Kartony dla ogrodnictwa, do ogrodu i kartonowe skrzynki na owoce

Ustaw kierunek malejący
Ustaw kierunek malejący

Kartony do ogrodu, dla ogrodnictwa tylko od polskiego producenta Paxit

Starannie dopasowane kartony dla ogrodnictwa to bezpieczny sposób na transport owoców, warzyw oraz kwiatów. Doskonale chronią delikatne ładunki, co pozwala dostarczyć do klienta towar w nienaruszonym stanie. W naszej ofercie przygotowaliśmy kilka wariantów, dzięki czemu każdy znajdzie model w pełni odpowiadający jego potrzebom. Mogą z nich korzystać klienci działający w handlu detalicznym oraz w hurcie. Warto podkreślić, iż produkty z naszej oferty to również bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala optymalizować koszty.

Skrzynki i kartony na owoce w Paxit

Większość owoców jest bardzo delikatna. Trzeba więc zapewnić im odpowiednią ochronę przed uszkodzeniami. Właśnie dlatego w naszej ofercie znalazły się m.in. niewielkie opakowania na owoce oraz tekturowe łubianki. Takie kartony doskonale nadają się do transportu, a także do atrakcyjnej ekspozycji najmniejszych owoców takich jak jagody, maliny czy brzoskwinie. Co więcej, łubianki mają wygodny uchwyt i występują w wersjach o różnej pojemności. 

Mamy również skrzynki na owoce o nieco większym rozmiarze, jak jabłka czy gruszki. Wyposażono je w specjalne otwory, dzięki którym ich przenoszenie nie sprawia żadnych kłopotów, a do wnętrza skrzynki dostaje się powietrze, dzięki czemu owoce dłużej zachowują trwałość. Bardzo ważna cecha takich skrzynek to również łatwość transportu. Bez problemu można je ułożyć jedna na drugą, dzięki czemu nie zajmują wiele miejsca. Oczywiście takie skrzynki spisują się również jako kartony do warzyw różnego rodzaju. Powstają z wytrzymałej, grubej tektury, dlatego znoszą obciążenia do 10 kg. Przygotowaliśmy m.in. skrzynki na owoce i warzywa o wymiarach 400x300x150 mm.

Kartony dla ogrodnictwa na sadzonki

Ważna część naszej oferty to specjalne skrzynki na sadzonki dostosowane do potrzeb osób uprawiających różne formy ogrodnictwa. Doskonale spisują się przy transporcie czy po prostu przy przenoszeniu kwiatów w doniczkach. Mają starannie przemyślany prostokątny kształt i niewysokie brzegi. Na wygodę ich przenoszenia wpływają specjalne uchwyty. Za wytrzymałość kartonów na sadzonki odpowiada m.in. tektura 3-warstwowa, która jest uznawana za pewne, sprawdzone rozwiązanie. Opakowanie na sadzonki ma wymiary 480x310x130 mm.

Kartony do warzyw, owoców i sadzonek w zgodzie z ekologią

Ekologia to aspekt, do którego przywiązujemy w Paxit dużą wagę. Właśnie dlatego nasze opakowania powstają z bezpiecznych, przyjaznych środowisku materiałów nadających się do recyklingu. Co więcej, brązowy kolor kartonów bardzo dobrze komponuje się z ich przeznaczeniem.

W ofercie sklepu internetowego Paxit znalazły się również inne opakowania na żywność, w tym skrzynki cateringowe, pudełka na słodycze, kartony na wino. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów.

Kartony do ogrodu — niezbędne w transporcie

W naszym sklepie internetowym można zaopatrzyć się między innymi w specjalistyczne kartony do ogrodu. Wykonane z tektury opakowania o różnych rozmiarach pozwalają łatwo układać, a także przenosić na przykład owoce lub warzywa. Transport malin, truskawek lub borówek nie stanowi zatem żadnego problemu z wykorzystaniem mocnych łubianek. Kartony do ogrodu w postaci wytrzymałych skrzynek o nieco większych gabarytach niż łubianki pozwalają natomiast bezpiecznie transportować między innymi sadzonki. Wszystkie nasze opakowania są nie tylko ekologiczne, ale również ekonomiczne. Funkcjonalne kartony do ogrodu ułatwiają zatem sprawną organizację.

Kartony do ogrodu jako alternatywa dla opakowań plastikowych

Wykorzystanie naszych kartonów do ogrodu jest bardzo ekologiczne. Dlaczego? Tekturowe opakowania są bowiem wykonane z bezpiecznych oraz przyjaznych środowisku materiałów. Świetnie nadają się również do recyclingu. Plastikowe i jednorazowe pojemniki znacząco odstają pod tym względem od naszych produktów. Kartony do ogrodu z naszego sklepu to doskonała alternatywa dla opakowań jednorazowych także ze względu na ich wytrzymałość. Wśód nich oferujemy łubianki tekturowe na owoce. Dzięki czemu możesz zdrowo i bezpiecznie przechowywać zebrane plony. Wzmocniona tektura sprawia, że wytrzymują one spore obciążenie, a także nie ulegają zniekształceniu w transporcie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem: 

Rewolucja w pakowaniu kwiatów dzięki ekologicznym kartonom ogrodniczym - jak pakować?

© 2024 Paxit. All rights reserved.