Kartonowe domki dla dzieci

Ustaw kierunek malejący
 1. tekturowy domek dla dzieci do malowania
  Tekturowy domek dla dzieci
  77,74 zł za sztukę (netto)
  Tekturowy domek dla dzieci
  Tekturowy domek dla dzieci
  77,74 zł za sztukę (netto)
Ustaw kierunek malejący

Domki dla dzieci z kartonu to idealne miejsce zabawy dla najmłodszych. W naszej ofercie znajduje się domek  o wymiarach 1150x950x1470 mm, który jest  odpowiedni zarówno dla dzieci w wieku przedszkolnym  jak i tych nieco starszych. Domek dla dziecka z kartonu doskonale sprawdza się jako miejsce zabawy na dworze, jak i w domu. 

Domek dla dziecka z kartonu do samodzielnej ozdoby

Kartonowy domek dla dzieci Paxit można dowolnie ozdobić, co stanowi dobry sposób na pobudzenie kreatywności oraz wsparcie w rozwoju umiejętności plastycznych. Domki dla dzieci z kartonu nadają się do dekorowania za pomocą dowolnych technik, z wykorzystaniem farb, kredek, naklejek czy rozmaitych materiałów. 

Co więcej, dzięki witrynie z ladą, otwieranym drzwiczkom i oknom domek z tektury z powodzeniem stanie się sklepem, kawiarnią lub pocztą. Wszystko to sprawia, że to idealny pomysł na prezent na okazje takie jak urodziny czy dzień dziecka. Dodatkowo domki można ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób większe konstrukcje.

Kartonowe domki dla dzieci o wyjątkowo łatwym montażu

Domki dla dzieci Paxit dostarczamy w płaskiej formie przeznaczonej do samodzielnego złożenia. Składają się z 6 dużych elementów oraz 21 części przeznaczonych do ich połączenia i ozdoby. Złożenie domku zajmuje zaledwie 15 minut! Kartonowy domek dla dziecka to produkt wykonany z mocnej, tektury 5-warstwowej o grubości 4 mm i nieco cieńszej 3-warstwowej. W zestawie dołączona jest instrukcja montażu .Zapraszamy do zakupu!

© 2024 Paxit. All rights reserved.