Kosze na śmieci

Ustaw kierunek malejący
 1. kosz maly eko do segregacji
  Kosz na śmieci z kartonu 36 litrów
  7,72 zł za sztukę (netto)
  Kosz na śmieci z kartonu 36 litrów
  Kosz na śmieci z kartonu 36 litrów
  7,72 zł za sztukę (netto)
 2. kosz duzy eko do segregacji
  Kosz na śmieci z kartonu 54 litry
  8,47 zł za sztukę (netto)
  Kosz na śmieci z kartonu 54 litry
  Kosz na śmieci z kartonu 54 litry
  8,47 zł za sztukę (netto)
 3. kosze do segregacji smieci xxl 90 cm 80 litrow
  Kosz na śmieci z kartonu 80 litrów
  9,79 zł za sztukę (netto)
  Kosz na śmieci z kartonu 80 litrów
  Kosz na śmieci z kartonu 80 litrów
  9,79 zł za sztukę (netto)
 4. zestaw 1 kosze eko male do segregacji bio
  Zestaw koszy na śmieci z kartonu 36 litrów
  Zestaw koszy na śmieci z kartonu 36 litrów
  38,00 zł za sztukę (netto)
 5. zestaw kosze eko duze do segregacji bio
  Zestaw koszy na śmieci z kartonu 54 litry
  41,49 zł za sztukę (netto)
  Zestaw koszy na śmieci z kartonu 54 litry
  Zestaw koszy na śmieci z kartonu 54 litry
  41,49 zł za sztukę (netto)
 6. zestaw koszy wysokich 90 cm do segregowania smieci biale i brazowe
  Zestaw koszy na śmieci z kartonu 80 litrów
  Zestaw koszy na śmieci z kartonu 80 litrów
  51,00 zł za sztukę (netto)
 7. wieko na kosz do segregacji smieci wodoodporne
  Pokrywa do kosza odporna na wilgoć
  2,61 zł za sztukę (netto)
  Pokrywa do kosza odporna na wilgoć
  Pokrywa do kosza odporna na wilgoć
  2,61 zł za sztukę (netto)
 8. podkladki pod kosze eko tekturowe biale brazowe wodoodporne
  Podkładka pod kosz odporna na wilgoć
  1,95 zł za sztukę (netto)
  Podkładka pod kosz odporna na wilgoć
  Podkładka pod kosz odporna na wilgoć
  1,95 zł za sztukę (netto)
Ustaw kierunek malejący
biodegradowalne kartony ekologiczne do sortowania smieciKartony ekologiczne z napisami - kosze ECO białe do segregacji

Biodegradowalne kartony ekologiczne na śmieci - kosze recyklingowe

Kartony ekologiczne to przedmiot, z którym często spotykamy się codziennie, używając go w różnej formie i kształcie. Wielu ludzi, nie zdaje sobie sprawy z tego, że karton jest jednym z najbardziej ekologicznych dostępnych opakowań. W przeciwieństwie do innych opcji opakowań, tektura falista jest wytwarzana z wysokiego odsetka materiałów pochodzących z recyklingu, które można łatwo ponownie wykorzystać. Tektura falista jest produkowana bez wybielaczy lub barwników, co dodatkowo zwiększa jej zdolność do recyklingu i zmniejsza wpływ na środowisko naturalne, dlatego też idealnie nadają się jako kosze recyklingowe. Opakowania z papieru, można również łatwo utylizować, ponieważ ulegają biodegradacji. Większość pudeł z tektury falistej, można wielokrotnie składać i ponownie wykorzystać. Dlatego firmy, uważają je za doskonały materiał opakowaniowy.

Ekologiczne kartonowe kosze na śmieci:

Pojemniki do biura i domu

Ekologiczne kartonowe kosze na śmieci wykonane z całkowicie ekologicznego, surowca jakim jest tektura falista. Dzięki ergonomicznym uchwytom, można je łatwo przenosić i dodatkowo łączyć w komplety. Oferowany produkt, wychodzi naprzeciw trendom, uwzgledniającym dbałość o środowisko naturalne i ograniczenie wpływu ludzi na zmiany klimatyczne. Dwie różne pojemności i proponowana kolorystyka, powinny znaleźć uznanie wśród najbardziej wymagających odbiorców, lubiących prostotę kształtu i ekologię.

