Pudełka fasonowe z okienkiem 450x300x100 mm

Ilość Cena za sztukę netto (bez VAT)
DARMOWA DOSTAWA
PRZY ZAKUPIE CAŁEJ PALETY OPAKOWAŃ
DODAJ ILOŚĆ PALETOWĄ
3,50 zł za sztukę (netto)
Razem: 3.5  zł
Symbol artykułu:
Pudełka fasonowe z okienkiem 450x300x100 mm
Szczegóły produktu

Opis dostępny po wybraniu kształtu okienka.

Pudełka z okienkiem to bardzo elegancki, a zarazem praktyczny typ opakowania. Cechy te zawdzięcza specjalnej konstrukcji oraz przezroczystemu elementowi, przez który widać zawartość kartonika. Polecamy je klientom poszukującym estetycznych opakowań do pakowania prezentów.

Konstrukcja pudełka fasonowego z okienkiem

Kartoniki z okienkiem w sklepie internetowym Paxit występują w aż 3 wariantach. Oferujemy następujące kształty okienek:

  • Serce – doskonale sprawdzi się przy pakowaniu prezentów walentynkowych oraz przy wręczaniu podarunków najbliższym osobom, np. z okazji Dnia Matki.
  • Choinka – pudełka fasonowe z okienkiem w tym kształcie to najlepszy wybór w okresie Świąt Bożego Narodzenia.
  • Prostokąt – najbardziej uniwersalny typ opakowania, który można wykorzystać w dowolny sposób.

Nasze kartoniki z okienkiem powstają z wytrzymałej tektury falistej w naturalnym kolorze. Wybierając je, nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo zapakowanych przedmiotów. Wyróżnia je konstrukcja niewymagająca dodatkowych zabezpieczeń w postaci taśmy klejącej. Podkreślamy, że pudełko fasonowe jest bardzo łatwe w użytkowaniu. Dostarczamy je w płaskiej formie do samodzielnego złożenia.

Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt estetyczny, w kartonie z okienkiem można umieścić brązowy lub kolorowy wypełniacz. Neutralna barwa sprzyja samodzielnemu ozdobieniu opakowania, np. z użyciem wstążek, pieczątek czy nawet etykiety z logo firmy.

Zastosowanie pudełka fasonowego z okienkiem 450x300x100 cm

Kartoniki z okienkiem o wymiarach 450x300x100 cm są dość obszerne. Dlatego z łatwością zmieszczą nawet duże przedmioty. Nadają się do zapakowania pościeli, koca, dużych zestawów porcelany czy odzieży. Pudełka fasonowe z okienkiem warto wybrać jako opakowania na prezenty dla pracowników czy partnerów biznesowych.


Zachęcamy również do przyjrzenia się pozostałym produktom z oferty Paxit. W naszym asortymencie znalazły się rozmaite opakowania oraz materiały do pakowania. W razie pytań czy wątpliwości jesteśmy do dyspozycji!

© 2022 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by