Kartony archiwizacyjne

Ustaw kierunek malejący
 1. stojak na segregator bialy
  Stojak na dokumenty
  0,98 zł za sztukę (netto)
  Stojak na dokumenty
  Stojak na dokumenty
  0,98 zł za sztukę (netto)
 2. bialy karton do archiwizacji
  Kartony do archiwizacji 80 mm
  2,16 zł za sztukę (netto)
  Kartony do archiwizacji 80 mm
  Kartony do archiwizacji 80 mm
  2,16 zł za sztukę (netto)
 3. karton do archiwizacji 356x106x255
  Kartony do archiwizacji
  2,30 zł za sztukę (netto)
  Kartony do archiwizacji
  Kartony do archiwizacji
  2,30 zł za sztukę (netto)
 4. pudelko kartonowe z pokrywka
  Karton archiwizacyjny zbiorczy
  10,94 zł za sztukę (netto)
  Karton archiwizacyjny zbiorczy
  Karton archiwizacyjny zbiorczy
  10,94 zł za sztukę (netto)
Ustaw kierunek malejący
opakowania kartonowe do biura kartony archiwizacyjne i skrzynki archiwizacyjneOpakowania do biura

Opakowania do biura

Kartony biurowe - Rozmiary do różnorodnych produktów

Kartony biurowe to bezsprzecznie nieodłączny element w każdej firmie niezależnie od jej charakteru. Składowanie dokumentów, akta osobowe, sprzęt i akcesoria potrzebne do pracy dla wszystkich członków organizacji to tylko kilka przedmiotów, do przechowywania których wykorzystywane są tego rodzaju opakowania. Korzystanie z kartonów biurowych staje się często konieczne, aby nie pogubić się wśród nieustannie mnożących się papierów, które wymagają segregacji. Przecież w sytuacji, w której szukamy czegokolwiek chcielibyśmy możliwie szybko dotrzeć do źródła. Czym kierować się jednak przy wyborze kartonów?

Pudła archiwizacyjne i wytrzymałość - O czym warto pamiętać?

Przy kupnie pudeł archiwizacyjnych istnieje co najmniej kilka aspektów, które przeważają o tym, którą opcję wybierze dana firma. Należy do nich niewątpliwie wytrzymałość danego kartonu. Najczęściej bowiem dokumenty lub inne materiały, które składuje się w tego rodzaju kartonach potrafią leżeć w jednym miejscu od kilku miesięcy do kilkunastu lat. To powoduje, że tylko odporny materiał jest w stanie sprostać wyzwaniu i spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorstw.

Długoletnie doświadczenie i możliwości pozwoliły nam zbadać wspomniane potrzeby i dopasować do nich produkty. Kartony archiwizacyjne Paxit zostały wykonane z najwyższej jakości ekologicznej tektury falistej, która przez lata jest w stanie utrzymać dokumenty w opakowaniu bez najmniejszych przeciwwskazań. Jeżeli natomiast firma uzna kartony za zbyteczne, są one zaprojektowane w sposób czyniący recykling bardzo łatwym. Odpowiedzialność społeczna i wysoka jakość w jednym.Wielkość i kolor kartonów biurowych - Szeroki wybór i zastosowanie.

Gdyby pomyśleć o kartonach biurowych, pierwszym wyobrażeniem może być scena jakby z filmu, gdy konkretna osoba pakuje swoje rzeczy z biurka i wychodzi z firmy. Inna popularne sceny dotyczą sytuacji, gdy aktor wraz z kartonem pełnym artykułów biurowych jedzie windą zajmując ją praktycznie w całości.

Kolejnym skojarzeniem jest natomiast scena z widoczną wyprowadzką. Zazwyczaj wyprowadzanie się kojarzymy ze zbieraniem przedmiotów z całego mieszkania lub domu, pakowania ich do dużych kartonów i umieszczania w samochodzie lub dostawczaku gotowym do odjazdu w stronę nowego lokum. W celu sprawnego pakowania tego rodzaju produktów wykorzystamy specjalne kartony do przeprowadzki.

Rzeczywiście jednak kartony biurowe mają wiele więcej zastosowań. Najczęściej znajdują się w nich też takie produkty jak spinacze, nożyczki, długopisy, materiały reklamowe, ulotki, piłeczki i inne gadżety firmowe. To bardzo silny argument za tym, by zamawiając pudła archiwizacyjne wziąć pod uwagę przyszłość i możliwy wzrost zapotrzebowania. Wtedy będziemy mogli zaopatrzyć się w więcej sztuk gwarantując sobie spokój, że niczego w tym zakresie nam nie zabraknie.

Prosty proces zamówienia - Klikasz i zamawiasz.

Czas jest najcenniejszym, co mamy jako ludzie. To dlatego zaprojektowaliśmy sklep internetowy w sposób umożliwiający złożenie zamówienia w kilka chwil. Kartony biurowe można zamówić zaraz po wyborze rozmiaru. Wystarczy dobrać ilość, jaka nas interesuje, zdecydować o metodzie dostawy i dokonać płatności, aby sfinalizować transakcję. Jeżeli przebrniemy przez wspomniany proces, pozostaje jedynie oczekiwanie kuriera, który powinien dotrzeć w ciągu maksymalnie kilku dni. Prosto i intuicyjnie dla każdego, kto chce skorzystać z najbardziej dopasowanego do preferencji branży sklepu z kartonami na rynku.

opakowania do biura kartony archiwizacyjne z nadrukiemKartony archiwizacyjne z nadrukiem
© 2022 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by