Wytrzymałe kartony do przeprowadzki

Ustaw kierunek malejący
 1. Karton transportowy o zmiennej wysokości
  Karton transportowy o zmiennej wysokości
  3,26 zł za sztukę (netto)
  Karton transportowy o zmiennej wysokości
  Karton transportowy o zmiennej wysokości
  3,26 zł za sztukę (netto)
Ustaw kierunek malejący

Kartony do przeprowadzek od renomowanego producenta Paxit

Kartony do przeprowadzek towarzyszą nam w ważnych momentach życia – wtedy, gdy opuszczamy dom rodzinny i przeprowadzamy się „na swoje” czy gdy zamieniamy dawne lokum na nowe. We wszystkich tych przypadkach niezbędne okażą się pojemne, funkcjonalne i trwałe kartony przeprowadzkowe, które nie tylko umożliwią sprawny transport dobytku, lecz również odpowiednio zabezpieczą go przed uszkodzeniem. Właśnie takie pudełka przeprowadzkowe w różnych wymiarach – do użytku indywidualnego i na potrzeby przedsiębiorstw – oferuje Paxit.

Kartony i pudełka do przeprowadzek Paxit – szeroki wybór dostępnych modeli

W asortymencie Paxit, dostawcy opakowań dla firm i osób prywatnych, znajduje się wiele modeli opakowań tekturowych dostosowanych do ściśle sprecyzowanych potrzeb klientów. Wśród nich znajdziemy idealne kartony do przeprowadzek, w tym klapowe 3-warstwowe kartony przeprowadzkowe (w wielu wymiarach) czy kartony transportowe o zmiennej wysokości, wykonane z tektury 5-warstwowej. 

Przedsiębiorstwa świadczące usługi przewozowe i przeprowadzkowe, a także wszyscy ci, którym zależy na optymalnym zagospodarowaniu dostępnej przestrzeni oraz ograniczeniu kosztów transportu, mogą zdecydować się na specjalne kartony paletowe dostosowane do euro-palet. Cenne uzupełnienie zróżnicowanej oferty dystrybutora stanowią m.in. kartony z automatycznym dnem, kartony archiwizujące, sprawdzające się bardzo dobrze jak pudełka przeprowadzkowe na ważne dokumenty, czy też kartony na słoiki.

Pudełka przeprowadzkowe Paxit – trwałe i uniwersalne

Wyróżnikiem kartonów proponowanych przez Paxit jest wysoka trwałość. Zapewniają one pewne zabezpieczenie transportowanych bądź magazynowanych w nich przedmiotów i sprzętów. Nie inaczej jest w przypadku pudełek przeprowadzkowych. Podwyższona wytrzymałość ekologicznej tektury falistej, z której wykonane są kartony, czyni je odpowiednim wyborem do zadań specjalnych. Zapewniają pełną stabilność przewożonego ładunku i skutecznie chronią go przed uszkodzeniami spowodowanymi przez czynniki zewnętrzne, na które bywają narażone pudełka podczas przeprowadzki. Ponadto nowoczesna konstrukcja kartonów przeprowadzkowych Paxit zabezpiecza ich zawartość przed zabrudzeniami, o których powstawanie nietrudno w trakcie transportu.

Zastosowania kartonów do przeprowadzek

Podstawowe zastosowanie pudełek przeprowadzkowych Paxit jest oczywiste – umożliwiają łatwy i bezpieczny transport różnego rodzaju przedmiotów z punktu A do punktu B. Znaczna swoboda związana z wyborem wymiaru kartonów pozwala dobrać odpowiednie pudełka przeprowadzkowe do transportu sprzętów RTV i AGD, książek, ubrań, ozdób czy innych elementów wyposażenia gospodarstwa domowego. W trosce o jak najwyższy poziom ochrony można dodatkowo zdecydować się na zabezpieczenie ich przy użyciu dostępnych w ofercie firmy wypełnień do kartonów, kopert bąbelkowych czy folii ochronnych.

Przeprowadzka to w wielu przypadkach proces wieloetapowy. Często zatem kartony, zawierające nieco mniej istotne w danym momencie przedmioty, mogą pozostać nierozpakowane przez dłuższy czas. Na szczęście kartony przeprowadzkowe Paxit, dzięki estetycznemu wyglądowi i trwałości, sprawdzają się w roli pojemników na ubrania, narzędzia, sprzęty elektroniczne czy różnego rodzaju drobiazgi. Przechowywanie przedmiotów w kartonach przeprowadzkowych pozwala już na samym początku swobodnie zaaranżować nowe wnętrza zgodnie z własnymi preferencjami.

