Kartony wysyłkowe

wysylkowe kartony fasonowe biale i brazoweKartony wysyłkowe

Jak wybrać idealne kartony wysyłkowe?

Jak wybrać idealny karton do wysyłki?

Handel internetowy i zamawianie różnego rodzaju produktów począwszy od jedzenia, a na meblach i sprzęcie elektronicznym kończąc to trendy, które rosną z roku na rok. Coraz więcej osób robi zakupy, dokładnie w ten sposób wpływając na rozwój oraz kształt opakowań. Mając na uwadze różne branże, metody dostawy oraz upodobania klientów, proponujemy w tym asortymencie kilka kategorii, które powinny spełnić Państwa oczekiwania.

Pudełka klejone – do formowania.

Jest to taki asortyment opakowań, który został wykonany z tektury trzywarstwowej ekologicznej, przygotowany już na etapie produkcji - w formie sklejonej - do bardzo prostego uformowania, po otrzymaniu przesyłki z opakowaniami, które dostarczane są w formie płaskiej . Wymiary opakowań wysyłkowych spełniają standardy firm kurierskich związanych z wymiarami paczek lub miejsc odbioru przesyłek. Do zabezpieczenia zawartości, przed ingerencją z zewnątrz, wystarczy użycie małej ilości taśmy klejącej lub naklejki (sticker).

Pudełka fasonowe – do złożenia

Pudełka te przygotowane z wyjątkową dbałością o szczegóły konstrukcyjne i najdrobniejsze detale związane z ich wyglądem. W tej kategorii, maja Państwo do wyboru: tekturę ekologiczną w kolorze naturalnym i białym. Każde z opakowań, posiada dodatkowe wzmocnienie w postaci dodatkowej ścianki lub ich wielokrotności -w zależności od konstrukcji. Bardzo często stosuje się je, do wysyłania różnego rodzaju materiałów reklamowych, promocyjnych, biżuterii, sprzętu elektronicznego, ubrań lub drobnych prezentów. Po ich wykorzystaniu, jako opakowanie wysyłkowe, można je ponownie użyć np.: do przechowywania drobnych przedmiotów - ponieważ metoda zamykania pozwala na ich wielokrotne otwieranie i zamykanie.

Kartony wysyłkowe na książki

Jest to szczególna kategoria, stworzona z myślą o księgarniach internetowych, antykwariatach i osobach zajmujących się dystrybucją książek, podręczników, albumów lub kalendarzy. Uniwersalne opakowanie z możliwością dopasowanie wysokości, w zależności od gabarytów zawartości. Konstrukcja opakowania, jest dobrana tak, aby maksymalnie zabezpieczyć produkt w środku (szczególnie jego krawędzie). Optymalne wykorzystanie powierzchni, użytego do produkcji kartonu z tektury falistej, czyni je bardzo ekonomicznym, co razem ma wydatny wpływ, na ograniczenie oddziaływania na środowisko naturalne.

Opakowanie wysyłkowe, klapowe, opakowania pocztowe

Powszechnie stosowane przy realizowaniu wysyłek przez firmy kurierskie. Dostosowane do wymagań Poczty Polskiej, InPostu oraz wymiarów skrytek w paczkomatach. Najbardziej rozpowszechniona kategoria opakowań wysyłkowych, ze względu na dostępność i atrakcyjną cenę. W oparciu o wieloletnie doświadczenie Paxit w tej kategorii zapewnia w standardzie:

  • Wykonanie z wysokiej jakości tektury falistej
  • Łatwość w składaniu
  • Wysyłka w płaskich paczkach
  • Ekologiczny materiał wykonania
  • Szybka dostawa

Kartony wysyłkowe - Odpowiedzialność społeczna i ekologia to Nasza odpowiedzialność

Wszystkie kartony wysyłkowe oferowane przez Paxit, zostały wyprodukowane w oparciu o technologię uwzględniającą najlepsze praktyki, ograniczające wpływ na środowisko naturalne. Dbamy o naszą planetę i jesteśmy odpowiedzialni społecznie. Wiemy, że tylko taka droga zapewni przyszłym pokoleniom, możliwość korzystania z dobra, jakim jest nasza planeta.

tekturowe opakowanie wysylkowe na ksiazkiKartony wysyłkowe na książki

Kartony to niezwykle uniwersalne opakowania służące do przechowywania lub transportowania rozmaitych przedmiotów. Wykorzystuje się je najczęściej jako pudełka wysyłkowe w handlu e-commerce, w tradycyjnej sprzedaży hurtowej i detalicznej, w logistyce, a także w zakładach produkcyjnych. Szukając odpowiednich kartonów wysyłkowych, w asortymencie naszej firmy znajdziesz pudełka o różnych kształtach i rozmiarach, tak aby każdy mógł je dopasować do indywidualnych wymagań.

