Obwoluta do pudełka 375x245x140

Symbol artykułu:
Obwoluta do pudełka 375x245x140

Obwoluta świąteczna

Obwoluta przygotowana z myślą o Świętach Bożego Narodzenia to wyjątkowy dodatek do nawet najprostszego opakowania. Dzięki niej upominek zyskuje oryginalny i piękny wygląd. W naszej ofercie znajdują się różne warianty tego ciekawego akcentu. Zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom.

Zalety obwoluty :
  • nadruk offsetowy i powierzchnia zabezpieczona wysokiej jakości lakierem,
  • rozmiar dopasowany do pudełek o wymiarach 375x245x140 mm,
  • pasuje do dedykowanego kartonu w kolorze naturalnym BOX2086 oraz bielonym BOX2087

Jeśli potrzebujesz więcej informacji napisz do nas na paxit@paxit.pl

Obwoluta do pudełka 375x245x140 to wymarzony wybór dla każdego, kto pragnie udekorować prezent pod choinkę w sposób w pełni oddający ducha Świąt Bożego Narodzenia. Proponowana przez Paxit obwoluta zachwyca estetyczną bielą wzbogaconą złotymi elementami – choinkami i gwiazdkami. Kompozycję dopełniają świąteczne życzenia oraz ikoniczne zawołanie Świętego Mikołaja „ho, ho, ho!”. Obwoluta wykonana jest z litej tektury, nadruk natomiast powstaje w technologii offsetowej. Na wysokie walory estetyczne obwoluty do pudełka dodatnio wpływa połyskujący lakier.

Gdzie sprawdzi się nasza obwoluta do pudełka?

Obwoluta do pudełka o wymiarach 375x245x140 przeznaczona jest do pudełek fasonowych BOX2086 oraz BOX2087, zapewniających maksymalne bezpieczeństwo zapakowanych produktów. Jej świąteczny charakter czyni ją elegancką ozdobą każdego prezentu na Boże Narodzenie, niezależnie od wieku obdarowywanego. Przypadnie do gustu zarówno najmłodszym, jak i dorosłym. Sprawdza się jako gustowna dekoracja paczek wysyłanych z e-sklepu w okresie świątecznym

Specyfikacja produktu dostępna po wybraniu koloru i wymiaru opakowania.

Obwoluta do pudełka 375x245x140 idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2023 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by