Sznurki jutowe i sznurki do pakowania

Ustaw kierunek malejący
 1. naturalny sznurek jutowy trzy kolory
  Sznurek jutowy
  3,28 zł za sztukę (netto)
  Sznurek jutowy
  Sznurek jutowy
  3,28 zł za sztukę (netto)
 2. sznurek jutowy naturalny 100 g
  Sznurek jutowy naturalny 100 g
  2,94 zł za sztukę (netto)
  Sznurek jutowy naturalny 100 g
  Sznurek jutowy naturalny 100 g
  2,94 zł za sztukę (netto)
Ustaw kierunek malejący

Sznurki jutowe cechuje szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się je w ogrodnictwie, w sklepach odzieżowych, rękodziele i oczywiście w gospodarstwie domowym. Doskonale sprawdzają się podczas pakowania prezentów, tworzenia ozdób handmade oraz w procesie archiwizacji dokumentów. Zachęcamy do przyjrzenia się sznurkom w naszej ofercie!

Opakowanie na prezent z wykorzystaniem sznurków jutowych

Sznurki do pakowania to zarówno estetyczny, jak i praktyczny element. Pomaga w pewnym zabezpieczeniu podarunku, ale nie tylko. Paczki przewiązane sznurkiem wyglądają bardzo ciekawie, zwłaszcza gdy połączymy je z ozdobnymi bilecikami, naklejkami czy innymi elementami dekoracyjnymi. Fantastycznie wpisują się w styl ekologicznych opakowań. Co ważne, sznurki jutowe w Paxit są w 100% biodegradowalne, ponieważ powstają wyłącznie z naturalnych włókien. Staramy się, aby nasze produkty nie szkodziły środowisku.

Wytrzymałe sznurki jutowe w Paxit

Sznurki dostępne w Paxit wyróżnia wyjątkowa wytrzymałość oraz odporność na zerwanie, co czyni je odpowiednim wyborem do zabezpieczania przesyłek. Występują w różnych kolorach, co zdecydowanie wpływa na ich wartość wizualną. Zachęcamy również do przyjrzenia się pozostałym materiałom do pakowania w naszym asortymencie, wśród których znalazły się taśmy pakowe, nożyki, naklejki i etykiety oraz bibuła. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji!

© 2023 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by