Łubianki na owoce

Ustaw kierunek malejący
Ustaw kierunek malejący

Opakowania na owoce od Paxit to rozwiązanie, które zaspokoi potrzeby osób poszukujących trwałych, ale też ekologicznych opakowań. Prezentujemy łubianki, które powstały z przyjaznych środowisku materiałów, które nadają się do recyklingu. Co wyróżnia łubianki ekologiczne dostępne w ofercie sklepu internetowego Paxit?

Łubianki na borówki, maliny czy truskawki

Nasze łubianki ekologiczne doskonale sprawdzają się przy przechowywaniu i transporcie truskawek, borówek oraz innych niewielkich owoców. Prostokątny, wydłużony kształt oraz wygodny uchwyt sprawiają, że z łatwością można je przenosić, a przy tym nie są problematyczne podczas transportu. Dzięki wytrzymałej tekturze ich zawartość na pewno nie ulegnie uszkodzeniu. Dodatkowo w atrakcyjny sposób eksponują owoce podczas sprzedaży. 

Łubianki na maliny i truskawki w różnych rozmiarach

Łubianki na truskawki i inne owoce od Paxit są wyjątkowo pojemne. Przygotowaliśmy je w dwóch pojemnościach:

Dzięki temu zarówno klienci zajmujący się handlem detalicznym, jak i hurtowym wybiorą u nas idealny produkt. Tekturowa łubianka na owoce to alternatywa dla opakowań z tworzyw sztucznych! Nasze produkty wyróżnia również niska cena, która przy dużych zamówieniach staje się jeszcze korzystniejsza.

Łubianki na owoce to nie jedyne opakowania dla branży ogrodniczej.Przygotowaliśmy również pojemne skrzynki na owoce i warzywa. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji!

© 2023 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by