Obwoluta do pudełka 335x230x100

Symbol artykułu:
Obwoluta do pudełka 335x230x100
Razem:
23
 zł netto
za sztukę:
2,20 zł za sztukę (netto)
netto
Do zapłaty:
0,00
 zł  brutto

Estetyczna, zaprojektowana z myślą o Świętach obwoluta do pudełka 335x230x100 to stylowa ozdoba, która może uświetnić każdą wysłaną lub podarowaną przez Ciebie paczkę w tym radosnym czasie. Wykonana jest z litej, bielonej tektury najwyższej klasy. Dodatkowej elegancji dodaje jej lakier. Umieszczony na obwolucie świąteczny nadruk wykonany jest w technologii offsetowej.

Warianty nadruku obwoluty do pudełka

Nasze obwoluty do pudełek oferujemy w dwóch wersjach – granatowej, przedstawiającej piękne drzewka świąteczne, oraz zielonej, na której znajduje się uroczy ptaszek gil w towarzystwie gałązek głogu, bzu oraz szyszek. Zarówno pierwsza, jak i druga opcja wykonane zostały z precyzją gwarantującą cenne walory wizualne obwoluty. Obie stanowią kwintesencję Świąt.

Zastosowanie – z jakimi pudełkami się sprawdzi?

Świąteczna obwoluta do pudełka o wymiarach 335x230x100 dostosowana jest do pudełek fasonowych BOX2077 oraz BOX2035, w kolorze naturalnym lub dwustronnie bielonych. Solidna konstrukcja i wysoka jakość tektury, charakterystyczne dla wszystkich kartonów i opakowań proponowanych przez Paxit, zapewniają pełne bezpieczeństwo transportu i przechowywania zawartości opakowań. Stanowią dobry wybór dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców z sektora e-commerce.

Specyfikacja produktu dostępna po wybraniu koloru i wymiaru opakowania.

Obwoluta do pudełka 335x230x100 idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2022 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by