Transporter dla zwierząt

Symbol artykułu:
Transporter dla zwierząt
Razem:
23
 zł netto
za sztukę:
3,50 zł za sztukę (netto)
netto
Do zapłaty:
0,00
 zł  brutto

Specyfikacja produktu dostępna po wybraniu koloru i wymiaru opakowania.

Kartonowy Transporter Dla Zwierząt 

Jeśli jesteś właścicielem zwierzaka i planujesz podróż wakacyjną, wizytę u weterynarza lub udział w prestiżowej wystawie Nasze kartony transportowe dla zwierząt to innowacyjne rozwiązanie, które zostało stworzone z myślą o bezpiecznym i wygodnym transporcie różnego rodzaju zwierząt. Wykonany z ekologicznej tektury pięciowarstwowej wzmocnionej, zapewnia nie tylko bezpieczeństwo i komfort Twojemu pięknemu pupilowi, ale także dba o naszą planetę.

Wysoka Jakość i trwałość transportera:

Nasz transporter wykonany jest z ekologicznej tektury pięciowarstwowej, co sprawia, że jest bardzo solidny i wytrzymały. Zapewnia to długotrwałe użytkowanie i ochronę zwierząt podczas podróży.

Wielofunkcyjność:

Ten transporter jest doskonały nie tylko na czas wakacyjnych podróży, ale także podczas wizyt u weterynarza czy uczestnictwa w wystawach. Przewieziesz nim również ptactwo.

Bezpieczeństwo w podróży:

Zapewniając stabilność i bezpieczeństwo podczas transportu, nasz transporter dla ptaków ma wymiary 480x305x390 mm, które są idealne dla średniej wielkości ptaków wystawowych.

Łatwość w obsłudze:

Montaż jest szybki i prosty, dzięki czemu nie tracisz cennego czasu na przygotowania do podróży.

Ergonomiczny design:

Specjalnie zaprojektowany kształt kartonu gwarantuje wygodę dla zwierzęcia podczas podróży. Wnętrze jest odpowiednio przystosowane do różnych gatunków, a Transporter posiada również system wentylacji, dzięki któremu ryzyko przegrzania zostało zminimalizowane. To szczególnie istotne dla zwierząt podróżujących w warunkach, które mogą być stresujące.

Ekologiczny wybór:

Korzystając z Naszego transportera dbasz o środowisko, ponieważ jest on wykonany z materiałów ekologicznych, które nadają się do recyklingu.

Ekonomiczne rozwiązanie – oszczędność i niski koszt

Nasz transporter jest nie tylko ekologiczny, ale bardzo atrakcyjny cenowo. Koszt zakupu kartonowego transportera jest dużo niższy niż zakup transportera plastikowego czy drewnianego.

Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort swoich zwierząt podczas podróży, wybierając kartonowy transporter dla zwierząt. To doskonały sposób na podróżowanie ekologicznie i w stylu!

Transporter dla zwierząt idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2024 Paxit. All rights reserved.