Kartony pocztowe - różne rodzaje i wymiary dostępne w Paxit

Kartony pocztowe dostępne są w Paxit w różnych wymiarach i rodzajach. Oferujemy perfekcyjnie dopasowane do skrytek inPost kartony paczkomatowe, dostępne w gabarytach A, B i C, a także niezawodne kartony wysyłkowe multimail, które świetnie spiszą się podczas wysyłki książek oraz podobnych im przedmiotów. Dzięki wielowarstwowej tekturze dostępne w naszej ofercie kartony pocztowe nie ulegają zniszczeniu podczas transportu na duże odległości, a także nie są podatne na zabrudzenia. Wygodny sposób zamykania - poprzez wsuwane do wewnątrz klapy lub paski klejone sprawia natomiast, że znajdujące się wewnątrz paczki przedmioty są chronione przed nieautoryzowanym dostępem oraz samowolnym otwarciem. Dodatkowo, dzięki chropowatej fakturze, kartony pocztowe i ich zawartość można dodatkowo zabezpieczyć przy użyciu taśmy klejącej lub stretchu. Zachęcamy do wyboru kartonów o różnych wymiarach dostępnych w Paxit w różnych wymiarach - nasze kartony pocztowe doskonale spiszą się do wysyłki e-commerce, a także przesyłek prywatnych. Serdecznie zapraszamy!

Uniwersalne i funkcjonalne pudełka wysyłkowe

Oferujemy mocne kartony wysyłkowe, które idealnie nadają się do pakowania produktów spożywczych, leków, kosmetyków, pasmanterii, artykułów biurowych, odzieży, wyrobów ceramicznych i wielu innych towarów przeznaczonych do sprzedaży. U nas kupisz uniwersalne kartony klejone, fasonowe, klapowe, a także opakowania na książki, które skutecznie ochronią towary przed zabrudzeniem i zniszczeniem podczas ich dystrybucji oraz transportu. Natomiast białe pudełka doskonale sprawdzą się w przypadku pakowania prezentów.

Kartony wysyłkowe – skuteczna ochrona

Chcąc dobrze zabezpieczyć wysyłane przedmioty zarówno w przypadku sprzedaży komercyjnej, jak i przesyłek prywatnych, wybierz oferowane przez nas kartony wysyłkowe. Zostały one dodatkowo wzmocnione oraz usztywnione, mają podwójne dno, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe na zmianę temperatury, wilgoć czy deszcz. Pakując w pudełko wysyłkowe dowolny produkt, masz gwarancję, skutecznej jego ochrony przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych czy uszkodzeń mechanicznych mogących powstać podczas w trakcie przesyłki.

Kartony do pakowania — możliwość personalizacji nadruku

Zakupując kartony do pakowania, istotnym aspektem, który warto wziąć pod uwagę, jest możliwość ich personalizacji. Jeżeli wybierasz kartony do pakowania z Paxit, dostosuj je tak, aby zaspokajały Twoje indywidualne potrzeby. Opcja nadruku pozwala na przykład na umieszczenie logo firmy, nazwy lub jakiejkolwiek innej informacji na powierzchni kartonu. Nie tylko ułatwia to identyfikację przesyłki, ale również pomaga w budowaniu marki i wzmocnieniu jej obecności na rynku.

Kartony do pakowania — cena

Kartony do pakowania z naszej oferty są stosunkowo atrakcyjne cenowo. W Paxit rozumiemy bowiem, jak ważne dla naszych klientów jest otrzymanie najwyższej jakości opakowań za relatywnie niewielkie pieniądze. Warto również pamiętać, że w sytuacji, gdy wybierasz kartony do pakowania w hurtowych ilościach, cena pojedynczej sztuki jest jeszcze niższa. Ma to istotne znaczenie szczególnie dla osób, które działają w branży e-commerce. Oferujemy różne rodzaje kartonów klapowych, kartonów wykrojnikowych oraz kartonów fasonowych. Różnią się one ceną, dzięki czemu znajdziesz wariant idealny do Twojego budżetu.


Kartony do pakowania — dlaczego nasza oferta?


Oferujemy kartony do pakowania w ogromnej liczbie wariantów. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów każdy odnajdzie rozwiązanie idealne dla siebie. Nasze kartony do pakowania są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich najwyższą wytrzymałość. Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa. Nasi eksperci są bowiem zawsze gotowi, aby pomóc w wyborze odpowiedniego rodzaju produktu. Postaw na wysokiej klasy pudełko kartonowe z oferty sklepu Paxit!

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym asortymentem: 

- kartony paczkomatowe

- opakowania kartonowe multimail

- kartony do wysyłki ubrań

© 2024 Paxit. All rights reserved.