Pudełko prezentowe ze sznurkiem

Symbol artykułu:
Pudełko prezentowe ze sznurkiem
Razem:
23
 zł netto
za sztukę:
3,93 zł za sztukę (netto)
netto
Do zapłaty:
0,00
 zł  brutto

Specyfikacja produktu dostępna po wybraniu koloru i wymiaru opakowania.

Pudełka prezentowe ze sznurkiem

Pudełka prezentowe ze sznurkiem to rozwiązanie idealne dla wszystkich tych, którzy pragną dodać standardowym opakowaniom na podarunki odrobinę elegancji. Pudełka tego typu stanowią zatem świetny wybór na Święta, urodziny czy inne szczególne okazje.

Zalety pudełka ze sznurkiem:
  • dodaje elegancji zapakowanym przedmiotom,
  • wykonane z wysokiej jakości trójwarstwowej tektury falistej,
  • nietuzinkowe rozwiązanie na zapakowanie prezentu,
  • idealne do produktów typu hand made,

Jeśli potrzebujesz więcej informacji napisz do nas na paxit@paxit.pl

 

Pudełka prezentowe ze sznurkiem to rozwiązanie idealne dla wszystkich tych, którzy pragną dodać standardowym opakowaniom na podarunki odrobinę elegancji. Pudełka tego typu stanowią zatem świetny wybór na Święta, urodziny czy inne szczególne okazje. W ofercie Paxit znajdują się pudełka wiązane estetycznym sznurkiem w dwóch rozmiarach, co pozwala precyzyjnie dostosować wielkość opakowania do wielkości prezentu.

Konstrukcja naszego pudełka prezentowego

Pudełka prezentowe ze sznurkiem Paxit, podobnie jak inne polecane przez nas kartony i opakowania, wytwarzane są z wysokiej jakości trójwarstwowej tektury falistej (Fala E 380 g/m.kw.). Proponowane przez producenta wymiary opakowań to 260x177x120 mm oraz 355x260x120. Sznurek dołączony do pudełka prezentowego wykonany jest z juty w wersji naturalnej lub barwionej. Do każdych 20 zamówionych kartoników prezentowych dodajemy komplet sznurków w trzech kolorach. Klient może ponadto ozdobić każde pudełko dostępnymi w ofercie Paxit świątecznymi naklejkami oraz zawieszkami.

Zastosowanie pudełka prezentowego ze sznurkiem

Pudełko prezentowe ze sznurkiem to więcej niż opakowanie, w którym szczęśliwiec znajdzie prezent urodzinowy lub podarek na Boże Narodzenie. Polecane przez Paxit pudełka prezentowe ze sznurkiem sprawdzają się bowiem w roli stylowych pojemników na różnego rodzaju drobiazgi. Ich estetyczny wygląd może stanowić ciekawy element wystroju wnętrza. Opakowania renomowanego dostawcy dostosowane są do potrzeb branży e-commerce, odnajdują się również w roli opakowań na prezenty firmowe.

Pudełko prezentowe ze sznurkiem idealne, aby zapakować i wysłać:

© 2024 Paxit. All rights reserved.