Kartony klejone

Ustaw kierunek malejący
 1. kartony z dnem automatycznym
  Karton z dnem automatycznym
  0,74 zł za sztukę (netto)
  Karton z dnem automatycznym
  Karton z dnem automatycznym
  0,74 zł za sztukę (netto)
 2. pudelka klejone fasonowe
  Pudełko klejone
  1,20 zł za sztukę (netto)
  Pudełko klejone
  Pudełko klejone
  1,20 zł za sztukę (netto)
Ustaw kierunek malejący

Dostępne w sklepie internetowym Paxit pudełka klejone to przemyślane, praktyczne rozwiązanie. Za sprawą elementów pokrytych klejem nie wymagają dodatkowych zabezpieczeń w postaci zszywek czy taśmy. To z kolei przekłada się na znaczną oszczędność czasu podczas pakowania, co z pewnością docenią firmy dążące do optymalizacji w tym zakresie. Łatwość użycia zdecydowanie przemawia na ich korzyść. 

Pudełka klejone i ich rodzaje

Pudełka klejone występują w różnych wydaniach. Wśród nich znalazły się kartony fasonowe e-commerce z paskiem klejowym do zamykania. Opakowania klejone to również transportery kartonowe w postaci opakowań produktowych, do których zaliczają się pudełka na wino. Ponadto w tej grupie znajdują się opakowania z kratownicą, a także tacki z pełnym dnem, których konstrukcja doskonale stabilizuje i zabezpiecza butelki.

Opakowania klejone – zastosowanie

Dostępne w Paxit pudełka klejone znakomicie sprawdzają się w wysyłce towarów. Korzystają z nich firmy z różnych branż. Ze względu na skrócony czas pakowania, usprawniają proces transportowy. Oferowane przez Paxit produkty już na etapie produkcji przygotowano do prostego uformowania po otrzymaniu – dostarczamy je w formie płaskiej. Nasze kartony klejone mają wymiary dopasowane do standardów firm kurierskich.

Pudełka klejone dla bezpiecznej wysyłki produktów

Opakowania klejone dostępne w sklepie Paxit wykonano z wytrzymałej, trzywarstwowej tektury. Chroni ona ich zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi, czynnikami atmosferycznymi czy zabrudzeniami. Dzięki temu można mieć pewność, że przesyłka dotrze nienaruszona do odbiorcy. Zalecamy, aby przed zakupem wziąć pod uwagę wymiary oraz wagę produktów przeznaczonych do wysyłki, a także rodzaj transportu, do którego trafi paczka.

Kartony klejone ze sklepu Paxit powstają z poszanowaniem dla środowiska naturalnego, z bezpiecznych surowców. Nadają się do ponownego wykorzystania, do czego zawsze zachęcamy. W razie wątpliwości czy pytań związanych z produktami lub wysyłką zapraszamy do kontaktu.

Pudła klejone – producent Paxit oferuje ich najwyższą jakość i niezawodność

Szeroki wachlarz zastosowań i ich wytrzymałość sprawiają, że pudła klejone producenta Paxit zapewniają wydajność użytkowania oraz bezpieczeństwo ich zawartości. Wykonanie z kilku warstwowej tektury sprawia, że oferowane przez nas pudła klejone doskonale spisują się zarówno w przypadku wysyłki, kiedy narażone są na kontakt z trudnymi warunkami atmosferycznymi, a także przechowywaniu danych lub magazynowaniu towarów we wnętrzach. Wygodne w użytkowaniu i zapewniające łatwość pakowania oraz przechowywania kartony klejone dostępne są w ofercie Paxit – w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań związanych z produktami i naszym asortymentem lub wysyłką zapraszamy do kontaktu.

© 2024 Paxit. All rights reserved.