Specjalna konstrukcja kartonów do przeprowadzek

Wszystkie kartony Paxit wykonano z wysokiej jakości wielowarstwowej tektury, która wpływa na ich wysokie parametry wytrzymałościowe. Warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną cechę charakterystyczną polecanych tekturowych pudełek przeprowadzkowych – konstrukcję, która umożliwia szybkie i bezproblemowe składanie kartonów. Ma to olbrzymie znaczenie nie tylko dla branży e-commerce, gdzie liczy się możliwie szybkie nadanie paczki do klienta, lecz również wtedy, gdy zależy nam na efektywnym zagospodarowaniu dostępnej przestrzeni i optymalizacji procesów logistycznych.

Kartony przeprowadzkowe dostosowane do potrzeb klientów

Doskonale wiemy, że oczekiwania naszych klientów – przedsiębiorców i nie tylko – są zróżnicowane. Dlatego też, niezależnie, czy mowa akurat o kartonach przeprowadzkowych, czy też innego rodzaju pudełkach tekturowych, Paxit umożliwia zainteresowanym wybór rozmiarów kartonów odpowiadających ich aktualnym zapotrzebowaniom. Korzystając z opcji na naszej stronie, można sprawdzić, które modele kartonów i w jakich rozmiarach są aktualnie dostępne. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości.

Co jeszcze znalazło się w ofercie Paxit?

Kartony do przeprowadzek to oczywiście nie wszystko, co ma do zaoferowania sklep internetowy Paxit. W naszym asortymencie znalazły się również różnego rodzaju pudełka fasonowe skrojone na potrzeby branży e-commerce, kartony wysyłkowe i paczkomatowe, opakowania produktowe i specjalne (w tym prezentowe) czy ekologiczne kosze. Warto także zapoznać się z bogatą ofertą akcesoriów do pakowania, wśród których, obok wymienionych już folii i kopert bąbelkowych idealnych do pudełek przeprowadzkowych, znajdują się m.in. sznurki jutowe, wstążki, naklejki i różnokolorowe estetyczne wypełnienia, świetnie współgrające z zapakowanymi prezentami. 

Zapraszamy do zakupu niezawodnych kartonów przeprowadzkowych, które uczynią przeprowadzkę łatwiejszą!

Funkcjonalne i wytrzymałe kartony do przeprowadzek

Funkcjonalne i wytrzymałe kartony do przeprowadzek gwarantują maksymalne bezpieczeństwo w trakcie przenoszenia rzeczy. Wysokiej jakości wzmocniona tektura sprawia, że przedmioty, które znajdą się wewnątrz przeprowadzkowych kartonów, są chronione nie tylko przed wypadnięciem, ale również przed zabrudzeniem, wilgocią oraz innymi czynnikami zewnętrznymi. Sprytnie opracowana konstrukcja opakowań sprawia, że z ich składaniem oraz rozkładaniem każdy błyskawicznie sobie poradzi. W naszej ofercie dostępne są kartony przeprowadzkowe w różnych rozmiarach. Zdecyduj więc, który z nich będzie najbardziej Ci odpowiadał.

Dlaczego warto wykorzystać do przeprowadzek pudełka PAXIT?

Po pierwsze, wykorzystanie do przeprowadzek pudełka PAXIT gwarantuje Ci, że działasz proekologicznie. Przykładamy bowiem do tego aspektu ogromną wagę, a wszystkie dostępne w tej kategorii produkty poddawane są recyklingowi. Po drugie, nasze pudełka do przeprowadzek są wyposażone w wygodne rączki, dzięki którym przenoszenie rzeczy nie stanowi dla nikogo problemu. Pamiętaj również o bardzo wysokim poziomie wytrzymałości opakowań i ochronie ich wnętrza przed działaniem czynników zewnętrznych. Jeżeli więc zamierzasz zapakować na przykład tekstylia, kołdry, poduszki, książki lub cokolwiek innego, doskonale trafiłeś. Kup dostępne pudełka już dziś!

© 2023 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by