Wytrzymałe kartony do przeprowadzki

Ustaw kierunek malejący
 1. karton o zmiennej wysokosci transporotwy
  Kartony transportowe o zmiennej wysokości
  Kartony transportowe o zmiennej wysokości
  2,30 zł za sztukę (netto)
 2. skrzynka kartonowa 390x300x280
  Skrzynka-Naturalny-390x300x280
  9,84 zł za sztukę (netto)
  Skrzynka-Naturalny-390x300x280
  Skrzynka-Naturalny-390x300x280
  9,84 zł za sztukę (netto)
Ustaw kierunek malejący

Kartony do przeprowadzek towarzyszą nam w ważnych momentach życia – wtedy, gdy opuszczamy dom rodzinny i przeprowadzamy się „na swoje” czy gdy zamieniamy dawne lokum na nowe. We wszystkich tych przypadkach niezbędne okażą się pojemne, funkcjonalne i trwałe kartony przeprowadzkowe, które nie tylko umożliwią sprawny transport dobytku, lecz również odpowiednio zabezpieczą go przed uszkodzeniem. Właśnie takie pudełka przeprowadzkowe w różnych wymiarach – do użytku indywidualnego i na potrzeby przedsiębiorstw – oferuje Paxit.

Kartony do przeprowadzek Paxit – szeroki wybór dostępnych modeli

W asortymencie Paxit, dostawcy opakowań dla firm i osób prywatnych, znajduje się wiele modeli opakowań tekturowych dostosowanych do ściśle sprecyzowanych potrzeb klientów. Wśród nich znajdziemy idealne pudełka do przeprowadzek, w tym klapowe 3-warstwowe kartony przeprowadzkowe (w wielu wymiarach) czy kartony transportowe o zmiennej wysokości, wykonane z tektury 5-warstwowej. 

Przedsiębiorstwa świadczące usługi przewozowe i przeprowadzkowe, a także wszyscy ci, którym zależy na optymalnym zagospodarowaniu dostępnej przestrzeni oraz ograniczeniu kosztów transportu, mogą zdecydować się na specjalne kartony paletowe dostosowane do euro-palet. Cenne uzupełnienie zróżnicowanej oferty dystrybutora stanowią m.in. kartony z automatycznym dnem, kartony archiwizujące, sprawdzające się bardzo dobrze jak pudełka przeprowadzkowe na ważne dokumenty, czy też kartony na słoiki.

Pudełka przeprowadzkowe Paxit – trwałe i uniwersalne

Wyróżnikiem kartonów proponowanych przez Paxit jest wysoka trwałość. Zapewniają one pewne zabezpieczenie transportowanych bądź magazynowanych w nich przedmiotów i sprzętów. Nie inaczej jest w przypadku pudełek przeprowadzkowych. Podwyższona wytrzymałość ekologicznej tektury falistej, z której wykonane są kartony, czyni je odpowiednim wyborem do zadań specjalnych. Zapewniają pełną stabilność przewożonego ładunku i skutecznie chronią go przed uszkodzeniami spowodowanymi przez czynniki zewnętrzne, na które bywają narażone pudełka podczas przeprowadzki. Ponadto nowoczesna konstrukcja kartonów przeprowadzkowych Paxit zabezpiecza ich zawartość przed zabrudzeniami, o których powstawanie nietrudno w trakcie transportu.

Zastosowania kartonów do przeprowadzek

Podstawowe zastosowanie pudełek przeprowadzkowych Paxit jest oczywiste – umożliwiają łatwy i bezpieczny transport różnego rodzaju przedmiotów z punktu A do punktu B. Znaczna swoboda związana z wyborem wymiaru kartonów pozwala dobrać odpowiednie pudełka przeprowadzkowe do transportu sprzętów RTV i AGD, książek, ubrań, ozdób czy innych elementów wyposażenia gospodarstwa domowego. W trosce o jak najwyższy poziom ochrony można dodatkowo zdecydować się na zabezpieczenie ich przy użyciu dostępnych w ofercie firmy wypełnień do kartonów, kopert bąbelkowych czy folii ochronnych.

Przeprowadzka to w wielu przypadkach proces wieloetapowy. Często zatem kartony, zawierające nieco mniej istotne w danym momencie przedmioty, mogą pozostać nierozpakowane przez dłuższy czas. Na szczęście kartony przeprowadzkowe Paxit, dzięki estetycznemu wyglądowi i trwałości, sprawdzają się w roli pojemników na ubrania, narzędzia, sprzęty elektroniczne czy różnego rodzaju drobiazgi. Przechowywanie przedmiotów w kartonach przeprowadzkowych pozwala już na samym początku swobodnie zaaranżować nowe wnętrza zgodnie z własnymi preferencjami.

Specjalna konstrukcja kartonów do przeprowadzek

Wszystkie kartony Paxit wykonano z wysokiej jakości wielowarstwowej tektury, która wpływa na ich wysokie parametry wytrzymałościowe. Warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną cechę charakterystyczną polecanych tekturowych pudełek przeprowadzkowych – konstrukcję, która umożliwia szybkie i bezproblemowe składanie kartonów. Ma to olbrzymie znaczenie nie tylko dla branży e-commerce, gdzie liczy się możliwie szybkie nadanie paczki do klienta, lecz również wtedy, gdy zależy nam na efektywnym zagospodarowaniu dostępnej przestrzeni i optymalizacji procesów logistycznych.

Kartony przeprowadzkowe dostosowane do potrzeb klientów

Doskonale wiemy, że oczekiwania naszych klientów – przedsiębiorców i nie tylko – są zróżnicowane. Dlatego też, niezależnie, czy mowa akurat o kartonach przeprowadzkowych, czy też innego rodzaju pudełkach tekturowych, Paxit umożliwia zainteresowanym wybór rozmiarów kartonów odpowiadających ich aktualnym zapotrzebowaniom. Korzystając z opcji na naszej stronie, można sprawdzić, które modele kartonów i w jakich rozmiarach są aktualnie dostępne. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości.

Co jeszcze znalazło się w ofercie Paxit?

Kartony do przeprowadzek to oczywiście nie wszystko, co ma do zaoferowania sklep internetowy Paxit. W naszym asortymencie znalazły się również różnego rodzaju pudełka fasonowe skrojone na potrzeby branży e-commerce, kartony wysyłkowe i paczkomatowe, opakowania produktowe i specjalne (w tym prezentowe) czy ekologiczne kosze. Warto także zapoznać się z bogatą ofertą akcesoriów do pakowania, wśród których, obok wymienionych już folii i kopert bąbelkowych idealnych do pudełek przeprowadzkowych, znajdują się m.in. sznurki jutowe, wstążki, naklejki i różnokolorowe estetyczne wypełnienia, świetnie współgrające z zapakowanymi prezentami. 

Zapraszamy do zakupu niezawodnych kartonów przeprowadzkowych, które uczynią przeprowadzkę łatwiejszą!

© 2022 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by