Kartony fasonowe

Ustaw kierunek malejący
 1. wytrzymałe pudełko fasonowe FEFCO 0427 karton
  Wytrzymałe pudełko fasonowe FEFCO 0427
  0,37 zł za sztukę (netto)
  Wytrzymałe pudełko fasonowe FEFCO 0427
  Wytrzymałe pudełko fasonowe FEFCO 0427
  0,37 zł za sztukę (netto)
 2. karton fasonowy FEFCO 0421
  Mocne pudełko fasonowe FEFCO 0421
  0,64 zł za sztukę (netto)
  Mocne pudełko fasonowe FEFCO 0421
  Mocne pudełko fasonowe FEFCO 0421
  0,64 zł za sztukę (netto)
 3. Paczkomatowe B pudełko fasonowe FEFCO 0426 opakowanie
  Paczkomatowe pudełko fasonowe FEFCO 0426
  2,40 zł za sztukę (netto)
  Paczkomatowe pudełko fasonowe FEFCO 0426
  Paczkomatowe pudełko fasonowe FEFCO 0426
  2,40 zł za sztukę (netto)
 4. wykrawane pudełka fasonowe FEFCO 0416 kartony
  Wykrawane pudełko fasonowe FEFCO 0416
  0,29 zł za sztukę (netto)
  Wykrawane pudełko fasonowe FEFCO 0416
  Wykrawane pudełko fasonowe FEFCO 0416
  0,29 zł za sztukę (netto)
Ustaw kierunek malejący

Pudełka fasonowe najwyższej jakości dla e-commerce

Pudełka fasonowe dla e-commerce to rozwiązanie, które odpowiada na potrzeby sklepów internetowych specjalizujących się w dystrybucji odzieży i obuwia, a także niewielkich lub średnich rozmiarów akcesoriów i przedmiotów takich jak kosmetyki, sprzęt elektroniczny, sucha żywność, czy też akcesoria wystroju domowego. Kartony fasonowe wyróżnia na tle innych estetyka i prostota, które sprawiają, że proces rozpakowywania przesyłki stanowi dla klienta przyjemność i buduje pozytywny wizerunek marki, sprawiają, że klienci chętniej wracają po kolejne artykuły dostępne w Państwa asortymencie. Prostota i uniwersalność, a także dostępność w różnych wymiarach i wariantach kolorystycznych sprawia, że pudełka fasonowe są bardzo uniwersalnym wyborem i doskonale spiszą się nawet w przypadku wysyłki na długie dystanse. Konstrukcja kartonów fasonowych opiera się na wygodnym systemie zamykania oraz dodatkowym wzmocnieniu kartonu poprzez wsuwane w jego wnętrze klapy - przylegają one do boku kartonu zwiększając jego wytrzymałość i zabezpieczając dodatkowo zawartość przesyłki. Wygodne w użyciu, ergonomiczne i wykonane z kilkuwarstwowej tektury pudełka fasonowe stanowią niezawodny wybór w przypadku sprzedaży detalicznej i sklepów online.

Kartony fasonowe w ofercie Paxit

Dostępne w ofercie Paxit kartony fasonowe spełniają oczekiwania osób trudniących się handlem e-commerce, ale również ich klientów. Wygoda pakowania asortymentu do wnętrza kartonu, a także brak konieczności jego sklejania zdecydowanie skraca czas kompletowania i przygotowywania zamówień do wysyłki, a wytrzymała i prosta konstrukcja sprawia, że rozpakowywanie paczki jest przyjemne, a transport bezpieczny. Uniwersalne opakowania i kartony fasonowe dostępne w asortymencie sklepu internetowego Paxit to wybór, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a atrakcyjne ceny sprawiają, że nasza oferta jest jedną z najciekawszych na rynku. Postaw na wytrzymałe i niezawodne kartony fasonowe Paxit i zadbaj o to, by przesyłka dotarła bezpiecznie do celu razem z nami!

Kartony i pudełka fasonowe - estetyczne i szybkie w pakowaniu

Szukasz kartonu, którego złożysz w kilka minut? W naszym sklepie internetowym oferujemy kartony i pudełka fasonowe, które składa się w prosty i ekspresowy sposób. Dzięki czemu Twoja firma zaoszczędzi czas na pakowaniu produktów e-commerce. Dodatkowym atutem naszych kartonów fasonowych jest fakt, że nie potrzebujesz dodatkowych akcesoriów do pakowania na przykład taśmy. Oszczędzamy tym sposobem również budżet firmy. Zatem postaw na estetyczne kartony fasonowe i ciesz się estetycznym wyglądem.

Dlaczego warto postawić na kartony fasonowe od Paxit?

Kartony fasonowe to elegancki i gotowy typ opakowania do wysyłki. Samoskładające się opakowania kartonowe fasonowe są nie tylko estetyczne, ale także użyteczne - co też podnosi komfort przygotowania przesyłek. Warto zwrócić uwagę, że mogą one być doskonałą wizytówką firmy - przez możliwość personalizowania nadruków czy też logo. Nasi klienci wybierają kartony fasonowe ze względu na wysoką jakość wykonania oraz długoletnie użytkowanie. Dlatego też zamów nasze opakowania kartonowe fasonowe - a przekonasz się, że warto!

Kartony fasonowe — ekologia przede wszystkim

Kartony fasonowe marki Paxit są przede wszystkim maksymalnie ekologiczne. To zasługa polityki, którą prowadzimy. Wszystkie kartony fasonowe można łatwo poddać recyclingowi, minimalizując jednocześnie ich wpływ na środowisko. Pamiętaj także o tym, że każde pudełko kartonowe z naszej oferty powstało między innymi dzięki recyclingowi. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę, jak ważne jest nieprzyczynianie się do zatruwania środowiska naturalnego.

Kartony fasonowe — cena

Nasze kartony fasonowe dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy zatem, że zakupy u nas nie obciążą mocno Twojego budżetu, bez względu na to, jaką liczbę opakowań z tektury wybierzesz. Fakt, że nasze kartony fasonowe można kupić za relatywnie niewielkie kwoty, sprawia, że wielu właścicieli sklepów internetowych wybiera właśnie naszą ofertę. Kwestia ekonomii jest bowiem ważna dla każdego, kto prowadzi własny biznes.

Kartony fasonowe — opinie

Nasze kartony fasonowe zbierają doskonałe opinie. Jak to możliwe? Pozytywne recenzje bardzo często dotyczą trwałości opakowań, ich dostosowania do wysyłki, estetycznego wyglądu produktów oraz wykonania z ekologicznej tektury. Z recenzji wynika, że nasze kartony fasonowe są szczególnie cenione za ich funkcjonalność w e-commerce, ułatwiając pakowanie i wysyłanie towarów. Klienci podkreślają, że dostępne pudełka kartonowe są łatwe w montażu, co oszczędza czas i zwiększa efektywność pracy.

© 2024 Paxit. All rights reserved.