Pudełko fasonowe z okienkiem 350x200x100 mm

Symbol artykułu:
Pudełko fasonowe z okienkiem 350x200x100 mm
Razem:
23
 zł netto
za sztukę:
2,71 zł za sztukę (netto)
netto
Do zapłaty:
0,00
 zł  brutto

Specyfikacja produktu dostępna po wybraniu koloru i wymiaru opakowania.

Konstrukcja pudełka fasonowego z okienkiem

Kartoniki z okienkiem 350x200x100 cm dostępne w sklepie Paxit to modele fasonowe. Dostarczamy je w płaskiej formie, przeznaczonej do samodzielnego złożenia. To niezwykle proste, ponieważ tego typu opakowania nie wymagają użycia taśmy, kleju czy nożyczek. Wykonano je z tektury falistej, którą wyróżnia duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu pudełka z okienkiem doskonale zabezpieczają swoją zawartość. 

Nasze pudełka fasonowe z okienkiem oferujemy z foliami w 3 wariantach:

  • Prostokąt – kartoniki z okienkiem w prostokątnym kształcie okazują się najbardziej uniwersalne z dostępnych wersji. 
  • Serce – znakomicie sprawdza się w opakowaniach dla bliskich podczas następujących okazji: Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci i Dzień Dziadka, urodziny, imieniny.
  • Choinka – tego typu pudełka fasonowe z okienkiem to najlepsze rozwiązanie przy pakowaniu prezentów na Boże Narodzenie.

Zastosowanie pudełka fasonowego z okienkiem 350x200x100 mm

Pudełka z okienkiem 350x200x100 mm bardzo dobrze spisują się przy pakowaniu rozmaitych przedmiotów. Można w nich umieścić książki, produkty spożywcze, w tym herbatę czy kawę, kosmetyki, a także świece lub wyroby rękodzielnicze. Ze względu na swój uniwersalny charakter oraz kolor warto ozdobić je za pomocą wstążki, naklejek czy etykiety z logo firmy. Ponadto zachęcamy do umieszczenia w pudełku kolorowego bądź naturalnego wypełniacza, który nada paczce piękny wygląd oraz zabezpieczy jej zawartość.


W ofercie sklepu internetowego Paxit znalazły się nie tylko pudełka fasonowe z okienkiem 350x200x100 mm. Zachęcamy także do przyjrzenia się innym opakowaniom oraz materiałom do pakowania. Zapraszamy do zakupów!

Ile wypełniacza będzie potrzebne do danego pudełka? To pytanie często nurtuje naszych Klientów.

Na naszym blogu znajduje się wpis o wypełniaczach, gdzie umieściliśmy zdjęcia ilustrujące stopień wypełnianie danego pudełka w zależności od zastosowanej ilości wypełniacza.

Mamy nadzieję, że ułatwi to Państwu oszacowanie odpowiedniej ilości kolorowego wypełniacza, który można dokupić tutaj.

Pudełko fasonowe z okienkiem 350x200x100 mm idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2024 Paxit. All rights reserved.