Zabezpieczenie przesyłek i paczek

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Zabezpieczenie przesyłek i paczek z Paxit

Jako specjaliści z zakresu pakowania dostarczamy wszelkie niezbędne materiały niezbędne do właściwego przygotowania produktów i towarów do wysyłki Jednym z niezbędnych elementów tego procesu jest właściwe zabezpieczenie przesyłki, szczególnie w momencie, kiedy znajdują się w niej delikatne przedmioty. Naturalnie to nie jedyny cel zabezpieczania przesyłek i paczek - poza miękkim wkładem, który zabezpiecza przedmioty znajdujące się w jej wnętrzu, niezbędnym jest również właściwe zabezpieczenie przesyłki paczki przed jej otwarciem przez osoby, które nie są jej adresatem. W ofercie Paxit dostępne są wszystkie niezbędne akcesoria, które można wykorzystać w celu zabezpieczenia paczki, tak od wewnątrz, jak i z zewnątrz. Oferujemy naklejane plomby transportowe, które doskonale przylegają do powierzchni kartonów i materiałów wykorzystywanych do pakowania i transportu ładunków. Dzięki ich wysokiej jakości i trwałości skutecznie zabezpieczają one zawartość przesyłki przed nieautoryzowanym dostępem, co przekłada się na bezpieczeństwo jej zawartości. Doskonale spisują się one chociażby w przypadku transportu urządzeń elektronicznych, jak również ważnej dokumentacji. Zabezpieczenia do paczek muszą charakteryzować się trwałością, dlatego oferowane przez nas plomby zabezpieczające nie odklejają się, a ponadto dokładnie przylegają do powierzchni paczki, dzięki czemu dają gwarancję, że samoistnie się nie oderwą.

Dobre zabezpieczenie paczki - stretch i wypełniacze to właściwy trop

W zależności od charakteru transportowanych, wysyłanych lub przewożonych ładunków niezbędnym może być dodatkowe zabezpieczenie paczki. Dotyczy to szczególnie elementów transportowanych w dużych kartonach, w których zawartość paczki może się przesuwać. W celu zabezpieczenia paczki i jej zawartości warto zdecydować się na wypełniacze, które utrudniają przesuwanie się przedmiotów znajdujących się we wnętrzu przesyłki i dodatkowo zabezpieczają je przed wpływem drgań mogących powodować ich obijanie się o siebie. W ofercie Paxit dostępne są piankowe i papierowe wypełniacze, które doskonale spiszą się jako zabezpieczenie paczki od wewnątrz. Przez wzgląd na dbałość o środowisko oferujemy jedynie ekologiczne rozwiązania do zabezpieczania przesyłek tak więc korzystając z oferowanych przez nas rozwiązań nie przyczynisz się do degradacji środowiska naturalnego. Folia stretch jest niestety materiałem syntetycznym jednak jego wykorzystanie jest w stanie zagwarantować to, że przesyłka ni otworzy się samoistnie podczas transportu, a wszelkie próby jej otwarcia będą zauważalne. Dobre zabezpieczenie paczki przy wykorzystaniu stretchu jest doskonałym pomysłem w przypadku transportu ciężkich przedmiotów, których waga mogłaby spowodować otwieranie się kartonu.

Wybierz niezawodne rozwiązania - zabezpieczenia do paczek od Paxit

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań wspomagających przewóz i transport różnych ładunków. Oferowane przez nas zabezpieczenia przesyłek jedynie to potwierdzają. Dbamy o to, by oferowane przez nas zabezpieczania do paczek charakteryzowała najwyższa jakość i wydajność. Dysponujemy najwyższej jakości akcesoriami do zabezpieczania przesyłek i paczek, które doskonale spiszą się zarówno w przypadku wysyłek międzykrajowych, jak również przeprowadzki biura lub domu. Specjalizujemy się w tym, by Twoje przesyłki i paczki bezpiecznie dotarły do celu - zaufaj specjalistom i wybierz dostępne w ofercie polskiego producenta Paxit. Serdecznie zapraszamy!

© 2023 Paxit. All rights reserved.
Proudly made by