Dyspensery taśmy pakowej

Ustaw kierunek malejący
 1. metalowy dyspenser do tasm mocny bezpieczny
  Dyspenser do taśm
  33,63 zł za sztukę (netto)
  Dyspenser do taśm
  Dyspenser do taśm
  33,63 zł za sztukę (netto)
 2. dyspenser do tasm h-52
  Dyspenser do taśm H-52
  16,40 zł za sztukę (netto)
  Dyspenser do taśm H-52
  Dyspenser do taśm H-52
  16,40 zł za sztukę (netto)
 3. metalowy dyspenser do tasmy pakowej recznej
  Dyspenser do taśm metalowy 50MM
  33,63 zł za sztukę (netto)
  Dyspenser do taśm metalowy 50MM
  Dyspenser do taśm metalowy 50MM
  33,63 zł za sztukę (netto)
 4. dyspenser do folii stretch mini rap
  Dyspenser do folii stretch mini rap
  10,80 zł za sztukę (netto)
  Dyspenser do folii stretch mini rap
  Dyspenser do folii stretch mini rap
  10,80 zł za sztukę (netto)
Ustaw kierunek malejący

Dyspensery do taśmy pakowej

Praktyczny dyspenser do taśmy pakowej sprawia, że praca przebiega szybko i sprawnie. To sprzęt niezbędny podczas pakowania kartonów oraz paczek, zwłaszcza gdy mowa o ich dużych ilościach. Aplikator taśmy sprzyja oszczędności czasu, a jego użytkowanie jest naprawdę łatwe. Dzięki niemu znika problem poszukiwania początku taśmy czy jej niekontrolowanego zwijania. 

Dyspensery do taśmy pakowe umożliwiają estetyczne, a co najważniejsze pewne zabezpieczenie kartonu czy pudełka wysyłkowego. Taśma przylega do powierzchni gładko, bez niepożądanych bąbelków powietrza. To proste urządzenie, z którego korzystają klienci indywidualni, a także firmy. 

Podajnik do taśmy pakowej klejącej – jaki wybrać?

Proponujemy naszym klientom podajnik do taśmy pakowej pozwalające na umieszczenie w nich taśmy o maksymalnej średnicy 130 mm oraz średnicy wewnętrznej 78 mm. Wśród nich znalazły się modele metalowe oraz plastikowe, różniące się wagą oraz opcjami dodatkowymi. Najlżejszy z nich waży 321 g, nieco cięższy 405 g, a najcięższy 600 g. Elementy ułatwiające korzystanie z podajników to plastikowe, doskonale leżące w dłoni podajniki, regulacja naciągu taśmy oraz system docisku podczas odcinania w formie elastycznego języka z elastycznego tworzywa.

Bardziej zaawansowane modele z licznymi udogodnieniami polecamy osobom poszukującym dyspenserów, które spiszą się podczas wielogodzinnego, intensywnego użytkowania w zakładzie pracy. Ponadto każdy dostępny w naszej ofercie dyspenser ręczny do taśmy zapewnia pełną ergonomię pracy. Nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu nie przyczynia się do odczuwania dyskomfortu. Odpowiednio ulokowany środek ciężkości wraz z wymaganą siłą nacisku nie obciążają nadmiernie nadgarstka. To zasługa starannie wyważonych proporcji oraz wagi urządzenia. Wyróżnia je także łatwość odcinania taśmy i bezpieczeństwo użytkowania.

Dyspenser do taśmy pakowej – zastosowanie

Dyspenser do taśmy pakowej klejącej to urządzenie znajdujące zastosowanie wszędzie tam, gdzie przygotowuje się paczki do wysyłki. Używa się go w firmach obsługujących magazyny, centrach logistycznych, a także sklepach internetowych. W każdym z tych miejsc codziennie wysyła się setki paczek, dlatego dyspenser do taśmy pakowej to obowiązkowy element wyposażenia. Aplikator taśmy powinien znaleźć się także w biurach czy w użytku domowym, szczególnie podczas przeprowadzek lub gdy często wysyłają Państwo paczki.

Dyspensery do taśmy pakowej i akcesoria do pakowania w Paxit

W sklepie Paxit dostępne są nie tylko dyspensery do taśmy pakowej, ale też wiele innych produktów idealnie sprawdzających się w pakowaniu wysyłek. Opakowania e-commerce, kartony wysyłkowe, paczkomatowe czy produktowe, jak i wszelkie materiały do pakowania to ważna część naszej oferty. Chętnie wybierają je przedstawiciele różnych branż – handlu, e-commerce czy firmy kurierskie. To estetyczne, wygodne w użytkowaniu produkty.

Dyspensery do taśmy pakowej to dokładnie to, czego Państwo poszukują? Modele z naszej oferty zaspokoją potrzeby nawet wymagających użytkowników. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

© 2023 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by