Sznurek jutowy

Symbol artykułu:
STR1
Dostępny w magazynie

Darmowa dostawa od 350 zł netto

Razem:
23
 zł netto
za sztukę:
5,34 zł za sztukę (netto)
netto
Do zapłaty:
0,00
 zł  brutto

  • Symbol artykułu: STR1
Dodatkowe informacje:

Zestaw sznurków zapakowany w woreczek strunowy.

Średnica sznurka: ok. 2 mm

Długość pojedynczego sznurka: ok. 12 metrów (w opakowaniu łącznie 36 metrów sznurka).

Surowiec: juta (surowiec pochodzenia naturalnego)

Sznurek jutowy

Samo opakowanie przesyłki to nie wszystko - niekiedy ważne jest także jej zabezpieczenie. Dostępny w naszym sklepie online sznurek jutowy to połączenie dekoracji i łatwego zabezpieczenia przesyłki przed otwarciem. Sprawdzi się również do rękodzieła - jest naturalny i ekologiczny. Sprawdź, czemu sznurek jutowy przyda się w Twoim sklepie online!

Czym jest zestaw sznurków jutowych?

Dostępny w naszej ofercie zestaw sznurków jutowych sprawdzi się jako zabezpieczenie przesyłki lub dekoracja, która podkreśli piękno rękodzieła, np. świec sojowych. Sznurki wykonane są z ekologicznego materiału, odpornego na rozerwanie. Są odpowiednie do zawiązywania przesyłek oraz jako alternatywa na plastikowe zawieszki. Można łatwo przewlec przez nie kartki z dedykacją do prezentu lub ręcznie robione bombki. W zestawie znajdują się sznurki w trzech odcieniach - czerwonym, naturalnym (brązowym) i zielonym.

Zestaw sznurków jutowych - zalety

Polubisz zestaw sznurków jutowych za:

  • uniwersalność,
  • w pełni biodegradowalny materiał,
  • wytrzymałość naturalnych włókien jutowych.
  • ładne odcienie.

Sznurki jutowe mają bardzo szerokie zastosowanie, również w domu oraz są idealne do rękodzieła. Można dzięki nim zabezpieczyć paczki przed otwarciem lub zawiązać przezroczyste torebki z upominkiem. W e-commerce są najczęściej stosowane do zabezpieczania paczek, w tym pudełek oraz pozwalają na zawiązywanie na nich kartek z dedykacją na prezent.

Sznurek jutowy - dlaczego nasza oferta?

Sznurek jutowy to bardzo ekologiczny sposób na spakowanie przesyłki oraz dodanie do niej kartki z dedykacją. Są także potrzebne w rękodziele jako np. integralna część ręcznie robionych bombek na święta. Koniecznie sprawdź również inne produkty do pakowania w naszym sklepie online!

Sznurek jutowy idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2024 Paxit. All rights reserved.