Karton do archiwizacji jednostronnie bielony

Symbol artykułu:
Karton do archiwizacji
Razem:
23
 zł netto
za sztukę:
2,99 zł za sztukę (netto)
netto
Do zapłaty:
0,00
 zł  brutto

    • Karton wykonany z wytrzymałej tektury trzywarstwowej
    • Materiał pochodzi w 100% z recyklingu
    • Prosta konstrukcja ułatwia składanie zapewniając jednocześnie dobre parametry wytrzymałościowe
    • Stanowi komplet za skrzynką BOX 2036 

Zobacz instrukcję składania:

Większość mniejszych i większych firm boryka się przechowywaniem dużej ilości ważnych dokumentów. Oprócz tych, które aktualnie są w użyciu, składuje się również stare umowy oraz kontrakty, których z różnych względów nie można się pozbyć. Zasady dotyczące składowania dokumentów, zwłaszcza tych zawierających dane osobowe, są dość rygorystyczne – dlatego ważne jest ich właściwe przechowywanie. Paxit to sklep internetowy, który w swojej ofercie ma także kartony do archiwizacji, dzięki którym utrzymasz nienaganny porządek w swoich drukach.

Karton do archiwizacji dokumentów jednostronnie bielony 

Odpowiednio zorganizowany system archiwizowania pomaga w utrzymaniu dokumentów w porządku, przez co wszystko ma swoje miejsce oraz żaden ważny papier czy umowa nie giną. Dlatego ważne jest między innymi oddzielanie papierów aktualnie potrzebnych od tych, które trzymane są ze względu na przepisy czy jako zabezpieczenie przedsiębiorstwa. Nasz praktyczny karton do archiwizacji jednostronnie bielony pomoże Ci we właściwym oddzieleniu ważnych i ważniejszych papierów. Dzięki czemu część dokumentów będzie można przenieść do innego pomieszczenia, by było więcej miejsca na te, które są ciągle używane.

Jak powinna wyglądać archiwizacja dokumnetów z uwzględnieniem RODO?

Odpowiednio opisane pudło archiwizacyjne na segregatory z dokumentami pomaga w zachowaniu standardów dotyczących przechowywania danych osobowych. Wystarczy, że zostanie ono właściwie opisane, a dużo łatwiej będzie można określić, jak długo powinny być konkretne informacje przetrzymywane. Bazy danych dotyczące klientów, numery telefonów, adresy e-mail znajdują się nie tylko w dokumentach cyfrowych, ale również w umowach czy innych drukach papierowych,, które przez jakiś czas należy składować, a następnie zniszczyć tak, aby nikt nie miał do nich dostępu.

Karton do archiwizacji jednostronnie powlekany na biało- postaw na bezpieczeństwo

Dokumentacja firmowa czy też medyczna powinna być odpowiednio zabezpieczona zarówno przed osobami trzecimi jak i przypadkowemu zniszczeniu czy też zanieczyszczeniu. Karton do archiwizacji jednostronnie powlekany na biało na segregatory zapewnia dodatkową ochronę przed poplamieniem czy zakurzeniem się ważnych umów i kontraktów, której nie dają same segregatory. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybrać karton w kolorze białym lub naturalnym.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Paxit. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszego asortymentu, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Specyfikacja produktu dostępna po wybraniu koloru i wymiaru opakowania.

Karton do archiwizacji jednostronnie bielony idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2023 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by