Opakowania - hurt

Ustaw kierunek malejący
 1. karton klapowy 250x150x80
  Pudełko klapowe-Naturalny-250x150x80
  0,44 zł za sztukę (netto)
  Pudełko klapowe-Naturalny-250x150x80
  Pudełko klapowe-Naturalny-250x150x80
  0,44 zł za sztukę (netto)
 2. karton klapowy 300x250x80
  Pudełko klapowe-Naturalny-300x250x80
  0,74 zł za sztukę (netto)
  Pudełko klapowe-Naturalny-300x250x80
  Pudełko klapowe-Naturalny-300x250x80
  0,74 zł za sztukę (netto)
Ustaw kierunek malejący

Hurtownia kartonów do pakowania w sklepie online Paxit

Hurtownia kartonów do pakowania oferuje bogaty asortyment. Pragniesz wyposażyć się w zapas kartonów umożliwiający Ci swobodną wysyłkę produktów ze sklepu internetowego lub bezpieczne magazynowanie przedmiotów? Wśród opakowań i kartonów dostępnych w Paxit w różnorodnych wymiarach i o różnych właściwościach z pewnością znajdziesz rozwiązania odpowiadające Twoim potrzebom. Zakupić można u nas opakowania w hurcie przeznaczone do wysyłki i transportu: kosmetyków, odzieży, książek, elektronicznych gadżetów i sprzętu, zabawek dziecięcych, a także opakowania przeznaczone do wysyłki inPost oraz pocztą w odpowiednich gabarytach. Uniwersalność i dopasowanie do potrzeb różnych przedsiębiorców, a także osób indywidualnych sprawiają, że opakowania hurtowo sprzedawane w Paxit spełnią oczekiwania każdego z Państwa i z pewnością odpowiedzą na Państwa indywidualne potrzeby. Jako producent i hurtownia kartonów do pakowania dysponujemy opakowaniami w różnych rozmiarach i o różnych funkcjonalność zwiększających ergonomię ich użytkowania, dlatego hurtowo zakupią Państwo u nas nawet palety kartonów niezbędnych do prowadzenia sprzedaży internetowej i magazynowania produktów.

E-hurtownia opakowań Paxit oferuje sprzedaż hurtową i internetową

E-hurtownia opakowań Paxit oferuje Państwu opakowania o różnych wymiarach, sposobie zamykania, a także wyglądzie i kolorze. W swojej ofercie posiadamy kartony szare, kartony białe, a także niezawodne pudełka fasonowe, z których przeważnie korzystają sprzedawcy trudniący się wysyłką odzieży, książek, kosmetyków oraz podobnych im, stosunkowo niewielkich akcesoriów. Dzięki automatycznemu systemowi zamykania lub wykorzystaniu pasków klejących, kartony oferowane przez hurtownię opakowań Paxit zapewniają wygodę użytkowania, a także znacznie skracają czas niezbędny do zapakowania produktów do wysyłki. W zależności od indywidualnych potrzeb każdego z Państwa oferujemy duże kartony, a także te w mniejszych rozmiarach, dzięki czemu w naszej e-hurtowni opakowań zakupią u nas Państwo idealnie dopasowane opakowania. Hurtowa sprzedaż prowadzona online sprawia, że opakowania kartonowe z hurtowni Paxit dostarczane są do Państwa w jak najkrótszym czasie i pozwalają nam bezbłędnie skompletować Państwa zamówienie w taki sposób, by jak najszybciej otrzymali Państwo najwyższej jakości kartony i opakowania.

E-hurtownia opakowań Paxit zaprasza do zakupów!

 E-hurtownia opakowań oferuje najwyższej jakości opakowania kartonowe i kartony tekturowe, które znajdują wiele zastosowań podczas transportu, przesyłania lub magazynowania produktów i towarów o różnym gabarycie oraz wadze. W hurcie oferujemy również niezawodne kartony archiwizacyjne, które znajdują zastosowanie w przestrzeniach biurowych, a także niezbędne w ogrodzie kartony dla ogrodnictwa, w których bez trudu schowają Państwo warzywa lub owoce. Szeroki wachlarz dostępnych w naszej ofercie kartonów i opakowań sprawia, że proponujemy Państwu kartony spełniające potrzeby nie tylko przedsiębiorców, ale również klientów indywidualnych. Nasze e-hurtownia opakowań oferuje kartony transportowe, które doskonale spiszą się podczas przeprowadzki lub przechowywania przedmiotów w piwnicy lub na strychu, ale również szerokim wachlarzem opakowań prezentowych, dzięki którym zapakują Państwo prezenty dla najbliższych w piękny sposób niezależnie od okazji. Dostępne w hurtowni opakowań Paxit kartony w sprzedaży hurtowej to doskonałe rozwiązanie dla każdego z Państwa - zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą!

E-hurtownia opakowań — szeroki wybór

Nasza e-hurtownia opakowań oferuje szeroki wybór kartonów. Zakupisz u nas między innymi opakowania klapowe, kartony z okienkiem, pudełka fasonowe, opakowania e-commerce na wino, pudełka wieko-dno, kolorowe naklejki, a także akcesoria, takie jak choćby: taśmy papierowe, taśmy pakowe oraz taśmy z napisami „OSTROŻNIE NIE RZUCAĆ”. To jednak tylko część asortymentu dostępnego w e-hurtowni opakowań Paxit.pl. Koniecznie zapoznaj się ze wszystkimi wariantami produktów i znajdź idealny dla siebie. Pamiętaj również o tym, że nasza e-hurtownia opakowań gwarantuje Ci także fachowe doradztwo. Skontaktuj się z nami i dokonaj zakupu już dziś!

Dlaczego nasza e-hurtownia opakowań jest godna polecenia?

Nasza e-hurtownia opakowań przede wszystkim dysponuje bardzo szerokim asortymentem. W związku z tym bez względu na to, do jakich celów potrzebujesz pudełek lub akcesoriów do nich, znajdziesz coś idealnego dla siebie. Ponadto pamiętaj, że w e-hurtowni opakowań możesz liczyć na atrakcyjne ceny. Dotyczy to zarówno zakupów hurtowych, jak i detalicznych. Jeżeli natomiast chcesz nabyć najlepsze kartony i potrzebujesz doradztwa, skontaktuj się z e-hurtownią opakowań Paxit.pl. Zatrudnieni doradcy z pewnością wskażą Ci najlepsze rozwiązania.

© 2024 Paxit. All rights reserved.