O nas

Jesteśmy certyfikowanym dostawcą opakowań kartonowych przydatnych w codziennej działalności firm z różnorodnych branż. Nasze produkty sprawdzają się w biurze, sklepie czy podczas transportu zamówionych towarów. Oprócz dostarczania wszechstronnych rozwiązań wyróżnia nas także wspieranie proekologicznych postaw – produkcja opakowań tekturowych opiera się na racjonalnym gospodarowaniu naturalnymi zasobami, dzięki czemu wspólnie z naszymi klientami dbamy o naturalne środowisko.

Komfortowe użytkowanie – korzyści z opakowań kartonowych

Nasze kartony odznaczają się intuicyjnymi konstrukcjami, które z łatwością można złożyć i uzupełnić wybranymi przedmiotami. Ułatwiają one gospodarowanie czasem oraz przestrzenią w przedsiębiorstwie, a klientom sklepów internetowych rozpakowywanie wyczekiwanych paczek. Producent opakowań tekturowych zadbał także o ich wytrzymałość, zastosowanie materiałów gwarantujących lekkość całej konstrukcji, a także o uniwersalną kolorystykę. Cały nasz asortyment wyprodukowano z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Za szczególną uwagą została dobrana tektura falista, tak aby jak najbardziej chronić przed uszkodzeniem znajdujące się wewnątrz przedmioty wraz ze spełnieniem standardów jakie są wymagane od opakowań kartonowych.

Ekologia i ekonomia – opakowania tekturowe producent

Współcześnie coraz większą wagę przykłada się do świadomego gospodarowania zasobami naturalnymi, a tym samym pielęgnowania otaczającej nas przyrody. Ziemię mamy tylko jedną, dlatego zachęcamy do dbania o jej zrównoważony rozwój na każdym etapie produkcji czy sprzedaży. W kwestii takiej jak opakowania kartonowe producent asortymentu Paxit wykorzystuje surowce pochodzące z recyklingu, a ich skład pozwala na dalsze przetwarzanie. Przykładem takiego materiału jest tektura falista, z której powstają nasze pudła, opakowania na dokumenty czy kontenery na odpady. W naszym asortymencie proponujemy także ekologiczną folię umożliwiającą dodatkowe zabezpieczenie pudełka na przykład na czas transportu. To wszystko oferujemy w konkurencyjnych cenach, dzięki którym ekologia idzie w parze z ekonomicznym zarządzaniem.

Wszechstronny producent opakowań kartonowych – u źródła wysokiej jakości

Proste formy będą pasować do wielu miejsc, bez względu na wystrój czy charakter działalności. W swojej pracy cenimy precyzję wykonania i nowoczesne rozwiązania, dlatego osobiście sprawdzamy, na jakich zasadach odbywa się produkcja opakowań kartonowych dostępnych w naszej ofercie. Ich ważną zaletą okazuje się różnorodność form czy fasonów oraz kompaktowa forma, ułatwiająca transport. Przygotowaliśmy między innymi:

 
© 2023 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by