innych pojemników służących do transportu towarów. Produkowana jest w całości z papieru, który w większości przypadków wytwarzany jest z odzyskiwanego surowca (makulatury). Jest to jeden z niewielu materiałów, którego cykl życia jest bardzo długi. Papier służący do wytwarzanie tektury falistej podlega wielokrotnemu recyklingowi, a jego zastosowanie w zasadzie nie ma końca.Co sprawia, że ​​tektura falista nadaje się do recyklingu?

Tektura falista jest produkowana bez wybielaczy lub barwników, co dodatkowo zwiększa jej zdolność do recyklingu i zmniejsza wpływ na środowisko. Arkusze tektury falistej można tak łatwo utylizować, ponieważ ulegają biodegradacji, gdyż jest to produkt naturalny.

Mając na uwadze środowisko naturalne zespół Paxit przygotował tak ofertę, na tekturę falistą, aby w maksymalny sposób chronić zasoby naturalne. Materiał jaki jest proponowany całkowicie pochodzi z recyklingu: tektura falista trzy i pięciowarstwowa w arkuszach oraz tektura dwuwarstwowa w roli. Proponowany towar można wykorzystać jako przekładki paletowe na czas transportu, tak też zostały dobrane zaproponowane rozmiary. Tektura falista w roli może służyć jako materiał do zabezpieczenia podłogi , czy mebli w czasie malowania. Nadaje się doskonale jako materiał izolacyjny pod panele podłogowe, można ją również zastosować jako ochronę, przy zabezpieczaniu wyrobów pakowanych w kartony tj.: szkło, ceramika, różnego rodzaju naczynia, czy dzieła sztuki.

arkusze tektury falistej przekladkiTektura falista
© 2019 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by
Podziel się opinią