Korzyści z recyklingu opakowań produkowanych z papieru

Recykling produktów, wpływa na to, w jaki sposób możemy zmniejszyć zużycie energii, wody i innych zasobów naturalnych do produkcji nowych materiałów. Wielokrotne użycie tektury falistej, zmniejsza ilość odpadów i koszty utylizacji. Włókna celulozowe z pudeł z tektury, są mocne i nadają się do ponownego użycia, co pomaga zmniejszyć ilość drzew, które musimy wyciąć dla potrzeb przemysłu papierniczego. Dlatego też kartonowe kosze na śmieci to idealne rozwiązanie!

biodegradowalne kosze do segregowania smieci z napisami Kartony ekologiczne z napisami - Kosze ECO do segreegacji
 

Kartonowe kosze recyklingowe tylko od producenta PAXIT

Poszukujesz wytrzymałych, stabilnych, a jednocześnie ekologicznych kartonów? Chcesz rozpocząć segregację śmieci, ale nie wiesz jak zacząć? A może w Twoim domu przyszła pora na wymianę plastikowych lub metalowych koszy na śmieci i chcesz je zamienić na pojemniki w stylu eko? Jeżeli tak, to zachęcamy Cię do wyboru, jednego z dostępnych w naszym asortymencie ekologiczne kartonowe kosze recyklingowe. Wszystkie opakowania zostały wyprodukowane z myślą o ochronie środowiska naturalnego.

Ekologiczne kartonowe kosze na śmieci— funkcjonalność i bezpieczeństwo

W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne kartonowe kosze na śmieci dostępne w różnych rozmiarach i w dwóch wariantach kolorystycznych – w szarym lub białym. Posiadają one prosty, estetyczny kształt, dzięki temu łatwo wkomponują się w dowolną przestrzeń. Dostępne u nas ekologiczne kartony są bardzo trwałe i po ich zapełnieniu odpadami, można je wykorzystać ponownie.

Dzięki użyciu materiałów biodegradowalnych do powstania kartonów ekologicznych są one całkowicie pozbawione toksycznych substancji, dlatego można je umieścić np. w szkołach, przedszkolach, żłobkach, domach kultury i innych instytucjach gdzie przebywają dzieci. Kartony ekologiczne również doskonale sprawdzą się w Twoim biurze. Ustawione w holu lub w kuchni doskonale będą spełniały swoje zadanie.

Kartony ekologiczne na śmieci w Twoim domu

Zastanawiasz się, jak zachęcić pozostałych domowników do segregacji śmieci? Wrzucając wszystkie opakowania do jednego worka lub kosza, trudno je potem oddzielić od siebie oraz odpowiednio posegregować. Dlatego warto rozpocząć segregację od samego początku. Pomogą w tym funkcjonalne pojemniki dostępne w naszym sklepie. Ekologiczne kartony z odpowiednimi oznaczeniami, ułatwią nie tylko segregację, lecz również zachęcą do większej troski o środowisko naturalne. Opróżnianie zapełnionych kartonów ekologicznych jest proste, szybkie i bezproblemowe.

Kartonowe kosze na śmieci — komfort, wygoda i ekologia


Kartonowe kosze na śmieci z naszej oferty to przede wszystkim komfortowe kartony, które gwarantują łatwość użytkowania. Za sprawą ergonomicznych uchwytów żadnym problemem nie jest na przykład ich przenoszenie. Dodatkowo kartonowe kosze na śmieci zostały tak skonstruowane, że można bez problemu łączyć je w komplety. Zróżnicowane pojemności oraz możliwość zakupu koszy o odmiennej kolorystyce (bielone lub naturalne) pozwala jeszcze łatwiej odróżniać je od siebie. W związku z tym segregacja odpadów, a także opróżnianie ekologicznych kartonów stają się jeszcze prostsze.


Kosze recyklingowe na śmieci — postaw na ekologię!

Kosze recyklingowe na śmieci PAXIT to przede wszystkim rozwiązanie proekologiczne. Pojemniki są bowiem wykonane z materiałów, które mogą zostać w pełni poddane recyklingowi. Za sprawą tego, że celulozowe włókna są bardzo mocne, kartony mogą być wykorzystywane także przez dłuższy czas. Decydując się na nasze kosze recyklingowe na śmieci, ograniczasz zatem wycinkę drzew. Najwyższy czas na to, aby przestarzałe plastikowe lub metalowe pojemniki wymienić na proekologiczne tekturowe produkty. Bowiem jest to ekonomiczne rozwiązanie (tanie) i można częściej wymieniać je na now. W ofercie sklepu posiadamy także laminowane podkładki, które są wodoodporne i nie utrudniają mycia podłóg i sprzątania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

© 2024 Paxit. All rights reserved.