Łubianki na owoce

Ustaw kierunek malejący
Ustaw kierunek malejący

Łubiaki na owoce tylko od Paxit!

Łubiaki na owoce od Paxit to rozwiązanie, które zaspokoi potrzeby osób poszukujących trwałych, ale też ekologicznych opakowań. Prezentujemy łubianki, które powstały z przyjaznych środowisku materiałów, które nadają się do recyklingu. Co wyróżnia łubianki ekologiczne dostępne w ofercie sklepu internetowego Paxit?

Ekologiczne łubianki na owoce - borówki, maliny czy truskawki

Nasze ekologiczne łubianki na owoce doskonale sprawdzają się przy przechowywaniu i transporcie truskawek, borówek oraz innych niewielkich owoców. Prostokątny, wydłużony kształt oraz wygodny uchwyt sprawiają, że z łatwością można je przenosić, a przy tym nie są problematyczne podczas transportu. Dzięki wytrzymałej tekturze ich zawartość na pewno nie ulegnie uszkodzeniu. Dodatkowo w atrakcyjny sposób eksponują owoce podczas sprzedaży. 

Ekologiczne łubianki na owoce - maliny i truskawki w różnych rozmiarach

Ekologiczne łubianki na owoce np. truskawki, maliny od Paxit są wyjątkowo pojemne. Przygotowaliśmy je w dwóch pojemnościach:

Dzięki temu zarówno klienci zajmujący się handlem detalicznym, jak i hurtowym wybiorą u nas idealny produkt. Tekturowa łubianka na owoce to alternatywa dla opakowań z tworzyw sztucznych! Nasze produkty wyróżnia również niska cena, która przy dużych zamówieniach staje się jeszcze korzystniejsza.

Łubianki na owoce to nie jedyne opakowania dla branży ogrodniczej.Przygotowaliśmy również pojemne skrzynki na owoce i warzywa. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji!

Łubianki na owoce — zalety

Nasze łubianki na owoce zostały wykonane z oddychających materiałów. Dzięki przepuszczalności powietrza owoce mogą oddychać, co pomaga w zachowaniu ich świeżości na znacznie dłużej. Dla przykładu Twoje maliny lub truskawki dłużej zachowają się zatem w doskonałym stanie. Jednocześnie łubianki na owoce Paxit są bardzo ergonomiczne. Dzięki temu gwarantują łatwość przenoszenia, co jest korzystne zarówno dla dystrybutorów, jak i dla konsumentów. Spore znaczenie dla naszych klientów ma również gwarancja bezpieczeństwa. Łubianki na owoce Paxit skutecznie bowiem chronią zapakowane owoce przed zniszczeniem.

Łubianki na owoce — cena

Łubianki na owoce z naszej oferty mają bardzo atrakcyjne ceny. Dzięki temu ich zakup nie będzie stanowić dla Ciebie sporego obciążenia finansowego. Pamiętaj również o tym, że wybierając większą liczbę sztuk, możesz znacznie zaoszczędzić w trakcie zakupów. Im większe bowiem jest Twoje zamówienie na łubianki na owoce, tym mniej kosztuje pojedyncza sztuka. Sprawdź wszystkie nasze łubianki na owoce i zapoznaj się z dokładnym cennikiem.

Łubianki na owoce — dlaczego nasza oferta?

Warto zdecydować się na łubianki na owoce z naszego sklepu przede wszystkim ze względu na ich bardzo wysoką jakość wykonania. Dzięki temu masz pewność, że nie zawiodą Cię nawet w sytuacji, gdy będą poddane bardzo dużym obciążeniom. Spore znaczenie dla naszych klientów ma również możliwość skorzystania z fachowego doradztwa naszych ekspertów. Jeżeli więc interesują Cię łubianki na owoce i masz dodatkowe pytania, koniecznie skontaktuj się z nami. Wybierz opakowania tekturowe na owoce już dziś!

© 2024 Paxit. All rights reserved.