Tekturowy domek dla dzieci

Ilość Cena za sztukę netto (bez VAT)
DARMOWA DOSTAWA
PRZY ZAKUPIE CAŁEJ PALETY OPAKOWAŃ
DODAJ ILOŚĆ PALETOWĄ
62,50 zł za sztukę (netto)
Razem: 62.5  zł
Symbol artykułu:
BOX2151
Szczegóły produktu

Domek dla dzieci do kolorowania 1150x950x1470 mm.

Minimalna ilość w zamówieniu 1 szt. ( Zestaw stanowi komplet wszystkich elementów)

Pakowane po 1 szt. w karton ochronny (waga 6,5 kg) 110x60x10 cm.

Ilość w przesyłce kurierskiej 3 szt. 3 kartony ochronne.

Ilość na palecie 20 szt.

 

Cena brutto przy zakupie 1 domku: 76,88 zł + przesyłka kurierem 22,14 zł = 99,02 zł 

  • Tekturowy domek dla dzieci do samodzielnego pomalowania to idealny pomysł na prezent z okazji dnia dziecka, na imieniny, urodziny, dla przedszkoli. Wspomaga rozwój kreatywności i logicznego myślenia oraz zachęca do podejmowania aktywności plastycznej. Daje dziecku nieograniczone możliwości rozwijania własnej inwencji i wyobraźni pobudzając jednocześnie zmysł architektoniczny oraz dekoratorski.
  • Domek składa się z 6 głównych elementów stanowiących konstrukcję oraz 21 dodatkowych elementów łączących oraz ozdobnych.
  • Domek ma otwierane drzwi i okiennice. Dzięki witrynie z ladą oraz szyldowi domek może zmienić się np. w kawiarnię, sklep, pizzerię, pocztę czyniąc domek wspaniałym miejscem do zabawy na długi czas.
  • Wyjątkowo duże wymiary domku 1150x950x1470 mm pozwalają na swobodną zabawę starszakom czy uczniom w wieku wczesnoszkolnym.
  • Dostarczany w postaci płaskiej (wieloelementowej) do samodzielnego złożenia (instrukcja obsługi jest załączana do wysyłki)
  • Produkt jest wykonany z wytrzymałej tektury jednostronnie bielonej pieciowarstwowej fala EB o grubości 4mm oraz tektury trzywarstwowej bielonej fala B.
  • Złożenie domku zajmuje około 15 minut. Domek może złożyć jedna osoba, optymalnie dwie.
  • Domek można pomalować, pokolorować, zrobić elewację z różnych materiałów tj.: papier kolorowy, materiały tekstylne, resztki po tapetowaniu, kredy, kredki, farby, naklejki z filcu, pianki i wielu innych materiałów wg. uznania i kreatywności nie tylko młodego „architekta”.
  • Świetny sposób na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Domek może służyć jako zabawka ogrodowa, należy wtedy zadbać o ochronę przed wilgocią.
  • Każdy zestaw zawiera elementy niezbędne do połączenia w szybki i prosty sposób dwóch domków w jeden większy dom będący świetną atrakcją dla większej grupy dzieci, np. w przedszkolu lub w czasie przyjęcia urodzinowego.
© 2020 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by